نیویورک‌تایمز: نتانیاهو در حال بررسی اداره غزه توسط ائتلاف عربی-اسرائیلی است

رسانه آمریکایی روز جمعه گزارش داد مقامات دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درحال سبک و سنگین کردن نقشه‌هایی برای اداره غزه پس از جنگ با کمک ائتلافی از کشورهای عربی از جمله مصر، عربستان سعودی و امارات عربی متحده هستند.

نیویورک‌تایمز: نتانیاهو در حال بررسی اداره غزه توسط ائتلاف عربی-اسرائیلی است

به نوشته نیویورک‌تایمز این طرح احتمالا توسط کشورهای عربی رد شود چراکه مسیر مشخصی را برای تشکیل کشور فلسطین مشخص نمی‌کند.

شرکای تندروی نتانیاهو نیز احتمالا به علت اینکه رژیم وی احتمال بازگشت تشکیلات خودگردان فلسطین به غزه و تشکیل کشور فلسطین را به کل رد نکرده، با این طرح مخالفت کنند.

مطابق با این پیشنهاد، این ائتلاف در همکاری با ایالات متحده سرانی را از خود غزه برای توسعه مجدد این شهر و حفظ ثبات انتخاب کرده و پس از هفت الی ۱۰ سال، به مردم غزه اجازه خواهد داد تا درخصوص الحاق به یک دولت واحد فلسطینی که بر روی نوار غزه و کرانه باختری حکمرانی می‌کند، رای‌گیری کنند.

مطابق با این پیشنهاد نیروهای رژیم صهیونیستی همچنان توانایی فعالیت در داخل غزه را خواهند داشت.

این برنامه در ماه نوامبر توسط چندین تاجر - که برخی ارتباط بسیار نزدیکی با نتانیاهو دارند - طرح‌ریزی شده است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  پس ایران چی ؟ ما هم مدیریت بلدیم

  نظرات شما -
  • ف
   0

   برو دست و پای بریده بچه ها را جمع کن راحت تر رویش هتل بزنند

 • ناشناس
  0

  قابل توجه بعضی‌ها !!!!!!+
  ایران هرچقدر هم هزینه کنه !!!!!
  کاسه داغ‌تر از آش بشه!!
  باز هم مسئله عربی . اسرائیلیه

 • ناشناس
  0

  ایران هرچه در بوسنی و سوریه درو کرد در لبنان و فلسطین و یمن هم درو خواهد کرد،ایران را از فلسطین پرت خواهند کرد بیرون مثل موارد مشابه.

 • ناشناس
  0

  اینجا هم آثار شواهد قتل مرموز پنهان امامزاده صدر در اراضی خارج روستای کلخوران که در ایستگاه آخر شهر با افق زیبا مانده بود می خوان این حریم سکوت دنج خلوت دشت زنده هم قاطی دکان پاساژ. کنند همزمان با غزه بعد می گن ابادانوغ می کنیم به به و نهر باریکه آب و رد امامزاده را محو می کنه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها