نامه ستاد پزشکیان به اطلاح‌طلبان درباره تعیین اعضای کابینه دولت چهاردهم/ عکس

ستاد مسعود پزشکیان به احزاب اصلاح‌طلب در مورد تعیین اعضای کابینه دولت چهاردهم نامه نوشت.

نامه ستاد پزشکیان به اطلاح‌طلبان درباره تعیین اعضای کابینه دولت چهاردهم/ عکس

 در نامه ستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان»، به دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب آمده است: «مسعود پزشکیان برای انتخاب باصلاحیت‌ترین همکاران در دولت چهاردهم (اعم از وزرا، معاونان و روسای سازمان‌های بزرگ دولت) به مشورت و مشارکت انجمن‌ها و نهادهای علمی و تخصصی، سازمان‌های مردم‌نهاد و احزاب باور دارد.»

در نامه محسن حاجی میرزایی، که مسئولیت تغییر و تحول نهاد ریاست جمهوری را بر عهده دارد، به دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب آمده است: «دکتر مسعود پزشکیان برای انتخاب باصلاحیت‌ترین همکاران در دولت چهاردهم (اعم از وزرا، معاونان و روسای سازمان‌های بزرگ دولت) به مشورت و مشارکت انجمن‌ها و نهادهای علمی و تخصصی، سازمان‌های مردم‌نهاد و احزاب باور دارد.

به همین منظور سازوکار شفافی تعیین شده که با مشارکت نمایندگان این نهادها و بر اساس شاخص‌های تعیین‌شده تواناترین اعضای کابینه پیشنهاد و انتخاب شود.

در ترکیب کابینه تلاش برای ملی و فراگیر و توافق سازنده‌تر دولت، کاهش میانگین سنی کابینه و حضور زنان و نمایندگان متنوع‌ترین از جامعه مکثر ایران مورد توجه است.

سپاسگزار می‌شویم گزینه‌های پیشنهادی نهاد ارزشمندتان برای کابینه را به همراه رزومه، سرفصل اهداف و رویکردهای موردنظر «در حد یک صفحه» تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ «۲۴ تیر ماه»، به آدرس ایمیل «pezeshkian@tbz.med.ac.ir» ارسال فرمایید تا در سازوکار تعیین‌شده مورد ارزیابی قرار گیرند.»

534

منبع: جماران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • رحیم
  0

  وزیر علوم اهل مماشات نباشه. باید همه روسای دانشگاه ها حتی در دورافتاده ترین نقاط عوض شوند و کسانی روی کار نیان که بخوان روسای فعلی را بذارند معاونشون.

 • ناشناس
  3

  يكي از انتقادها به شهيد رئيسي اين بود كه چرا خيلي از عوامل دولت ناكارآمد روحاني را نگه كرد و اتوبوسي تغيير نداشت اما اينبار اصلاحطلبان مطمعنم براي رسيدن به صندلي قدرت باهم جنگ ميكنند

  نظرات شما -
  • چای دبش باغ ازگل
   0

   ب ناشناس اشتباه قضاوت کردی! این حرکت پزشکیان نمونه ای از خرد جمعی می‌باشد!(مشورت) برای بهترین گزینه های نخبه و با کیفیت که در ایران زمین کم نداریم بها دادن ب نخبگان کسانیکه دلسوز آب و خاک و ناموس وطن و مردم ایران زمین هستند در رأس امور خارجه و داخلی باشند!!! توکل ب خدا جان

 • ناشناس
  0

  جوانان فرهیخته و متخصص و لایق و کاردان و صاحب نظریه

 • به آقای پزشکیان
  0

  حق من جفا شده حق را به حق دار برسان آفرین مرد درستکار

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد