یک عضو هیئت رئیسه مجلس:

توان ساختن بمب را داریم اما فتوای رهبری مانع ماست

یک عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار کرد: ما توان ساختن بمب را داریم اما فتوای شرعی مقام معظم رهبری مانع ما است؛ این را همه بدانند.

علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان و عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به وقوع سیل در مناطقی از استان مرکزی و خسارات ناشی از آن گفت از مسئولان مربوطه تقاضا دارم هرچه سریعتر خسارات ناشی از سیل بر آورد و به مردم پرداخت شود.

وی افزود: هم‌چنین با کسانی که مرتکب کوتاهی شدند و آب بندهای مربوطه را محکم و پول های مورد نیاز را احداث نکردند، حتماً برخورد شود.

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به وضعیت بازار لوازم خانگی اظهار کرد وضعیت پرداخت لوازم خانگی و افزایش قیمت آنها این روزها دغدغه اصلی مردم شده‌است؛ مشخص نیست چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است؛ در این خصوص خواستار اقدام لازم از سوی وزیر محترم ضمن هستم.

سلیمی با بیان اینکه تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی در موضوع کنکور برای دانش آموزان و داوطلبان ورود به دانشگاه ها و دغدغه شده است خواستار تجدیدنظر در این زمینه شد و گفت که نباید مافیای کنکور فربه‌تر شوند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: از اقدام سازمان انرژی اتمی در افزایش توان هسته‌ای کشور تشکر می‌کنم؛ ما توان ساختن بمب را داریم اما فتوای شرعی مقام معظم رهبری مانع ما است؛ این را همه بدانند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 16
 • ناشناس
  0

  جناب نماینده مجلسی چرا با همت خودتان و دیگر همکارانتان در مجلس( حقوق یک ماه) خود را صرف احیای دریاچه ارومیه نمیکنید؟!!!!
  چرا از حلقوم مردم بی دفاع و مستضعفان و افراد ضعیف جامعه مایه میگذارید و میخواهید بزور شمشیر یارانه نقدی را از انها بستانید؟!!!

  چرا از خدا نمیترسید ؟!!!!
  چرا به ایات الهی بی اعتنا هستید؟!!
  بترسید از خشم الهی و اه مظلومان که دامن همه را خواهد گرفت و خشک و تر با هم میسوزند!!!!!
  چرا متذکر نمیشوید؟!!!!!
  چرا تامل نمیکند؟!!!!!
  😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

 • ناشناس
  0

  شما که بلدین اوژانسیش کنین بعد تقیه کنین وتمام امریکا سگ کیه

 • ناشناس
  0

  دنیا به ضعیف رحم نمیکنه

 • ناشناس
  0

  خبر فوری محترم :چرا شما سکوت کرده اید؟!!!
  به عینه دارید میبینید و میشنوید که مجلسیان از خط عدلت عدول و تجاوز و خط قرمزهای مردم را رد کرده اند!!!!
  پس چرا سکوت؟!!!!

 • ناشناس
  0

  یعنی با این حرفها که جز هزینه تراشی برای مملکت و مردم عادی هیچ خروجی دیگری ندارد!از سیاست و علم روز دنیا هیچ سررشته ای ندارید!
  کم مانده نانوا سر کوچه ما هم از تریبون نظام در مورد ساخت سلاح هسته ای اعلام موضع کند!
  اگر واقعا قصد ساخت سلاح هسته ای است که این همه جار و جنجال نداشت اگر هم ساخت سلاح هسته ای حرام است که چرا بهانه به دست غرب میدهید که بیشتر منزوی شویم

 • ناشناس
  0

  شما که توان ساخت بمب را دارید بی زحمت یکی درست کنید و انرا بر سر فقرا مظلومان و افراد ضعیف جامعه بندازید تا خیالتان از دادن یارانه نقدی انها راحت شود و پشتت بند ان پولهای جمع شده از یارانه مردم کشته شده را بدین دست نماینده دیگرتان تا صرف دریاچه ارومیه کند!!!!!😏🤔🤐😏😏😏😏

 • خدا را خدا را در نظر بگیرید
  0

  فرق شما با یزید زمان امام حسین(ع)چیست؟!!!!
  یزید اب را بر امام حسین (ع)و یارانش بست و انها را مظلو مانه به شهادت رساند،
  شما نمایندگان مجلسی هم میخواهید راه و روش یزیدیان را در پیش بگیرید؟!!!
  یکمکی تفکر و تامل بهتر است!!!

 • بسس
  0

  بع بع بع

 • بابک
  0

  توان ساختن بمب را داریم . نیاز به بمب نیست بدون اسلحه هم ۴۳ سال است با زور و قلدری حکومت می کنید و هرکس مخالفت کرد مهمان کهریزک ویا اوین شد تا امثال تو بتوانند به تاراج مملکت ادامه دهند

 • نماینده
  0

  دروغ میفرماید .اگر توانش را داشتی می ساختی

 • ناشناس
  0

  بسازید، به چه درد مردم می خورد ! خداوند چند روزی ما را خلق کرده که او را عبادت کنیم و زندگی کنیم ما را برای کشتن همدیگر خلق نشده ایم.
  لعنت خدا بر جنگ طلبان و بنیاد گرایان و سلفی ها

 • مورچه
  0

  شماتوان ساختن 🏡 خانه برای ملت بزرگ ایران روندارید دم ازبکی اتم میزنی بی خاصیت مفتخور لعنت بردزدان دروغگوکه ملت ایران را دلیل کردن

 • ناشناس
  0

  اگه قرار باشد اعلام کنند یک فرد اگاه بیاید پشت تریبون و اعلام کند نه تو که یک تقسیم دو رقمی هم نمیتونی حل کنی • متین
  0

  قیمت تخم مرغ رو نمیتونی ثابت نگر دارین

 • ناشناس
  0

  شما اگر داشته باشید جرات استفاده ندارید چون گور خودتان رو میکنید اخوند به فتوا نیاز نداره

 • ناشناس
  0

  جنسنتوازکجامیخری قاطیش زیاده عمو توان ساخت بمب رابه رخ کشی نکن یه کالای برندایرانی رانام ببرکه ایرانی وبین المللی باشه )فقط یک کالا) لطفا!!!!ضمنا هروقت توان مدیریت هشتادمیلیون بااین همه معادن منابع ملی راداشتین به خودتون جرات بدین برید پشت تریبون مجلیس بگیدماتوان مدیریت اقتصادی مملکت ایران راداریم بطوری که اقتصاداول دنیا هستیم البته هر وقت عملا این قدرت وتوان راداشتیداین اقدام راانجام دهید خواهشا ازپشت تریبون مجلس فقط زرنزنید!!!!!..