مبلغ قرارداد سرمربی جدید استقلال لو رفت

ساپینتو با مبلغ حدود ۴۵۰ هزار دلار برای سال اول به توافق رسیده تا سکان هدایت استقلال را در دست‌ بگیرد.

خیلی‌ها تصور می‌کنند مبلغ قرارداد ساپینتو با استقلال خیلی بالاست در صورتی که طبق اعلام رسانه‌های پرتغالی این مربی در کشور خودش هم پیشنهاد چندان بالایی نداشت. در استقلال او با مبلغ حدود ۴۵۰ هزار دلار برای سال اول به توافق رسیده تا سکان هدایت این تیم پرطرفدار را در دست‌ بگیرد. همان‌طور که می‌دانید سال دوم قرارداد او به صورت توافقی است و طرفین باید از کار کردن با یکدیگر در سال اول راضی باشند و قرارداد سال دوم با شرایط مالی جدید و احتمال افزایش ۲۰ درصدی تمدید خواهد شد.

قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری ساپینتو نشان می‌دهد که در کشور خودش هم چنین پیشنهادی نداشته و حالا می‌خواهد چالش جدیدی را در ایران و استقلال تجربه کند. طبعاً قرارداد دستیاران ساپینتو هم خیلی زیاد نخواهند بود و باید هرچه سریع‌تر نام دستیاران خود را به باشگاه استقلال اعلام کند. مرد پرتغالی در مورد قرارداد مالی خود می‌گوید: مشکل خاصی وجود ندارد و ما قبلاً در این رابطه به توافق رسیده بودیم. من برای کار در ایران انگیزه مالی هم دارم اما برای موفقیت از انگیزه‌های بیشتری برخوردارم و می‌خواهم با این تیم پرطرفدار که در جشن قهرمانی‌اش ۱۰۰ هزار نفر شرکت می‌کنند، جام بگیرم.

جالب اینجاست که مبلغ قرارداد ساپینتو از یکی مثل استراماچونی هم کمتر است و حالا باید دید آیا او برخلاف استرا تا پایان فصل در استقلال ماندگار می‌شود یا نه؟ نکته مهم در مورد حضور مربی خارجی این است که بخشی از هواداران استقلال خیلی به موفقیت او امیدوار نیستند ولی بخشی دیگر اعتقاد دارند که چون اسکلت اصلی تیم برای فصل آینده حفظ می‌شود، ساپینتو خیلی هم کار سختی برای تکرار عنوان قهرمانی ندارد.

در همین ارتباط یکی از مسئولان باشگاه استقلال گفت: قرارداد ساپینتو کاملاً معقول است و آپشن‌های آنچنانی هم ندارد. ما بسیار امیدواریم که ایشان در ایران موفق شوند و اصلاً به شکایت و این قبیل مسائل فکر نمی‌کنیم. آقای ساپینتو از کشوری صاحب فوتبال می‌آید و مسلماً اثرات حضور ایشان را در استقلال خواهیم دید. ما اعتقاد داریم بهترین بازیکنان ایران در استقلال هستند چراکه این تیم را بدون شکست قهرمان کردند و حالا با تدابیری که توسط او انجام می‌شود تلاش می‌کنیم تا استقلال بتواند حتی در آسیا هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و در نهایت ستاره سوم را تقدیم هواداران کند.

منبع: خبر ورزشی
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  هیچ تیمی از ایران دیگه ستاره ای در آسیا نخواهد گرفت،چون چیزهای دیگری برای مسوولان ایران مهم تر است تا ورزش

 • په په
  3

  اگه این ارقام برای باشگاه استقلال یا سایر باشگاه ها کم هستش پس مبلغ زیادشون چیه؟ چون
  450/000 دلار * قیمت هر دلار 30/000تومان میشه 13/500/000/000 تومان برای یکسال
  اونوقت نمایندگان زحمت کش ما در مجلس شورای اسلامی و وزرای عزیزتر جانمون که 24 ساعت دارن برای آسایش ملت زحمت میکشند که یه وقت تورم ملت را مستاصل نکنه و ازین حرفها بقول خودشون ماهیانه 20 میلیون میگیرند یعنی سال 240/000/000 میلیون یعنی 56 برابر کمتر خداوکیلی خودتون ببینید چه وزرا و نمایندگان خدومی داریم

  خدا کنه تو وزرای ورزش و ریاست جمهوران یک مرد پیدا بشه فوتبال را کاملا واگذار کنه به بخش خصوصی ببینیم واقعا بخش خصوصی همچین پولایی به مربیاشون و بازیکنانشون میدهند

 • ناشناس
  2

  باشگاه استقلال با این سرمربی در پیت پرتغالی فصل آینده جایگاه سوم لیگ برتر را هم بدست نخواهد آورد!

 • نظرگو
  2

  حدود سیزده میلیارد تومن به این آقا دادن
  بعدش اون سال سر مبلغ قرارداد فکر کنم یکی دومیلیاردی مربی داخلی زمین و زمان رو بهم دوختن!!!

 • ایمان
  0

  این مبلغ رو بذاریم کنار مبلغ دلال ها و واسطه ها و لابی ها و.... سر به فلک می‌کشه
  چرا حالا کسی صداش درنمیاد که از بیت الماله؟؟!
  نه جیب جوان مملکت نه اقتصاد ونه جهیزیه‌ای از جوان دم بخت باهاش سروسامان میگیره
  اگر از بخش خصوصی بود مثل باشگاه های خارجی نوش جونش ولی از پولی که مال یک مملکته چرا !!!!!