واکنش سفارت روسیه به ادعاها درباره "میدان گازی چالوس"

سفیر روسیه در تهران اخبار منتشر شده در خصوص دسترسی روسیه به طراحی میدان گازی در دریای خزر را رد کرد.

سفارت روسیه در تهران در مطلبی در صفحه اجتماعی خود در این ارتباط نوشت: «اخبار غیر منطبق با واقعیت که برای چندمین بار در برخی از رسانه های غربی اتشار یافته‌است درخصوص اینکه روسیه گویا به طراحی میدان گازی در دریای خزر دسترسی پیدا کرده توجه را جلب  نمود.

از نظر آقای لوان جاگاریان سفیر روسیه در ایران چنین انتشاراتی توسط نمایندگان سازمان ویژه آمریکا جهت وارد کردن ضربه به روابط دوستانه روسیه و ایران شکل می گیرد.

همانطور که آقای سفیر خاطرنشان ساختند این گونه تلاش ها به ثمر نخواهد رسید.»

اخیرا اخباری درباره "میدان گازی چالوس ایران" در دریای خزر منتشر شده که در آن ادعاهایی درباره سهم ایران و چگونگی برداشت از این میدان گازی مطرح شده است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  خب شد رد کرد وگرنه داشتم باور می کردم .

 • چاوش
  1

  اصل موضوع چه بوده؟؟!،مگرما چاه گازی ویانفتی قابل استحصال وبهره برداری در دریای شمال داریم؟؟!!پس چرا تا الان علنی نشده ؟وحرفی از آن زده نشده همین خود جای بسی ابهام وترس ونگرانیست که این حرفها احتمالا راست است و به دلایلی لا پوشانی می شود،اینها مصداق اون ضرب ال مثل معروفه که میگه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

  نظرات شما -
  • محدثه
   4

   فکر کن آمریکایی ها که طرحشون این بوده که انقدر به ملت فشار بیاد که بریزن تو خیابون و حکومت رو ساقط کنن، یه دفعه دلشون سوخته مبادا ایرانیها سهم گازشون رو بریزن تو حلقوم روسیه! :)))

 • کبوتر
  1

  ایران اجازه استحصال گاز و نفت دریای خزر را ندارد

 • ناشناس
  0

  خدا پدر و مادر قاجار رابیامرزد ، دارن تو تاریخ رو سفید میشوند