رئیسی: آنچه دولت را در دل مردم جای می‌دهد، صداقت است

رئیس‌جمهور خطاب به استانداران با بیان اینکه مردم از صداقت خوششان می‌آید، گفت: آنچه دولت را در دل مردم جای می‌دهد و سرمایه اجتماعی را افزون می‌کند، صداقت با مردم است. هم گزارش بدهید و هم گره گشایی از ذهن‌ها کنید.

رئیسی: آنچه دولت را در دل مردم جای می‌دهد، صداقت است

حجت‌الاسلام رئیسی در نشست مشترک دولت با استانداران گفت: اگر بدانیم خدا بر تمام ذرات هستی حاکم است، زندگی فرق می‌کند قدرت مال اوست ما به عنوان خدمتگزار مردم بدانیم قدرت از آن اوست و اراده اراده اوستر ما باید بتوانیم در عالم خدمت گزاری هم عرصه بندگی خود را و هم جایگاه خدمتگزاری را به عنوان کمک به بندگی خود و بندگان دیگر به کار گیریم هم خود ارتقا پیدا کنیم هم زندگی مردم را آباد کنیم.

وی افزود: این حرکت بزرگی که ملت ایران انجام دادند و اقتدار آفرینی و امید آفرینی که به نمایش گذاشتند اراده حضرت حق بود این نقطه عطفی در تاریخ زندگی ملت ایران بود که ما را در باشگاه قدرت‌های منطقه‌ای در بالاترین رده‌ها قرار داد. این افتخار و اقتدار آفریده شد واین امید ایجاد شد.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز کار همه صاحبان قلم و بیان و سخن آن است هر جا کسی تاثیر دارد امیدآفرینی کند، گفت: دشمن دنبال ایجاد یاس بود و هست ما در دولت باید با عمل و اجرا امیدآفرینی کنیم مهم است مردم حس کنند دولت کار می‌کند و با مردم صداقت دارد. احیانا اگر ناکامی وجود دارد علل آن را دولت به مردم اعلام می‌کند.

وی با بیان اینکه مردم از صداقت خوششان می‌آید، گفت: آنچه دولت را در دل مردم جای می‌دهد و سرمایه اجتماعی را افزون می‌کند، صداقت با مردم است. هم گزارش بدهید و هم گره گشایی از ذهن‌ها کنید. هم علی الدوام با مردم ارتباط داشته باشید خصوصا با مردمی که در اجتماعات ما شرکت نمی‌کنند هم سراغ آن‌ها که همیشه در اجتماعات هستند بروید هم آن‌ها که به هر دلیل دچار زمینه ذهنی هستند و در این اجتماعات شرکت نمی‌کنند.

رئیسی تاکید کرد: باید با عموم مردم سخن گفت بر ارتباط با مردم تاکید می‌کنم. شنیدم عزیزی که تازه به عنوان استاندار به استانی رفته گاهی قبل از نماز صبح به اداره می‌رود نماز در آنجا می‌خواند تا پاسی از شب در اجتماعات است. نمی‌گویم هر ساعت بین مردم باشید. اما مردم در هفته دسترسی به استاندار داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس گفت: در مورد انتخابات باید تشکر کنم هم از مجریان و وزیر کشور و ناظران و هم عموم مردم که همت کردند. انتخابات باشکوهی بود به ۴ اصل رهبری توجه شد کاملا امنیت داشت در همه شهر‌ها و روستا‌ها هم سالم بود هم رقابتی و هم مشارکتی بود. تاکیدم این اس که در این مرحله هم با همت استانداران کاری کنند این ۴ اصل در حوزه هایشان مورد تاکید باشد ان شا الله این مرحله از انتخابات هم باشکوه باشد.

رئیس‌جمهور مساله دیگر را امنیت برشمرد و گفت: باید از همه حافظان امنیت در کشور تقدیر کنم دشمن دنبال این است که سوار امواج شود و ناامنی ایجاد کند تلاش عزیزان نیرو‌های مسلح و شورا‌های تامین این باشد که موهبت الهی امنیت در جامعه ارتقا پیدا کند.

وی با اشاره به شعار سال گغت: در مورد مساله شعار سال که جهش تولید است همه بخش‌ها باید برنامه داشته باشند؛ صنعت، معدن، کشاورزی، شرکت‌های دانش بنیان، تولید خدمات در حوزه انرژی در این سال دارای برنامه باشند هم به صورت کلان هم اقلیمی باید برنامه داشته باشند.

منبع: ایلنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 12
 • مهدي
  0

  تو رو خدا شما ديگه از صداقت دم نزنيد

 • ناشناس
  0

  صداقت یعنی باغ ازگل،صداقت یعنی چای دبش ، صداقت یعنی شفافیت در پرداخت ها ، صداقت یعنی توزیع عادلانه امکانات و ثروت کشور نه چپاندنش در جیب 10 % و...

 • محمد
  0

  سداغط...!!!

 • ناشناس
  0

  عجب جناب رئیسی صداقت نیست خون است. دل مردم مالامال درد و رنج و بدبختی است .

 • ناشناس
  0

  این را درست گفتی پس علت اینکه تو و دولتت در دل مردم جایی ندارید عدم صداقت شما را نشان میدهد

 • ناشناس
  0

  اگر میخواهی صداقت کذابی را از صداقت متمایز کنی مناظره های تان با وعده های دولت را که اول با ان مردم را سر کار گذاشت را ببین تخم مرغ در دولت روحانی و قیمتش در دولت شما نشان از عدم صداقت شخص شما دارد ، به خدا واگذار تان میکنیم

 • حسن . بیسواد.
  0

  سنگ پای ته ته قزوین

 • ناشناس
  0

  صدا قطع

 • ناشناس
  0

  خودش داره ادرس دهی میکنه دلیل رویگردانی و تنفر مردم از دولت عدم وجود صداقت نزد دولتمردان مخصوصا خود شخص شخیصش است

 • ناشناس
  0

  کدام صداقت.کاهش تورم.افزایش حقوق.کاهش نرخ دلار.رفع بیکاری ویا رسیدگی به اختلاسها ودزدیها.تنها چیزی که از تو ودولتت ندیدیم صداقت است

 • ناشناس
  0

  پس باید جایگاه خودتون رو بدانید!!!!!!!!😱😁😁😁😁😁

 • زهرا
  0

  والله راست میگه قشنگ با صداقت مردم رو به فلاکت کامل رسونده اینجورپیش بریم باید بریم ماسه گدای دست بگیریم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها