عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

اگر کسی ایران را دوست دارد، باید به آقای دکتر پزشکیان رأی بدهد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه شرایط کشور بسیار خطرناک و حساس است، گفت: شما الآن بهتر از هرکسی می‌دانید که شرایط نخبگان و شرایط توده مردم چگونه است. خود آمار‌های دولت می‌گوید که ما ۳۰ میلیون نفر زیر خطر فقر داریم.

اگر کسی ایران را دوست دارد، باید به آقای دکتر پزشکیان رأی بدهد

سید محمد صدر، در پیامی به جوانان و دانشجویان گفت: رأی دادن آقای جلیلی روند فروپاشی ایران را سرعت می‌بخشد؛ البته معنایش این نیست که یک مدت کم، ولی به آن طرف حرکت می‌کند و ایران از بین خواهد رفت. اگر کسی ایران را دوست دارد، باید به آقای دکتر پزشکیان رأی بدهد؛ برای اینکه جلوی این روند فروپاشی جمهوری اسلامی و بعد روند فروپاشی ایران را بگیرد.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه شرایط کشور بسیار خطرناک و حساس است، گفت: شما الآن بهتر از هرکسی می‌دانید که شرایط نخبگان و شرایط توده مردم چگونه است. خود آمار‌های دولت می‌گوید که ما ۳۰ میلیون نفر زیر خطر فقر داریم. از سوی دیگر در دانشجویان، دانشگاهیان و فرهیختگان هم با اقداماتی که انجام شد و همه شما در جریان هستید، یک نارضایتی کامل وجود دارد؛ بنابراین با توجه به این شرایط، متأسفانه فروپاشی جمهوری اسلامی ایران خیلی دور از ذهن نیست.

سید محمد صدر در پیامی برای جوانان و مخصوصا دانشجویان، گفت: اگر جوانان دانشجوی ما ایران را دوست دارند، باید به آقای دکتر پزشکیان رأی بدهند. برای اینکه شرایط کشور بسیار خطرناک و حساس است. تمام جامعه‌شناس‌ها معتقد هستند وقتی یک نظام فرو می‌پاشد که شرایط ذهنی و عینی فروپاشی فراهم شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: شرایط عینی به معنای وجود نارضایتی در نخبگان جامعه، بزرگان، فرهیختگان، دانشگاهیان، دانشجویان، هنرمندان و کسانی است که تحت عنوان قشر روشنفکر معرفی می‌شوند؛ این شرط اول فروپاشی یا انقلاب است. شرط دوم وقتی است که شرایط عینی جامعه آماده شده باشد. شرایط عینی عبارت است از نارضایتی‌های توده مردم و اقشار متوسط به پایین، که معمولا هم تحت فشار‌های اقتصادی و معیشتی هستند.

وی افزود: دوستان، برادران و خواهران عزیز! شما الآن بهتر از هرکسی می‌دانید که شرایط نخبگان و شرایط توده مردم چگونه است. خود آمار‌های دولت می‌گوید که ما ۳۰ میلیون نفر زیر خطر فقر داریم. از سوی دیگر در دانشجویان، دانشگاهیان و فرهیختگان هم با اقداماتی که انجام شد و همه شما در جریان هستید، یک نارضایتی کامل وجود دارد؛ بنابراین با توجه به این شرایط، متأسفانه فروپاشی جمهوری اسلامی ایران خیلی دور از ذهن نیست.

صدر ادامه داد: البته هیچ کدام از ما طرفدار این قضیه و برانداز نیستیم، اما این شرایط علمی جامعه ایران است. اگر این روند ادامه پیدا کند، اول نظام جمهوری اسلامی ایران فرو می‌پاشد و بعد به دلیل شرایط خاص ایران، با توجه به وجود قومیت‌ها و نژاد‌های مختلف، بعد از فروپاشی نظام که نتیجه آن کاهش قدرت مرکزی است، ایران فرو می‌پاشد. یعنی ایران تقسیم به چهار یا پنج کشور می‌شود؛ چیزی که همیشه همه صاحب‌نظران نگرانش بوده‌اند.

وی تأکید کرد: رأی دادن آقای جلیلی این روند را سرعت می‌بخشد؛ البته معنایش این نیست که یک مدت کم، ولی به آن طرف حرکت می‌کند و ایران از بین خواهد رفت. اگر کسی ایران را دوست دارد، باید به آقای دکتر پزشکیان رأی بدهد؛ برای اینکه جلوی این روند فروپاشی جمهوری اسلامی و بعد روند فروپاشی ایران را بگیرد.

منبع: جماران
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 12
 • ناشناس
  6

  برای ایران وبرای اینکه فرزندانمان به روزگار ما نیفتند به پزشکیان رای می دهم

 • ناشناس
  15

  رای به آقای جلیلی کشور را از هم می پاشد؟!این اظهارات نادرست رو لطفاً منتشر نکنید

 • امیرحسین پاکذات
  2

  خنده دار ترین حرف که چندین بار تکرار شده هرکی ایران و ایرانی را دوست دارد انگار در باغ نیستید برادر به برادر رحم ندارد ایرانی از ایرانی تنفر دارد چجوری ایران را دوست داشته باشند یک سر به دادگاه ها بزنید شکایت های خانوادگی رو ببینید کسی به کسی رحم ندارد بد اینا میکند هر وی ایران را دوست دارد

 • Mohammad
  3

  اگه به سرعت به فروپاشی میرسیم،پس رای ما جلیلی فروپاششی

 • ناشناس
  2

  برو عمو برای مردم کلمه باید را بکار نبر ، باید....تا شاید......

 • طهماسبی
  1

  درود بر جناب صدر

 • ناشناس
  3

  ببین یا ساقی را عوض کن یا پارک را.
  جنسی که استفاده میکنی کاملاً قاطی دارد.

 • ناشناس
  0

  حرف راست جواب نداره چشم به پزشکیان رای میدم

 • ایران
  0

  نه باباااا شما از کی دلسوز ملت شدین
  منظور این اقا این هست که به پزشکیان بی برنامه رای بدین تا ما راحت چپاول کنیم

 • رابی
  0

  اگر کسی ایران را دوست دارد نباید به کانديداهای منتصب اشغالگران رای بدهد و رای او فقط میبایست پایان اشغالگری باشد‌.

 • EBRAHIM ARAM
  0

  به مدد الهی و حرکت عظیم ملت شریف و نجیب ایران عزیز،شنبه آقای دکتر پزشکیان این انسان مومن و ولایی خالص و صادق، خادم جمهورایران خواهد بود۰
  بماند به یادگار.۰۲ـ۰۷ـ۲۰۲۴

 • سید نافذصفوی
  0

  کسی که برنامه منسجم نداردو اطرافیانی که او را تبلیغ میکنند کارنامه سیاه دارند چگونه میتواند ایران را نجات دهد. آقای دکتر رقیب هراسی رفتار ناپسند است سیاه نمایی نکنید . از خودتان بگویید که مشک و عنبرید یا چیز دیگر .....

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد