رفراندوم در لوهانسک و دونتسک برای پیوستن به روسیه

کمیسیون مرکزی انتخابات در لوهانسک و دونتسک امروز (جمعه) اعلام کرد، رفراندوم برای پیوستن این دو منطقه به روسیه در سراسر دو جمهوری لوهانسک و دونتسک آغاز شده است.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کمیسیون مرکزی انتخابات در جمهوری لوهانسک اعلام کرد: این رفراندوم در ساعت ۸ به وقت مسکو آغاز شده است.

ولادیمیر ویسوتسکی، رئیس کمیسیون مرکزی انتخابات در جمهوری دونتسک نیز گفت: رفراندوم پیوستن به روسیه در سراسر این منطقه همانند لوهانسک در ساعت ۸ صبح به وقت روسیه آغاز شده است.

وی ادامه داد: رای گیری طبق فرم قبلی تعیین شده در سراسر منطقه دونتسک انجام می‌گیرد که توسط مقام‌های این جمهوری کنترل می‌شود.

روز چهارشنبه اعلام شد که جمهوری‌های لوهانسک و دونتسک قرار است ۲۳ تا ۲۷ سپتامبر برای پیوستن به روسیه رفراندوم برگزار کنند. دو منطقه دیگر یعنی زاپوریژیا و خرسون نیز روز جمعه رفراندوم برگزار خواهند کرد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  1

  در حالی که ما درگیر جنگ داخلی و سوریه شدنیم روسیه در حال بزرگتر شدنه! من با اعتراضات مشکلی ندارم اما اعتراضی که هیچ ایده ای پشتش نیست و کسی بفکر بعدش نیست و حتی رهبری هم نداره و افراد شاخص و تحصیل کرده ای هم نداره حتی ایده ای برای قانون اساسی بعدش نداره نمونه اش میشه همون جنگ سوریه که هر کی ساز خودش رو میزد آخرش هم فقط ترکیه خوشحال شد چون نصف سوریه رو گرفت و مردم سوریه آواره و کشته شدن یا اسیر داعش شدن!

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   بهترین راه حل اینه که مسئولان از پست هایی که دارند دست بکشند و اونها را به افراد متخصص و کاردان بسپارند ،مثلا آقای محسن رضایی چه تخصصی در امور اقتصادی داره ؟!
   مسئولان کشور ما چون در حوادث انقلاب و جنگ حضور داشتند مملکتو انقلاب رو ارث پدریشون می دونند و نخود هر آش شدند
   یک روز خلبان یک روز اقتصاد دان یک روز رئیس قوا !
   کلا انقلاب و جنگ و شهیدان و... همه رو به نفع خودشون مصادره کردند!
   به هیچ وجه هم که حتی در سن نود سالگی بازنشسته نمی شن و هر لحظه ماندشون خسارت هنگفتی در پی داره چون نه تخصصش رو دارن نه سوادشو! مدام هم که در حال آزمون و خطا هستند و به هیچکس هم بابت اشتباهاتشون پاسخگو نیستند و ..
   الان هم که ادعا می کنند چون فرزنداشون رو آمریکا و انگلیس و کانادا و... پرورش و آموزش داده دارای هوش برترند باید بعد خودشون مناصب رو به دست بگیرند!
   بنابراین مردم چه امیدی باید به آینده ی خودشون و فرزندانشون و کشورشون داشته باشند؟!
   تنها راه نجات ایران و ایرانی اینه که مسئولان استعفای جمعی بدهند و افراد دلسوز و کاردان جای اونها رو بگیرن و شایسته سالاری به تمام معنا اجرایی بشه !

 • ناشناس
  1

  کاش یه رفراندومی واس ماهم بزارن ببینیم آیاملت راضی به جنگ بادنیاهستن یانه.