اتمام حجت پلیس شاهرود با اراذل واوباش/ ۵۰ یاغی احضار شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت : در راستای طرح مقابله با اراذل و اوباش ، ۵۰ نفر از این افراد شرور در پلیس امنیت و کلانتری های این شهرستان احضار شدند.

اتمام حجت پلیس شاهرود با اراذل واوباش/ ۵۰ یاغی احضار شدند

سرهنگ " علی کریمی " در گفت وگویی ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی در جامعه اظهار داشت:  پلیس  اجازه قدرت نمایی و جولان دادن به  اراذل و اوباش  را نخواهد داد .

وی در ادامه افزود: در راستای اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی به ویژه در روزهای پایانی آخر سال، شناسایی و کنترل این افراد در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود بیان کرد : در این طرح ۵۰ نفر از اراذل و اوباش که با ایجاد رعب و وحشت باعث مزاحمت برای شهروندان می شدند احضار شده و با آن ها اتمام حجت شد که با کوچکترین رفتار هنجارشکنانه برخورد سخت و فراموش نشدنی صورت خواهد گرفت.

سرهنگ کریمی در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض مجموعه انتظامی با اراذل و اوباش، خاطرنشان کرد: برخورد با افراد خاطی از خواسته های مردم و یکی از اولویتهای اصلی پلیس است.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • رزمنده دفاع مقدس
    1

    درودو سلام به مردان دلاور وسخت کوش نیروی انتظامی خدا یروحافظتان باشد .این یکی ازبهترین کارهای شماست .قمه وقداره کشی وپروگری مد شده لطفا مادرشونو به سزای اعمال ننگینشون برسانید ملت پشتیبان شماست