آمریکا مجوز کلی افزایش حمایت از اینترنت آزاد ایران را صادر کرد

در ادامه اقدامات مداخله جویانه و در حالی که در روزهای اخیر خزانه‌داری آمریکا تحریم‌هایی را علیه کشورمان اعمال کرده، این بار و در پی برخی ناآرامی‌ها در ایران، مجوز کلی افزایش حمایت از اینترنت آزاد ایران از سوی این کشور صادر شد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه‌ای مداخله‌جویانه در جهت حمایت از اعتراضات در ایران اعلام کرد که مجوز کلی برای افزایش حمایت از اینترنت آزاد ایران را صادر کرده است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • آزادی
  1

  اینترنت ماهواره ایی سرنوشت مشابه موبایل را دنبال می‌کند. اولین موبایل ها گران قیمت بودن و همه مردم هم نداشتن اما الان همه موبایل دارن.اینترنت ماهواره هم اوایل گروان خواهد بود اما نوید آزادی گردش اطلاعات بدون فیلترینگ و محدودیت های دیگر را دارد درود بر علم ‌و دانشمندان

 • رابی
  2

  آمریکا از اینترنت آزاد در ایران حمایت می کند آخوند مخالف.
  حالا دشمن ملت ایران کیه؟

 • ناشناس
  11

  برای ایران غذا ودارو وتجهیزات هواپیما تحریم وممنوع ولی اینترنت آزاد؟؟؟

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   حرف اینها رو باور می کنی که دارو تحریمه؟!
   دارو جزٕ اقلام بشر دوستانه ست!
   اینا خودشون ما رو تحریم دارو کردند که از یک سو مردم رو با تحت فشار قرار دادن از آمریکا منزجرتر کنند و مظلوم نمایی و از طرف دیگه داروها رو احتکار کنند هم صادر می کنند و هم به قیمت گزاف به من و شما بفروشند!
   دختر وزیر دولت قبل، شبنم .... رو که داروی بیماران صعب العلاج رو احتکار کرده بود رو که یادتون نرفته!

  • ناشناس
   0

   کوچولو الان برو فروشگاه ای بی و خرید کن بیارن دم خودنت اگر توانستی مسایقناذبخری هرچی تو بگی درسته از این به بعد

 • ناشناس
  1

  عین ماهواره وویدیو هایی که مخلف بودین

 • ناشناس
  1

  آمریکاباهرچیزی که بتواندضربه به ایران بزندموافق وباهرچیزی که باعث پیشرفت ایران بشودمخالف است این اوج دشمنی وخباثت علیه مردم وکشورما میباشد مرگ برمنافق وخائنین به این مرزوبوم مرگ برآمریکای جنایتکار.

 • احمد اندروژ
  0

  اوه اوه اوه اینترنت آزاد خبر رسانی آزاد برملا شدن فساد توقف دروغ پراکنی جلوگیری از فرافکنی تشریح دقیق دلایل عقب ماندگی کشور و...‌. چه شود، زندانبان باید مواظب باشی چون مای زندانی ممکن است با این امکان راهی برای نجات پیدا کنیم !!!!!!!