تقابل علی بابا، سفرمارکت و فلای تودی در تبلیغات گسترده

در این راهنما قصد داریم تقابل تبلیغاتی 3 مورد از بهترین سایت‌های خرید بلیط مسافرتی را به نام‌های علی بابا، سفرمارکت و فلای تودی را برای شما بازگو کنیم. از آنجایی که تبلیغات موثرترین روش در توسعه یک کسب و کار است، این 3 شرکت مسافرتی و فروش بلیط نیز از همین طریق خود را به مشتریان و کاربران معرفی می‌کنند ولی روش هر یک از آنها چیست و چگونه خدمات خود را به گوش دیگران می‌رسانند؟

در  مقاله ای به معرفی بهترین سایت ها برای خرید آنلاین بلیط هواپیما پرداخته شده است و در این راهنما قصد داریم تقابل تبلیغاتی 3 مورد از بهترین سایت‌های خرید بلیط مسافرتی را به نام‌های علی بابا، سفرمارکت و فلای تودی را برای شما بازگو کنیم. از آنجایی که تبلیغات موثرترین روش در توسعه یک کسب و کار است، این 3 شرکت مسافرتی و فروش بلیط نیز از همین طریق خود را به مشتریان و کاربران معرفی می‌کنند ولی روش هر یک از آنها چیست و چگونه خدمات خود را به گوش دیگران می‌رسانند؟

وعده ارزانی بلیط در تمام تبلیغات

این 3 شرکت معتبر و بزرگ در حوزه فروش بلیط هواپیما همیشه در مورد متغیر بودن بلیط‌ها و منعطف بودن شرایط خرید خود با یکدیگر درگیری‌هایی داشتند. برای مثال سفر مارکت همیشه سعی داشته ارزان‌ترین قیمت بلیط را در اختیار مشتریان خود قرار دهد و وعده‌های بسیاری در این مورد ارائه داده است.

به طور کلی با گشتی در سایت سفر مارکت می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را بیابید و همین توانایی باعث شده سفرمارکت در تمام تبلیغات و بیلبوردهای خود مدعی ارائه ارزان‌ترین قیمت باشد. حتی به تازگی نیز در کنار بیلبورد علی بابا ذکر کرده هر پروازی را از علی بابا بخرید، سفرمارکت همان شرایط را با قیمتی پایین‌تر در اختیار شما قرار می‌دهد.

در مقابل کری‌خوانی این 2 برند و سایت معتبر فروش بلیط هواپیما، فلای تودی نیز بدون دردسر و درگیری‌های حاشیه‌ای تبلیغات خود را بر پایه ارائه‌ پایین‌ترین و ارزان‌ترین قیمت‌ها پیش می‌برد و در معرض دید عموم مردم قرار می‌دهد. فلای تودی مدعی است که شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط هواپیما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انتخاب کنید و بخرید.

تبلیغات سفرمارکت و علی بابا همخوانی دارد

2

با اینکه شرکت مسافرتی علی بابا از سال 1390 روی آمده و در سال‌های اولیه فعالیت خود به نام دیگر معروف بود ولی در حال حاضر توانسته به موقعیت و جایگاه خوبی در میان سایر سایت‌های مسافرتی دست پیدا کند.

البته رقبا اجازه نمی‌دهند روند صعودی این شرکت مسافرتی همیشه یکسان باشد و به اصطلاح چوب لای چرخ تبلیغات علی بابا قرار می‌دهند.

برای مثال سفر مارکت در کمین است تا به محض اینکه تیم دیجیتال مارکتینگ علی بابا تبلیغی منتشر کرد، او نیز بلافاصله در صدد ارائه بهترین تبلیغات برآید و اجازه ندهد علی بابا پیشگام این عرضه تبلیغاتی باشد. از این‌رو می‌توان گفت تبلیغات گسترده علی بابا و سفرمارکت تا حد زیادی با یکدیگر همخوانی دارند.

البته علی بابا در مورد درصد سهم خود در فروش‌های آنلاین نیز تبلیغاتی داشته و آنها را در به نمایش درآورده است در حالی که سفرمارکت بیش از هر چیزی بر روی ارزان‌ترین بودن قیمت خود تمرکز دارد و اجازه نمی‌دهد علی بابا در این مسیر از او پیشی گیرد. علی بابا و سفرمارکت هر 2 نمونه‌ای از موفق‌ترین تیم‌های دیجیتال مارکتینگ را دارند.

تبلیغات گسترده فلای تودی در حوزه ارائه کدهای تخفیف

یکی از کاربردی‌ترین روش‌های تبلیغاتی در حوزه فروش بلیط هواپیما ارائه کدها تخفیف کارآمد و به درد بخور است. از این‌رو شرکت مسافرتی فلای تودی به جای اینکه تمرکز خود را بر روی خلع سلاح کردن رقبا قرار دهد، بیشتر به سیر صعودی روند کسب و کار خود متمرکز است و قصد دارد بهترین تبلیغات را برای جذب مشتریان بیشتر تولید و عرضه کند.

3

بدین‌ترتیب این شرکت مسافرتی بیش از سایر شرکت‌ها از روش تبلیغات کدهای تخفیف استفاده می‌کند زیرا مشتریان به منظور دستیابی به ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما و حتی چارتری به این سایت آنلاین فروش و رزرو بلیط هواپیما روی آورند و به هیچ وجه دست خالی و به هدف بررسی قیمت‌های شرکت دیگری فلای تودی را کنار نگذارند.

به عبارت دیگر شاید قیمت‌های بلیط هواپیمایی فلای تودی در مقایسه با سایر شرکت‌های معتبر کمتر نباشد ولی با ارائه این کدها تخفیف به طور حتم توانایی خرید مردم را افزایش می‌دهد و همین امر سبب محبوبیت زیاد آن شده است. در حالی که سفرمارکت و علی بابا بیشتر قصد دارند از یکدیگر پیشی بگیرند یا جلو بزنند.

موضوعات تبلیغاتی 3 شرکت معتبر مسافرتی علی بابا، سفرمارکت و فلای تودی

در نظر داشته باشید هر یک از این شرکت‌های مسافرتی با توجه به توانایی که دارند در مورد خدمات خود تبلیغاتی به عمل می‌آورند. البته این امکان وجود دارد که علی بابا بر پایه یکی از تبلیغات سفرمارکت، توانایی و خدمات خود را توسعه دهد یا اینکه فلای تودی خود را با علی بابا مقایسه کند و بخواهد بهترین نتیجه را بگیرد.

یکی از اصلی‌ترین خدماتی که فلای تودی در مورد آن تبلیغات گسترده‌ای داشته است مربوط به استرداد بلیط است. در حالی که علی بابا و سفرمارکت به مسائل دیگری هستند و حتی برای استرداد بلیط هواپیما مسافران خود هنوز هیچ تبلیغی راه‌اندازی نکرده‌اند و از روش‌های سنتی‌تر و کلی‌تر برای تبلیغات کمک می‌گیرند.

در مقابل علی بابا بهترین بیلبوردها تبلیغاتی را در سطح شهرها برپا کرده و به کیفیت خدمات خود اشاره دارد. این در حالی است که سفرمارکت هم تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا از سایر شرکت‌های مسافرتی عقب نماند و لیستی از بهترین خدمات رزرواسیون را به مشتریان خود ارائه دهد.

سخن آخر

اگر قصد دارید سفری هوایی را به یکی از نقاط کشور یا حتی جهان تجربه کنید، به طور حتم نحوه رزرو بلیط و قیمت بلیط هواپیما برایتان مهم خواهد بود. در نتیجه با کمک تبلیغات گسترده انواع شرکت‌های مسافرتی همانند علی بابا، فلای تودی و سفرمارکت می‌توانید یکی از بهترین شرکت‌ها را برای خرید بلیط خود انتخاب کنید.

نقش تبلیغات را نباید هرگز در انتخاب شما دست کم گرفت. این 3 شرکتی که در مقالات پیش نیز به اهمیت و کارایی آنها اشاره شده، در حال حاضر و با توسعه علم و فناوری مربوط به تبلیغات سعی کرده‌اند موقعیت و جایگاه فعلی خود را توسعه دهند و از نظر کاربران به بالاترین رتبه دست پیدا کنند.

 

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • ستاره
    0

    من داخل سایت فلای تودی ثبت نام کردم، یک ربع هم پشت خط پشتیبانی بودم، اما کد تخفیفی بهم ندادن. سایت فلای تودی شبیه سایت دانشگاهه. چطور خودتو با سفرمارکت و علی بابا مقایسه میکنی!