تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تا شنبه

رئیس کانون بازنشستگی استان تهران از تعیین تکلیف افزایش ۳۸ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تا روز شنبه خبر داد.

علی دهقان‌کیا درباره آخرین تصمیمات اخذ شده درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان (سایر سطوح) اظهار کرد: تصمیم‌گیری در خصوص این مسئله از سوی دولت به هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی واگذار شده است.

وی تصریح کرد: در هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی نمایندگانی از 3 گروه کارگری، کارفرمایی و دولت حضور دارند که نظر دو گروه درخصوص افزایش 38 درصدی بازنشستگان سایر سطوح مثبت است و امیدواریم نظر نمایندگان دولت در هیئت امنای تامین اجتماعی نیز مثبت باشد.

رئیس کانون بازنشستگی استان تهران تصریح کرد: در ارتباط با افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح و افزایش 38 درصدی برای این گروه از جامعه، آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور 3 بار به معاون اول خود دستور داده است که با توجه به مشکلاتی که بازنشستگان دارند در این زمینه ورود جدی را داشته باشد، اما پس از گذشت چند ماه هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده است و در ادامه سیاست مجلس شورای اسلامی نامه لغو مصوبه دولت مبنی بر افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح را صادر کرد و بر همین اساس به دولت یک هفته مهلت داده شده است تا نسبت به تعیین تکلیف حقوق بازنشستگان سایر سطوح اقدام کند.

دهقان‌کیا ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی و مشکلاتی که بازنشستگان در این زمینه دارند، امیدواریم هر چه زودتر مصوبه افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح عملیاتی شود.

وی ادامه داد: کانون‌ها و همچنین کانون عالی بازنشستگان معتقدند که باید قانون به طور کامل اجرایی شود و بر همین اساس دولت نیز باید این مسئله را جدی بگیرد که در همین ارتباط نیز مجلس موافق افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان است.

رئیس کانون بازنشستگی استان تهران درباره زمان افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح و افزایش 38 درصدی حقوق آنها در سال 1401، گفت: پیش‌بینی می‌شود شنبه هفته آینده پانزدهم مردادماه در جلسه هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان تعیین تکلیف شود.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • محمود...
  0

  خدایا صبرتو شکر...الله اکبر ازاین همه ظلم...الله اکبرازاین همه دروغ...الله اکبرازاین همه سنگدلی ولجاجت

 • ناشناس
  0

  افزایش حقوق مسئولین چرا لفتش نمیدین زورتون به قشر کم درآمد رسیده

 • ناشناس
  0

  پاس کاری و ماست مالی. بقیه بازنشستگان صندوق های دیگر هم سماغ بمکند و در صورت توانایی تامین هزینه های کفن و دفن بروند و بمیرند!!!!! البته شاید خرج مردن هم زیاد باشه و نصرفه که بمیرند

 • ناشناس
  0

  فعلا مثلا یک توپ دارند.پاسکاری میکنند.وکلا اینها به فکر این قشر که ۳۰ سال پرچم انقلاب را بر دست گرفتند.نیستندکه حالا پشت میزهاشون میشنند..وفقط مسولین دروغین این نظام اسلامی به فکر حوققهای خودشونند.ونتها هیچی که اهمیت داره اینه که ازاین جلسه به اون جلسه برند...تا اضافه کار بیشتری دریافت کنند.متاسفانه..شرم برشما ...به حق این ماه عزیز...

 • اکبر
  0

  دروغ گفتن هیچ خبری نشد مثل اینکه همه دروغگو هستند