معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

در اغتشاشات افراد بیگانه را به شهادت می‌رساندند تا به پای نظام بنویسند

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که ملت با بصیرت ایران پشتیبان قوی برای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب هستند و این مهم را با حضور تاثیرگذار در عرصه‌های مختلف بار‌ها به اثبات رساندند.

در اغتشاشات افراد بیگانه را به شهادت می‌رساندند تا به پای نظام بنویسند

سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا نقدی پنجشنبه در گردهمایی جهادگران فاطمی استان که در سالن غدیر سپاه کربلای مازندران برگزار شد، افزود: اقشار مختلف مردم همچنان تا سر حد جان پای ارزش‌های والای انقلاب اسلامی ایستاده اند و موید این مطلب مهم و اساسی نیز حضور آنان در عرصه‌های مختلف و به ویژه در رویارویی با اغتشاشگران اخیر در کشورمان است.

وی ادامه داد: دشمنان با اعمال تحریم‌های ظالمانه و حمایت از اغتشاشات اخیر قصد ضربه زدن به نظام را دارند، اما ملت ایران تا سرحد جان پای نظام و رهبری ایستاده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه بیان کرد: دشمنان با هجوم رسانه‌ای و ایجاد جنگ‌روانی علیه امت اسلامی، ثابت کردند که در اغتشاشات اصل دین و ولایت را نشانه گرفتند، اما مردم انقلاب و با بصیرت ایران حتی یک لحظه پشت رهبری را خالی نکردند و با حضور در صحنه خود ثابت کردند که همچنان دوستدار انقلاب و رهبری هستند.

سردار نقدی افزود: در اغتشاشات اخیر انسان‌های ناجوانمرد، افراد بیگانه را به شهادت می‌رساندند تا دشمنان با هجوم رسانه‌ای و تحریک مردم، آن را به پای نظام بنویسند.

وی ادامه داد: افرادی که شعار زن، زندگی و آزادی سر می‌دهند پیاده نظام دشمنان و فریب خوردگانی هستند که به ارزش‌های اسلامی ضربه وارد کرده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: عظمت ملت ایران در پایبندی به انقلاب دشمنان را شگفت زده کرده است چرا که مردم با بصیرت کشورمان، حسرت ضربه زدن به انقلاب را به دل دشمنان گذاشته اند.

سردار نقدی با اشاره به اعمال فشار‌ها و تنگنا‌های های اقتصادی ناشی از تحریم‌های دشمنان، افزود: مردم با ایستادگی در برابر دسایس سازمان یافته دشمنان، نظام اسلامی را در دستیابی به اهداف خود همراهی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه فریب خوردگانی که در اغتشاشات اخیر کشورمان حضور داشتند، نباید از بازگشت دوباره آنان به آغوش انقلاب ناامید و مایوس بود، گفت: با یک گفت و گوی منطقی می‌توان بخش زیادی از این افراد را به آغوش گرم انقلاب بازگرداند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه بالاترین کار و جهاد در گروه‌های جهادی، گفتگو با فریب خوردگان حاضر در اغتشاشات اخیر است تا دوباره به آغوش انقلاب بازگردند، اظهارکرد: گروه‌های جهادی بانوان باید این مهم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

سردار نقدی افزود: کسی که طعم شیرین خدمت در گروه‌های های جهادی را چشیده باشد، هیچ گاه فریب دشمن را نمی‌خورد.

وی با بیان اینکه کار و خدمت در گروه‌های جهادی از اجر و ثواب بالایی برخوردار است، گفت: اگر فعالیت گروه‌های جهادی نبود، کشورمان امروز با مشکلات زیادی مواجه بود.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها