رسول منتجب نیا در گفتگو با خبر فوری:

ماموران گشت ارشاد چرا دختر مردم را بغل می‌کنند؟/ یک روز آزادی دهید تا ببینید مردم خشمگین چه می‌کنند/ رئیسی لایق ریاست جمهوری نبود/ حرف‌های احمدی‌نژاد حداقل حبس ابد دارد/ میرحسین علاقه‌ای به دیدار با سیاسیون ندارد

عضو موسس حزب اعتماد ملی معتقد است: رئیس جمهور می‌گفت با گشت ارشاد مخالف است اما به شدت گشت ارشاد را ایجاد کرده است.

رسول منتجب‌نیا، سیاست‌مدار اصلاح‌طلب در گفتگو با خبرفوری از وضعیت گشت ارشاد انتقاد کرده و آن را مغایر شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور دانست و گفت: ماموران گشت ارشاد چرا دختر مردم را بغل می‌کنند؟

او در ادامه گفت: به زمین و زمان می‌زنند تا جلوی فضای مجازی را بگیرند. آقایان می‌ترسند که در فضای مجازی چهار مورد انتقاد بیان شود.

منتجب نیا گفت: بعضی از نمایندگان می‌گفتند با بالگرد در شهر بگردید و دیش‌های ماهواره را پیدا کنید.

این قسمت از گفتگو را ببینید.

رئیسی لایق ریاست جمهوری نبود

این سیاست‌مدار اصلاح‌طلب همچنین گفت: رئیسی می‌گفت دغدغه من معیشت مردم است، مقایسه کنید نرخ اجناس الان بالاتر است یا زمان روحانی؟  قیمت همه چیز در زمان رئیسی چند برابر شده است.

او با بیان اینکه رئیسی صرفا یک قاضی بود و حتی یک روز کار اجرایی نکرده بود، اظهار کرد:  آقایان به این نتیجه رسیده بودند که رئیسی باید رئیس جمهور شود. او به هیچ کدام از وعده‌هایش عمل نکرده است 

منتجب نیا با تاکید بر اینکه رئیسی لایق ریاست جمهوری نبود، تصریح کرد: می‌گویند بانیان وضع موجود باید کنار بروند، پس یکی هم ممکن است نعوذ بالله بگوید رهبری و امام بانی وضع موجود هستند.

این بخش از گفتگو را ببینید.

حالا که نظام یکدست شده، بروید مذاکره کنید

منتجب نیا در بخش دیگری از گفتگو با خبر فوری با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم غرب را رها کنیم و فقط به شرق بچسبیم، بیان کرد: حالا که رئیسی از خودتان است و نظام یکدست شده، بروید مذاکره کنید.

 

وی با بیان اینکه در مذاکره باید آماده عقب‌نشینی بود، گفت: دو ماه پس از ریاست جمهوری روحانی، خبر رسید که قرار است او را بزنند.

این بخش را ببینید.

جوانگرایی به این معنی نیست که مملکت را بدهیم افراد ناکارآمد 

این سیاست‌مدار اصلاح‌طلب در گفتگو با خبرفوری اظهار کرد: جوانگرایی به این معنی نیست که مملکت را بدهیم افراد ناکارآمد. رئیسی مردم را عصبانی کرده است.

 وی گفت: یک روز آزادی دهید تا ببینید مردم خشمگین چه می‌کنند. رئیسی در حرف زدن خیلی مسلط شده است، او هر شب و هر روز سخنرانی می‌کند و بسیاری از حرف‌هایش غیرواقعی است.

این گفتگو را ببینید.

اگر در گذشته کسی حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زد، حداقل حبس ابد می‌گرفت

وی گفت: اگر در گذشته کسی حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زد، حداقل حبس ابد می‌گرفت. چرا هیچ ممنوعیتی برای احمدی‌نژاد نیست؟ احمدی‌نژاد تبدیل به اپوزیسیون شده است. او می‌داند دیگر رئیس‌جمهور نمی‌شود و می‌خواهد قهرمان باشد. چرا با احمدی‌نژاد برخورد نمی‌کنید؟

 

منتجب نیا افزود: گناه بزرگ مسئولین نظام روی کار آوردن احمدی‌نژاد است. اگر بخواهیم بگوئیم در راس فتنه ۸۸ چه کسی بوده، احمدی نژاد عامل مباشر بوده است. احمدی‌نژاد تمام سرمایه‌های ملی و مذهبی ما را درو کرد.

این گفتگو را ببینید.

 رسول منتجب‌نیا در بخش دیگری از این گفتگو بیان کرد: طالقانی و بهشتی مخالف اضافه شدن حجاب اجباری به قانون بودند.

 

میرحسین موسوی علاقه‌ای به دیدار با سیاسیون ندارد

وی در گفتگو با خبرفوری اظهار کرد: میرحسین موسوی علاقه‌ای به دیدار با سیاسیون ندارد، او موسوی فقط با خانواده دیدار می‌کند اما  در حصر کروبی گشایش‌هایی ایجاد شده است.

وی تاکید کرد: فراماسون دانستن موسوی، زیر سوال بردن امام خمینی است، به جای فراماسون دانستن، سوالات موسوی را جواب دهید.

این گفتگو را ببینید.

 

فساد در کشور موریانه کرده است

منتجب نیا گفت: قوه قضائیه باید با فساد برخورد می‌کرده است که نکرده و نفر دوم این قوه رئیسی بوده است. با عوامل فساد در کشور برخورد نشده است.

وی با تاکید بر اینکه همه دولت‌های گذشته بهتر از رئیسی عمل کرده‌اند، بیان کرد: موریانه فساد در کشور نفوذ کرده و هر جا دست بگذاریم بدتر از جای دیگر است.

این بخش از گفتگو را ببینید.

 

نسخه کامل این گفتگوی جنجالی را اینجا تماشا کنید:

https://youtu.be/PAcprakNWNY

 

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 44
 • ناشناس
  44

  دمش گرم راست گفت آین آقا یک روز کار اجریی نداردچون سواد نداشت

  نظرات شما -
  • بابک
   35

   ولایت اسلامی : سرنوشت چند نفر بدست قاضی که فقط ۶ کلاس سواد داشته تعیین شده است ، اگر بقیه اخوندها عم بیش از ۶ کلاس سواد داشتند که ۴۳ سال مملکت بدست آنها ویران نمی شد .

 • بهنام
  28

  خودت و هفت جددت از بانیان وضع موجود هستید مگر در زمان کروبی که از رفقا و هم‌پالک جنابعالی بود زنان را پس از دستگیری جهت ارشاد به زیر زمین بنیاد شهید نمی بردید ؟؟؟
  حالا که فضا را ملتهب می‌بینی شروع به موج سواری می‌کنی ؟؟ کذاب

 • ناشناس
  28

  منتجب نیا خیلی عقبی اگه قراره اعدامه همپالگیهای شما اولویتند 70 درصدتان رفتین تو دامن ملکتون متاسفم برات

 • دانیال
  22

  شما دیگه دهنت رو ببند

 • ناشناس
  17

  یه سوال ساده دارم از طرفداران دو آتیشه نظام:

  فرض کنیم فسادهِ سازمان یافته در کشور وجود نداره. خب اینکه خوبه و بخشی نیست.
  اما فرض کنیم موریانه فساد در تمام کشور رخنه کرده باشه.
  سوال:
  پاسخ شما طرفدارن نظام چیه؟
  آیا فقط پهلوی بد بود؟

 • ناشناس
  67

  آدم شجاع کم شده ؛ عجب جراتی داره ؛ احسنت ؛ از مطهری هم تو شجاعتری

 • علی
  3

  در مورد نیروی گشت ارشاد درست میگه باید از خانمها دست بردارند و سراغ این سارقین بروند که اسایش رو از مردم گرفتند ..تا وقتی مردم لوازم دست دوم خودرو بخرند این سارقین هستند ..تا حالا از خودتون پرسیدین این لوازم سالم و تمیز از کجاست؟؟باید قوه قضایه خرید و فروش لوازم دست دوم خودرو ممنوع کنه هم در سایتها و هم اوراق فروشیها رو تعطیل کنه ..ماشین بیچاره رو میدوزدند و اوراق میکنند و ما میریم میخریم خوشحال هم هستیم که ارزونتر خریدیم به این موضوع فکر نمیکنیم که لوازم ماشین یک بدبخت بیچاره رو خریدیم از این دزدها و باعث سرقت های بیشتر میشیم و سراغ ما هم میان ..اگر نخریم سرقت صفر میشه خواهشا به همه بگین

  نظرات شما -
  • ناشناس
   22

   ۲۰ و خورده‌ای ارگان رسمی و قانونگذاری ،مثل شورای انقلاب فرهنگی ،مجلس و وزارت ارشاد و ارتباطات ،،،،،که همگی ردیف بودجه دارند در رابطه با حجاب کجا هستند اینها همه مسئولند ،،،،،نیروی انتظامی طبق قانون عمل می کند ،مجری قانون هست ،در ثانی بحث حجاب در ایران جنبه امنیتی دارد سرویس های انگلیسی و آمریکایی پشت او ن هست

 • امید
  15

  ولی در زمان احمدی نژاد منکه راضی بودم همین یارانه رو او داد والا به اینها بود همین هم نبود ..در زمان او مردم آرامش داشتند ...این گشت های ارشاد باید جمع بشه و اول خودشون ارشاد بشن و به جای اینکه به دو تار موی خانمها گیرمیدن گشت برای این سارقین بذارندکه امان مردم رو بریدند و هر روز اضافه میشن .من با حرف علی موافق هستم که مردم نباید سراغ لوازم دست دوم ماشین برند چون 99 درصدش دزدی هست .طرف نوشته صفحه کلاج تمیز .آخه این صفحه کلاج سالم از کجا آمده و یا بقیه لوازم سالم خودرو ؟؟

 • دانیال
  16

  آقای قالیباف واقعاً برات متأسفم

 • سید رضا موسوی
  10

  تو چی ؛ مردم چقدر به تو علاقه دارن ؟

 • یکی از مردم
  8

  44 سال افتضاح رو کسی ندید و به مردم اجازه حرف زدن هم حتی داده نشد چه برسه اعتراض...شک نکنید که خیلیهاشون فهمیدن مردم به خونشون تشنه اند و دنبال دلجویی... در اصل هر روز به افتضاحات اضافه نشده که به خشم و کینه مردم اضافه شده

 • ناشناس
  9

  آورین آورین

 • ناشناس
  49

  این اقا حرف مفت زده خیلی زیاد موسوی فراماسون کمه براش شده اصل شیطان و اسراییل است ضربه ای که این فرد و همفکرانش به مملکت زدن به اندازه چند چنگ جهانی بود پس لطفا خفه

  نظرات شما -
  • دانا
   6

   هر دو جناح سیاسی نشانه های فراماسونی را دارند و
   انقلابی که به آن افتخار می کنید نتیجه ی کودتای دفتر فرح برعلیه شوهرش بوده است .آقای حداد عادل و آقای مطهری در دفتر فرح کار می کرده اند و عکس های دست بوسی فرح آقای حداد عادل گواه آن است.حکومت الهی باید مردم را به سوی خالق هستی سوق دهند ولی حکومت ایران باعث شده مردم دین گریز شوند و منی که به ظاهر اعتقادی دارم در دل خود به وجود خداوند شک کرده ام.گاهی رخنه ی شیطان را درقوانین به اصطلاح اسلامی می بینم .وقتی طالبان با زنان و دختران به صورت وحشیانه برخورد می کند و حکومت ایران آن را در ابتدایی ترین روزها به رسمیت شناخت رخنه ی شیطان و فراماسون بدون پرده برای من آشکار شد.می گویید حکومت اسرائیل را قبول ندارید چون بچه کش است ولی طالبان را با تمام جنایت هایش برعلیه زنان و بچه ها به رسمیت شناختید.همان اسرائیل هم دوست شماست به بهانه ی دشمنی مردم را در برزخ قرار داده اید .شناسنامه ی خیلی از مسولین را نگاه کنید ایرانی الاصل نیستند و یا در زمان انقلاب در آمریکا درس خوانده اند .چادر سیاه که بعد انقلاب به جای چادرهای سفید و رنگی گل گلی جایگزین شد قبل از اسلام بر سر زنان یهودی بوده است و مردان عربستان آن را بر سر دخترانی که زنده به گور نمی کردند می انداختند تا ننگ دختر دار شدن را بپوشانند و حالا از چادر سیاه به عنوان حجاب برتر یاد می شود.آیا مسولین ما یهودی هستند ؟

 • ناشناس
  7

  انوقت که خاک ریز به خاک ریز عقب نشستید تا مملکت را یک جا کردید تو شکم عده ای عربده کش بی سرو پا میخواستید فکر عاقبتش باشید .

 • ناشناس
  11

  مثل زمان شاه حسین ،،،در خیابان دنبال دختران مردم تا برای اربابشان ببرند

 • ناشناس
  52

  حجاب دستورخدادرسوره نور

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   مفسری مثل اینکه
   حدش و اندازه کجاست
   اختلاس
   دروغ چی کاخ سازی چی
   راستی بابک جون کجاست
   طبری چی شد
   ۹۲ هزار میلیارد چی شد

 • عدالتخواه
  15

  خدایا از فتنه های آخر زمان نجاتمان بده
  معبود من چقدر سخته فتنه
  بیخود نیست علی ع فرمود در فتنه ها چون بچه شتر باشید نه بار می برد و نه شیر می دهد پس سکوت می کنم تا غبارها بنشیند تا با بصیرت همه چیز را ببینم

 • 🐜
  11

  درایران جان ملت خفته پرخون هست.درایران چهره آزادگی گم هست.دراینجاپادشاهه شیاطین ساقیست.دراینجاظلم ونامردمی کم نیست

 • ناشناس
  0

  حیف «خاک» که بگیم بر سرا

 • محمد
  5

  اصلاح طلب فقط باید خفه بشه و اصولگراهم باید بره ،ایران نسل جدید وصالحی از مردان دست پاک و مرام پاک میخواهد که احترام بشهدا الویت دیدگاهشه

 • عبد اله اسدی
  5

  منجب نیا گیریم که به خدا و روز قیامت ایمان نداری.
  لااقل آزاده باش

 • ناشناس
  7

  واقعا جای خجالت داره که رییس جنهور یک مملکت سواد حداقلی نداره حتی اطرافیانش هم کلمه لوکوموتیو را تا کنون نه خوانده و نه شنیده اند که نابغه میگوید لوکو مو تییییر

 • ناشناس
  7

  ریسی میگفت معیشت مردم خوب میشه بدبخت کردی مردم را سواد اختصادی ندارع آقای ریسی بدرد ریاست جمور نمیخوره

 • بیژن
  9

  آقای منتجب نیا دورد برشرفتان لعنت خدا برشواری نگهبان یا شورای سگها افراد باعرضه رارد وافراد بی عرضه صلاحیت داد وریدن توکشور. پدرسگها ۶ماه حقوق بازنشستگان کشوری ولشگری همینطور مانده. ریدم تودهن ريس دولت اشعال پدرسگ. پدرسگ حقوق میلیاردی کوفت میکنید کیر مردمو باخانوادتون بخورید بهتره .بیشرفها کمی بفکر بازنشستگان کشوری ولشگری باشید ریدم تودهنت

 • حسین سنجری
  6

  اقای محت م مسبب وضع موجود شمایید. خزانه کشور را خالی.تاراج و با بدهی کلان و چندین برابر کردن نرخ دلار سفره مردم را کوچک کردید. خودتان میدانید اگر کل کشور را بعد از روحانی به شما می دادند این ویرانه خو ساخته را قبول نمی گردید

 • حسین
  12

  راست میگه. دختراتون رو ببرید تا تتلو بغلشون کند. 😂😂😂😂😂

 • حمید
  1

  پرونده منجب نیا را باز کنید

 • R.masoumi
  3

  مشکل این انقلاب با بد حجابی خانومها برطرف میشه...این بی عرضه های دولت کاری به اختلاس این حرفها ندارند اینا مشکلشون تار موی خانومی هست که بیرون زده... اگه این اسلامه با افتخار من کافرم

 • بینام
  0

  الان مملکت دست کیه همان که خودت گفتی

 • ناشناس
  1

  خودشان روحانی را انتخاب کردند وهر چه بدبختی بود سر این ملت پیاده شد حالا رجز خوانی می کنند پول ملی در زمان چه کسی از دست رفت،بیکاری،گرانی مسکن و....... از زمان روحانی شروع شد این بدبخت حتی درسهای اولیه طلبه گری را خوب یاد نگرفته است که نباید دروغ بگوید

 • ناشناس
  1

  شیر مادرت حلالت

 • ناشناس
  0

  تا آنجا که می دانیم، نعوذبالله را برای خدا و رسول و اهل بیتش می گفتند

 • صمد
  13

  بعضی دختر ها آزادی میخواهند تا در آغوش باشند حالا چه فر ق میکتد بغل گشت ارشاد باشند یا پسران دیگرد

 • ناشناس
  2

  سلام، چندین دوره ریاست جمهوری دست اصلاح طلبان بوده، حالا اومده دست ریسی، شما میگید گرانی بعد ازریاست ریسی بیشتر شده، درظاهر شمادرست میگید اما وضع نامناسب کشور درزمان روحانی رقم خورده، ریشه این همه مشکل مردم از زمان ریاست جمهوری روحانی تشکیل شده، نمونش مسکن، که جناب روحانی چند خونه ساخته!!؟

 • محمد مهدی روحانی سروستانی
  1

  ایشان یک ورشکسته سیاسی است و از دق دلش حرف مفت می زند دادگاه ویژه روحانیت باید برای لجن پراکنی لباس مقدس را از تنش بیرون بیاورد تا بره کنار حسن آقا میری

 • م
  0

  آقای منتجب نیا خوب آقای میرحسین موسوی را تطهیر کردی و گناه را به گردن احمدی نژاد انداختی. مردم گناهکار اصلی آشوب 88 را در درجه اول میرحسین و بعد احمدی نژاد می دانند علاوه بر آن این فتنه باعث شد که دشمن به ایران طمع بیشتر کرد و تحریم ها را تشدید کرد در صورتی که قبل از اوباما شرایط غنی سازی را همراه با مذاکره پذیرفت اما به محض ادعای میرحسین و ایجاد فتنه توسط او باعث دبه کردن آمریکا و تشدید تحریمها شد خوب بلد یکجا بنشینی و بدون انتقادی یکجانبه حرف بزنی و دولت روحلنی را هم تطهیر کنی.

 • ناشناس
  0

  خفه شو روحانی انگلیسی

 • ناشناس
  0

  ان شاءالله اون دنیا با رجوی و صدام و صهیونیسم های غاصب و کودک کش و میر حسین موسوی و کروبی و روحانی و سران آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و کفار و امثالهم همنشین باشی، بیسواد نادان
  تو دیگه کدوم عوضی هستی، گورتو گم کن

 • ناشناس
  0

  دکتر رئیسی بهترین رئیس جمهور ایران اسلامی هستند،
  ولی چون توی نادان تاب دیدن موفقیتهای ایشون رو نداری و از حسادت می میری، این اراجیف رو می بافی،
  الدنگ عوضی روحانی نما، برو بمیر

 • ناشناس
  0

  اگر جناب آقای دکتر رئیسی با شما، و طرفدار شما بود، اون موقع آدم باسوادی بود و لایق ریاست جمهوری؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  خر خودتون هستید، منافقین ملبس به لباس روحانیت