اطلاعیه مرزبانی درباره مشکل پیش آمده برای ۶ مرزبان در مرز افغانستان

مرزبانی کشور در اطلاعیه ای ضمن توضیح درباره سوءتفاهم مرزی پیش آمده بین نیروهای مرزبانی و طالبان اعلام کرد: ۶ مرزبان استان خراسان جنوبی به کشور بازگشتند.

اطلاعیه مرزبانی درباره مشکل پیش آمده برای ۶ مرزبان در مرز افغانستان

در این اطلاعیه که شامگاه پنجشنبه منتشر شد، آمده است: بعدازظهر امروز (۶ اردیبهشت) تعداد ۶ نفر از کارکنان گروهان احتیاط مرزی استان خراسان جنوبی که برای رصد و پایش نوار مرز در نقطه صفر مرزی حضور یافتند، با نیروهای طالبان مواجه می شوند.

این اطلاعیه می‌افزاید: این افراد به دلیل جلوگیری از بروز هرگونه تنش مرزی و انجام درخواست نیروهای طالبان مبنی بر رفع سوتفاهم پیش آمده، به مذاکره می‌پردازند.

بیشتر بخوانید: ۶ مرزبان ایرانی دستگیر شده توسط طالبان آزاد شدند

براساس این اطلاعیه، پس از چندساعت با ورود مرزبان درجه ۲ و انجام ملاقات مرزی با همتای کشور مقابل موضوع خاتمه یافت و کارکنان مرزبانی با کمال احترام و در صحت و سلامت کامل به خاک مقدس کشور عزیزمان بازگردانده شدند.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 7
 • ناشناس
  0

  با كمال احترام ،،خخخخخخ

 • ناشناس
  0

  خوشم می یاد خوب از طالبان که جنس خودتان هستند حساب می برید

 • ج
  0

  برای جلوگیری از تنش خودشون رو تسلیم میکنن ب برادران طالبان 😅

 • ناشناس
  0

  دوستان حسین شریعتمداری! و دار دسته اش.

 • بهرام
  0

  نمی دونم چه حسی هست که احساس می کنم شما ها این‌قدر از طالبان می ترسید یا باج می دهید یا ....
  شاخ و شونه واسه آمریکا کشیدن رو باور کنیم یا سوسک شدن جلو طالبان اونهم نه یکبار نه دوبار .... من تا حالا نشنیده ام که مثلاً این اتفاقات با مرزبانان ترکیه یا آذربایجان یا حتی عراق و پاکستان پیش بیاد

 • رزمنده دفاع مقدس،کارگروامروز مستمری بگیر تامین اجتماع
  1

  این افغانی ها را بیرون کنید جوانان ما خودشان بیکارند،در ثانی در صورتی از یارانه های عمومی ملت ما استفاده می کنند که یارانه من باز نشسته فقیر رابه علل واهی قطع می کنند حکومتی ها باید به فکر ملت ایران باشند بااحترام به همه مسئولین ولی کمی ازخواب بیدار شوند واینقدر باج ندهند خود وخانواده خود را کمی بجای ما بگذارید،شماخودتان هم با همین مقدار مستمری ما زندگی می کنید یا همه خانواده تان سر کاربا آن حقوقهای چند ده میلیونی بسر میبرید پانزده سال است بعلت اقتصای از محدوده شهر خودم نتوانسته ام بیرون روم

 • تلمبه
  0

  اینم از طالبان پشمکی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها