تحریم‌های جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه ایران

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنج‌شنبه آنچه که "پلیس امنیت ملی و برخی مقامات امنیتی تهران" خواند را در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

به گزارش رویترز، این وزارتخانه اسماعیل خطیب، سالار آبنوش، قاسم رضایی، منوچهر امان‌اللهی و کیومرث حیدری را هدف تحریم‌های خود قرار داده است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا پیشتر و روز جمعه ۱۸ شهریورماه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • ایران
  0

  آخه حیف شد دیگه توله هاتون رانمی تونید بفرستید امریکا بایدیک فکردیگه ای
  بکنید.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   ربطی نداره . توله های اینها همه جا هستن در خارج کشور و بازهم بیشتر خواهند بود

  • یکی از مردم
   0

   نگران نباش توله هاشون تحریم نیستند جای باباجون میرن اونجا زحمت میکشن عرق میریزن که تحریمهارو دور بزنن سر ما مردم منت بذارن!!

 • ناشناس
  1

  این نوع تحریهاشون فقط روی کاغذ هستش کما اینکه این چند روز کسانی رو که تحریم کرده بود به راحتی پذیرفتشون!
  اون تحریم هاشون که ملت رو نشانه می گیره واقعیه !

 • ناشناس
  0

  ای وای چقدر بد
  حالا چه کار کنیم؟

 • داوود فراهانی
  0

  من امدم تهران که نجات پیدا کنم از دست کسانی که شبانه روز در پی کشتن من بودن و فریاد کمک خواهی فریاد رسی سر دادم پس چرا اینجا هم ادامه پیدا کرد مخصوصا امشب و سه ساعت پیش . مگر چی شده چرا کسی با خودم حرف نمیزند.. ایا فریاد رسی نیست ..چون من فقیر د بی پول و بی کس هستم ..و اگر پولدار بودم میتوانستید نزدیک بشوید..و چقدر ناجوانمردانه ..یکبار گفتم که تعداش به عینه در عین به نگاه همه ی دشمنانم بشود اگر احصاریه بفرستید حداقلش که می ایم ببینم چه کردم درون خانه خودم ..و اگر مزاحم و دوست ندارید و دارد و بایست شلیک کنید . که این رسمش نیست ..نیروی انتطامی برادر راستی این طوری درست است ..پس انجام دهید انچه بایست انجام دهید..مردم را صدا میزنم و به انها میپیوندم که شما رادچه نصحیت کردم ارامش بر هم نزنید قصد جانم کردید و دارید... بیش از 400 روز است اواره و سرگردان و انچه خواستید با برق و ...... و..و.. کردید چرا رها نمیکنید من که .... از خدا بترسید که او ناطر ست بر اعمال ما و واقف ست بر نیات ما ... من کس دارم و ان هم خداوند ست... کعه شماها هزاران بار دیده اید ولی باز مشغول کشتن من میشوید...اخر چرا ای مردم مرا بیابید و ای مردم و ای ازاده مردان هیران و دنیا بدادم برسید ..

 • ناشناس
  0

  غلط کردند وقتی چند صدمیلیون دلار با خودشون بر دارند برن رو چشمشون میذارندشون .

 • 0

  اگه تحریم کن بودند اون سردار تو کانادا تردمیل نمی رفت .اینا برا گول زدن من وتوئه .همه شون مامور خودشونند .