تولید ماسک یونی و ارگانیک با خواص آنتی ویروس، برای اولین بار در کشور/ ماسک جراحی Remla هدیه ای برای قطع زنجیره کرونا در کشور

ماسک یونی و ارگانیک با خواص آنتی ویروس و با هدف قطع زنجیره ابتلاء به کرونا برای اولین بار در کشور تولید شد.

امروزه متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا و چرخش سریع این ویروس منحوس در کشور این نگرانی به وجود آمده که مبحث رکود اقتصادی و مهمتر از آن، فوت هموطنانمان، سیر صعودی به خود بگیرد اما این روزها در کنار خبرهای مسرت بخش واکسن، گروهی از متخصصین جوان و نخبه به همراه طرح اختراع یک دکتر جوان ،با دکترای تخصصی اپیدمی ، موفق به تولید ماسکی شده اند که محافظت ایده آلی در برابر ویروس کرونا دارد.

از جمله مزیت‌های ماسک سه لایه آنتی ویروس رملا با فیلتر یونی، کمک به قطع زنجیره کرونا،غیر فعال سازی و از بین بردن ویروس کرونا بین 3 الی 8 دقیقه ، ضد حساسیت و کمک به بهبود تنفس و بدون عوارض بودن این ماسک می‌باشد.

قیمت این ماسک به گونه ای محاسبه شده که همه اقشار جامعه می‌توانند از آن بهره ببرند و هدف مجموعه این است که در سلامت بیشتر جامعه گامی بردارد.

شرکت فناوران شایا مد برای ضمانت کیفیت محصول با شرکت‌ ها وارد مذاکره شده است تا اگر فردی با وجود این ماسک به این ویروس منحوس مبتلا گردید ، شرکت بیمه گر بخشی از هزینه‌های فوت و درمان رایگان را متقبل ‌شود چرا که کیفیت کار برای این مجموعه بسیار حائز اهمیت است که شماره تلفن این شرکت 02146096903 است.

محصول ماسک سه لایه Remla از ورود ویروس به داخل دهان جلوگیری میکند و با استفاده از مواد بیولوژیک سازگار با بدن به توان بالا و با روش کریستال کردن (یون های نمک ) توانسته ماسکی را به مرحله تولید برساند که ارگانیک است و مهمتر از همه ،ذرات معلق و ویروس‌های پراکنده به داخل دهان با وجود این ماسک غیر ممکن می‌شوند.

امروزه متاسفانه برخی از ماسک‌ها حساسیت های تنفسی و یکسری از مشکلات را برای افراد ایجاد کرده است. اما شرکت فناوران شایا مد ماسکی را تولید کرده است که با تکیه بر دانش بومی هیچ گونه حساسیتی را برای افراد ایجاد نمی‌کند.


رایحه ارگانیک لیمو و رنگ زرد از دیگر مزیت‌های این ماسک سه لایه ارگانیک است که لحظات خوش و امیدبخش و خوشایندی را برای افراد به وجود می‌آورد.

از جمله اهداف این مجموعه ایفای مسئولیت اجتماعی خود در جهت کاهش و قطع زنجیره بیماری کرونا در کشور است.

66

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید