اتهام‌ زنی جدید بحرین به ایران

وزارت کشور بحرین در ادامه اتهام‌ زنی علیه جمهوری اسلامی ایران، مدعی خنثی‌سازی طرح تروریستی مرتبط با ایران در این کشور شد.

اداره آگاهی و تحقیقات جنایی وابسته به وزارت کشور بحرین از دستگیری «عناصر تروریستی و خنثی‌سازی طرح تروریستی» آن‌ها خبر داد.

بنا بر گزارش خبرگزاری بحرین (بنا)، اداره مذکور اعلام کرد که در تلاش برای حفظ امنیت ملی و در یک عملیات پیشگیرانه با همکاری سرویس اطلاعات ملی موفق به دستگیری این عناصر تروریستی شده است.

وزارت کشور بحرین مدعی شد که این عناصر تروریستی قصد اجرای عملیات تروریستی برای برهم زدن صلح و امنیت داخلی را داشتند.

اداره آگاهی و تحقیقات جنایی وابسته به وزارت کشور بحرین همچنین ادعا کرد که «این عناصر تروریستی با گروه‌های تروریستی حاضر در ایران مرتبط بوده و از آن‌ها مقادیری سلاح و مواد منفجره که از ایران منتقل شده، کشف و ضبط کرده‌اند»

منبع: مشرق
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • منم مختار رزمنده دفاع مقدس
  1

  اونایی که میگین محمد رضا شاه بحرین را جدا کرد کاری نداره یه لشکر کهنه سربازان دفاع مقدس یکیش هم خودم اعزام کنید به شرفم سوگند من حاضرم اولین نفر باشم تا پای جانم ما که سعادت شهادت نداشتیم 52 سال دارم و بارها مجروح شدم اما آرزوی کشته شدن و اس پرچم کشورم سعادتی است تا این موش کوچولو را ادب کنیم میدانم خیلی از کشورها پشت این استان جدا شده از ایرانند اما کوتاه آمدن شیر در مقابل کفتار هم حدی دارد خلاصه خدایی من حاضرم برای وطنم جان بدم این چند روزه عمر مثل باد میگذره

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   کاش جای مختار مخدار بودی