راز تجرد ستاره جذاب هالیوود؛ چرا شارلیز ترون تا به حال ازدواج نکرده است؟

برای قرن ها ازدواج یک سنت بود که معتقد بودند زندگی آدم ها را کامل می کند. حالا اما می دانیم که آدم ها با هم متفاوت اند و هر کدام با چیزهای مختلفی به شادی می رسند. شارلیز ترون نمونه خوبی از همین موضوع و حامی زنان قوی و مستقل است.

اما اینکه چرا شارلیز ترون تا به حال ازدواج نکرده است، سؤالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

کودکی پر آسیبی داشته

شارلیز ترون زنی زیبا و بازیگر توانمند است، اما زندگی شخصی او همیشه نقل محافل بوده است. او حالا ۴۷ سال دارد اما کماکان برنامه ای برای ازدواج کردن ندارد. اما علت این موضوع چیست؟

پدر ترون مرد آزارگری بود، به همین دلیل مادرش مجبور بود از شارلیز در برابر او محافظت کند. شارلیز در اینباره گفته: «من نجات پیدا کردم و به این موضوع افتخار می کنم.» او همچنین گفته: «خیلی هم برایش تلاش کردم. ترسی از آن ندارم. من از تاریکی نمی ترسم. برعکس، نسبت به آن کنجکاوم چون فکر می کنم ذات انسان و آدم ها را بهتر توضیح می دهد.»

شارلیز در کودکی همیشه دلیلی برای شادی نداشت. او به دلیل ابتلا به بیماری یرقان، تا ۱۱ سالگی از دندان محروم بود. آنتی بیوتیک زیادی مصرف می کرد و به همین دلیل دندان هایش می پوسیدند. اما همه ی این اتفاقات، از او زنی قوی و مستقل ساخت.

ترون درباره ی گذشته ی خود گفته: «تمام کودکی من این شکلی بود. همه ی آسیب های روحی از آن دوره است.» همه ی ما محصول دوران کودکی خود هستیم و شارلیز هم از این قاعده مستثنی نیست.

نیازی به همسر ندارد چون کمبودی در زندگی اش احساس نمی کند

شارلیز همیشه زنی خواستنی بوده است. او با رایان رینولدز، استفان جنکینز، شان پن و استوارت توانسند رابطه عاشقانه داشته است. علیرغم داشتن روابط عاشقانه ی طولانی مدت، او هرگز با کسی نامزد نکرده یا قصد ازدواج نداشته است.

او نظر خودش را در اینباره دارد: «دلم نمی خواهد ازدواج کنم چون سنت ازدواج حالا خیلی یک جانبه به نظر می رسد. من دلم می خواهد در کشوری زندگی کنم که همه ی ما در آن از حقوق برابری برخوردار باشیم.»

شارلیز اولویت های دیگری برای زندگی اش دارد، مثل خانواده و بچه و دوست ندارد این شادی را به خطر اندازد. او در اینباره گفته: «هیچ وقت نخواستم ازدواج کنم. هیچ وقت مسأله ی مهمی برایم نبوده.»

حتی زمانی که شایعاتی درباره ی نامزدی اش با شان پن مطرح شد، او گفت: «این شایعات درست نیست. قرار نبود با شان ازدواج کنم.»

به علاوه شارلیز می خواهد فضای شخصی اش را حفظ کند. او مطمئن نیست بتواند دیگر با کسی زندگی کند. او در اینباره گفته: «نمی دانم می توانم دیگر از پسش بربیام یا نه. برای این کار خیلی پیر شده ام.»

داشتن فعالیت های اجتماعی و مبارزه برای حقوق بشر را ترجیح می دهد

شارلیز گرچه خانواده به شکل سنتی اش را ندارد، اما مشغله ی زیادی دارد. او همواره در تلاش است به مردم سرتاسر دنیا کمک کند.  در سال ۲۰۰۷ یک پروژه ی خیریه به نام «پروژه توسعه ی آفریقای شارلیز ترون» راه اندازی کرد که هدف از آن سرمایه گذاری بر روی جوانان آفریقایی و توانایی آن ها برای حفظ خود و هم سن و سالان شان از ابتلا به اچ آی وی / ایدز بود.

علاوه بر این، سعی می کند توجه ها را به موضوع برابری جنسیتی و امنیت زنان و کودکان جلب کند. او در اینباره گفته: «پویش “همه باهم برای زنان” فراخوانی است برای زنان تا با زنان و دختران سرتاسر دنیا متحد شوند.»

منبع: روزیاتو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید