جان بولتون:

تظاهرات ها در آمریکا در حمایت از ایران نگران کننده است

مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه فاکس‌نیوز تظاهرات‌ها در آمریکا در حمایت از حماس و ایران را «بسیار نگران‌کننده» توصیف کرد.

تظاهرات ها در آمریکا در حمایت از ایران نگران کننده است

جان بولتون در پاسخ به سوال مجری که خواستار اظهارنظر او درباره تغییر جریان تظاهرات‌ها در آمریکا از آتش‌بس به سمت حمایت از حماس و ایران شده گفت: «من فکر می‌کنم بسیار نگران‌کننده است.»

مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا تصریح کرد: «این مسئله به نظر من نشان‌دهنده عدم رهبری موثر در این زمینه است که ما الان نزدیک به یک نسل آدم داریم که درس‌های هولوکاست را به یاد نمی‌آورد؛ لازم است این درس‌ها مجددا به آنها آموزش داده شود.»

جان بولتون همچنین مدعی شد که به این افراد باید آموزش داده شود که چرا اسرائیل یک «کشور قانونی» است و نه یک «کشور ظالم.»

در حالی که بیش از ۳۴ هزار فلسطینی که اکثر آنها زن و کودک هستند در حملات اسرائیل در غزه به شهادت رسیده‌اند جان بولتون از جنگ غزه به عنوان «جنگ تمدن در برابر بربریت» یاد کرد.

بولتون یکی از طرفداران سرسخت اسرائیل در آمریکا است و گزارش‌هایی از ارتباطات مالی او با لابی‌های طرفدار این رژیم منتشر شده است.

خود بولتون در کتاب خاطراتش که چند وقت پیش منتشر شد اعتراف کرده که لابی‌های حامی اسرائیل به دنبال آن بودند که او در دولت دونالد ترامپ به مقام وزیر خارجه برسد.

منبع: همشهری آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • ناشناس
  0

  طرفدارمردم مظلوم ازدست مقاومت دزدبچه وغذای اهدایی به مرد ممظلوم فلسطینه

 • تقی خان
  1

  ناشناس جان یه چیزی نوشتی که فقط خودت میدانی چی گفتی ؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها