جدیدترین اخبار چهره ها، از شهرام حقیقت دوست تا کیمیا گیلانی

جدیدترین اخبار چهره ها، از شهرام حقیقت دوست تا کیمیا گیلانی در ادامه ببینید.

e08503d8-0557-46a3-8a8d-5bfa976b480d

شهرام حقیقت‌دوست از سه‌شنبه هفته جاری ساعت 18، با تکرار سریال «خداحافظ بچه» به کارگردانی منوچهر هادی به شبکه آی‌فیلم می‌آید. این بازیگر اکنون با سریال پلیسی – جنایی «خونسرد» در نمایش خانگی نیز دیده می‌شود.

 
 

مریم سعادت همزمان دو سریال کمدی «نقطه سر خط» محصول سال 90 و «پنچری» محصول سال 96 را از شبکه آی‌فیلم روی آنتن دارد. «نقطه سر خط» اثر سعید آقاخانی ساعت 20 و «پنچری» ساخته برزو نیک‌نژاد، ساعت 22 پخش می‌شود.

 

علی مسعودی به عنوان مجری در ویژه برنامه «ورزش از نگاه دو» حضور دارد و بخش مربوط به قطر برنامه را روایت می‌کند. «ورزش از نگاه دو» در ایام جام جهانی هرشب ساعت 24 روی آنتن خواهد رفت و حسن اسماعیل‌پور اجرای آن را برعهده دارد.

 
 

ویدا جوان هرشب ساعت 19 با تکرار سریال «روزهای آبی» ساخته محمدرضا حاجی غلامی، در شبکه پنج دیده می‌شود. این سریال کمدی با بازی اکبر عبدی، نادر سلیمانی، فریبا متخصص و مرحوم علی سلیمانی، اولین بار اردیبهشت 1400 پخش شد.

 
 

حسین رفیعی به دلیل وجود یک بخش نمایشی با تم طنز در فصل جدید مسابقه «پنج ستاره»، به عنوان مجری آن انتخاب شده است. فرهاد مختاری تهیه‌کننده مسابقه ضمن اشاره به این موضوع به صبا گفته که انتخاب رفیعی به دلیل نداشتن مجری نبوده است.

 
 

کیمیا گیلانی که به واسطه اجرای مسابقه‌های تلفنی «دو در دو» و «نما به نما» شناخته می‌شود، از تلویزیون خداحافظی کرده. او ضمن اشاره به این که هدفش از اجرا شاد کردن دل مردم بوده، نوشته حالا که دل مردم شاد نیست، به حضور او احتیاجی نیست.

منبع: خراسان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • ناشناس
  2

  خوش آمدي كيميا....مجريان جديد و متعهد و دلسوز بايد وارد صحنه شوند

  نظرات شما -
  • پیمان
   0

   متعهد و دلسوز شاید دقیقا بر عکس چیزی باشد که در فکر امثال شماست