پس از انتشار تصویری دردسرساز در دبی؛

مجید حسینی: خانه و ماشین خوب دارم و از فقیرنمایی متنفرم/ با افشاگری موافقم/ دولت هر وقت می‌خواهد چیزی را گران کند می‌اندازد گردن قاچاقچی‌ها/ ماله‌کشان به جای توضیح اصل سفر خانواده قالیباف، دنبال افشاگر هستند

فعال اصولگرا که در چند روز اخیر با انتشار عکسی با یک خانم بی‌حجاب در دبی خبرساز شده است، در یک گفتگوی جنجالی به حاشیه ها پاسخ داد.

خانه و ماشین خوب دارم و از فقیرنمایی متنفرم

مجید حسینی در گفتگو با خبر فوری در پاسخ به واکنش ها به سفر خود به دبی گفت: چرا به دروغ بگویم نمی‌توانم سفر خارجی بروم؟ مجید حسینی می‌تواند سفر خارجی برود و تلاش می‌کند بقیه مردم نیز بتوانند به این سفرها بروند‌.

وی افزود: من از جایگاهی که دارم متنفرم و بر علیه ساختاری صحبت می‌کنم که اجازه می‌دهد بتوانم زندگی بهتری نسبت به سایر مردم داشته باشم.

این بخش از گفت‌وگو را ببینید.

تمام زندگی خصوصی من را منتشر کنید اما بگویید بیمارستان‌های خصوصی مال کیست!

مجید حسینی معتقد است که چون نام افرادی را که مدارس خصوصی لاکچری دارند را فاش کرده است برخی افراد به دنبال حاشیه سازی برای وی هستند.

حسینی اما می‌گوید که با افشاگری موافق است، زیرا افشاگری، قدرت حقیقت را نشان می‌دهد که می‌تواند تأثیرگذار باشد.

فعال اصولگرا می‌افزاید: تمام زندگی خصوصی من را منتشر کنید، من هم زندگی عمومی شما را منتشر می‌کنم. چه کسی باید نظام مسکن که کمر مستأجران را شکسته است را افشا کند؟ چه کسی باید نام صاحبان بیمارستان های خصوصی را افشا کند؟ چه کسی باید عامل گرانی های اخیر را افشا کند؟ عکس من با زن بی‌حجاب را منتشر می‌کنند تا حواس مردم از ۴ میلیون نفر که به خاطر گرانی‌ها گرسنه هستند را پرت کنند.

حسینی اضافه کرد: کل تریبون‌های نماز جمعه علیه خانمی که در جشنواره فجر گفته، ازدواج سفید خوب است، موضع می‌گیرند اما کسی درباره گرانی‌های اخیر صحبت نمی‌کند و با جنجال‌سازی می‌خواهند حواس مردم را از گرانی‌های اخیر پرت کنند.

این بخش از گفت‌وگو را ببینید.

دولت هر وقت می‌خواهد چیزی را گران کند، می‌اندازد گردن قاچاقچی‌ها

حسینی در ادامه گفتگو با خبر فوری گفت: دولت رئیسی ارز ترجیحی گندم را حذف کرده است و حالا گرانی‌‌ها را تقصیر قاچاقچی‌ها می‌اندازد زیرا قاچاقچی‌ها نمی‌توانند از خودشان دفاع کنند.

وی بیان داشت: وزیر کشاورزی می‌گوید که ۳ میلیون تُن گندم به کشورهای اطراف گندم قاچاق می‌شود، در حالیکه با صد قطار هم نمی‌شود ۳ میلیون تن گندم را جابجا کرد، پس چگونه می‌توان قاچاق کرد؟

وی افزود: وزیر می‌گوید که به خاطر جنگ، قیمت گندم در دنیا گران شده، و این در حالیست که قیمت گندم در ۳۷ کشور جهان ثابت مانده  و زیر یک دلار است، بطوریکه در بلاروس که همسایه روسیه است، قیمت گندم فقط ۳۹ سنت است.

حسینی تاکید کرد: اگر به بهانه جنگ قیمت گندم را افزایش می‌دهید پس از جنگ نیز قیمت را ارزان می‌کنید؟ چرا در وسط جنگ اقتصادی، نان مردم را گران می‌کنید؟

این بخش از گفت‌وگو را ببینید.

چرا در حالی که قشر ضعیف جامعه تحت فشار است دولت یاد آزادسازی قیمت‌ها افتاده

مجید حسینی گفت: اول یک نظام رفاهی برای مردم تضمین کنید بعد قیمت‌ها را آزاد کنید. نمی‌شود هم مردم بیکار شوند هم اجاره خانه آن‌ها اضافه شود و دولت هم در این میان یارانه نان را حذف کند.

وی افزود: بروید از آقازاده‌های کانادانشین و رانت‌خوار نظام سلامت پول بگیرید تا رفاه مردم تامین شود.

حسینی این سوال را مطرح کرد که چرا بودجه ۶۸ درصد زیاد شده اما حقوق کارمندان فقط ۱۰ درصد اضافه شده است؟

ماله‌کشان به جای توضیح اصل سفر خانواده قالیباف، دنبال افشاگر هستند

وی در مورد انتشار عکس‌های خانواده قالیباف در ترکیه گفت: من طرفدار افشاگری هستم و فرقی نمی‌کند چه کسی پشت پرده آن باشد‌. چه فرقی می‌کند امنیتی‌ها افشا کنند یا غیرامنیتی‌ها؟ شما اصل ماجرا را توضیح دهید.

این بخش از گفت‌وگو را ببینید.

 نسخه کامل گفتگوی جنجالی خبرفوری با مجید حسینی را اینجا تماشا کنید:

https://youtu.be/ZHUkLsEarqY

 

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 17
 • حکومت
  1

  تا زمانی که دو رویی ،‌چاپلوسی باشد ،،دزدی ،اختلاس ،دروغگویی ،ظلم در سران حکومت هم هست .چه اخوند باشد چه سید

 • ناشناس
  51

  درود بر شرفت ای مرد میهن پرست

 • سیدحسن
  0

  اینکه گروهی از موقعیت خود سو استفاده میکنند شیوه مفسدان ریاکار است اینکه گروهی دنبال افشاگری هستند شیوه مستبدان است و اینکه گروهی جلسه‌های تفسیر میگذارند وعملکردهارا دقیقا موشکافی میکنند شیوه رندان است خدایا چگونه است اختیار زندگانی خود را به ریاکاران و مستبدان واگذار کنیم که گروهی رندانه بر حال ما مرثیه بخوانند و ما بر احوال ناخوش خود گریه کنیم انگاه از تو طلب بخشش و رحمت بنماییم

 • 45454545
  2

  روی اقیانوسی از
  منابع گازی و نفتی و
  طلا و
  روی چدن
  آهن فولاد مس
  منگنز
  الماس و .... هستیم .
  چرا اینجوری هست اوضاعمون ؟! مالزی هیچ چیزی نداره از ما هزار برابر بهترن ؟! اونها چی دارن ما نداریم ؟ ما ما چی داریم اونها ندارن !؟

 • ناشناس
  26

  با حرفاشون به صورت کلی موافقم نظام درمان و نظام آموزش باید رایگان بشه الگوی خوب این کار رو در کوبا میبینیم!دولت باید برای مسکن به وعده هایی که داده عمل کنه! الگوی خوب مسکن قطعا اروپاست! مسکن ها رو دولتی هستن برای همین روی قیمت مسکن و اجاره کنترل دارن! در مورد حقوق ها هم باید طبق تورم حقوق ها افزایشی بشن دولت باید جواب بده چرا افزایش حقوق رو ۱۰ درصد در نظر گرفته وقتی تورم بالای ۵۰ درصده؟ بعد چرا برای بازنشستگان و معلمان یک چیزه برای کارمندان یک چیز دیگه است؟در مورد گندم مسلما دولت باید یک سیستم درست جایگزین برای حذف ارز ترجیحی مشخص کنه بعد اون رو حذف کنه! اما ایشون کلا منکر قاچاق کالا هستن؟ یا منکر فساد ارز ترجیحی هستن؟بلاروس نمونه خوبی برای مثال نیست چون وارد کننده نیست بلکه خودش تولید کننده است پس طبیعیه که جنگ روش اثر نزاره ما وارد کننده هستیم وضعیتمون با بلاروس متفاوته! نه میزان مصرف گندم ما اندازه بلاروسه نه همسایه های ما هم همسایه های بلاروسن! قطعا باید افشاگری بشه اما افشاگری راجع به خود افراد نه خانوادهاشون چون این کار مثل اینکه کار پسر نوح رو بگیم تقصیر نوح بوده! دختر قالیباف دختر خاتمی دختر لاریجانی دختر روحانی هر کدوم مسئول زندگی خودشه و زندگیش به پدرش ربطی نداره حالا اینکه یکیش میخواد از ترکیه سیسمونی بخره یکیش میخواد انگلیس زندگی کنه یکیش میخواد امریکا زندگی کنه یکیش میخواد اتریش زندگی کنه به کسی ربطی نداره

 • ناشناس
  82

  این مردک برای لاپوشانی گند کاری خودش خود را به در و دیوار میزند و جهت فکری را از سوی خودش را به سمت دیگری منحرف میکند و گرنه همه این اشخاص فقط دنبال منفعت طلبی خود هستند و دلشان به حال هیچ کسی نمی سوزد.

  نظرات شما -
  • ایرانی
   26

   کاربر ناشناس فکر میکنی خودت چیزی از مردک بهتری باور کن خیلی از مردک پست تری که گستاخانه به هرکس یک برچسب میزنی واتهامی میبندی برو اول خودتو اصلاح کن

 • رم
  6

  اگردروغ گفته باشی لعنت خدا برپدرومادرت

 • محمد گلکار خوزانی
  10

  آقای مجید حسینی
  باسلام
  داشتن زندگی خوب برای دیگران ایراد ولی برای خودتان عالی است!!!؟؟؟؟
  چرا همیشه مرگ را واسه همسایه میخواهید !!!!
  شما و افراد نظیر جنابعالی حتی حداقل ها را از 90٪ مردم گرفتید !!!!
  این مملکت متعلق به 10٪ حدودا 8/500000 نفر است که از تمام امکانات استفاده کنند.!!!!؟؟؟؟؟

 • نیما
  9

  حرف حق

 • سید حسن
  6

  تمام این چرندیات رو اگه میفهمی چرا جلوش رو نگرفتی تو خودت یه غلطی کردی توان عذرخواهی نداری پس چرا دولت و نظام رو میکوبی از آخور خوردن و فًضله انداختن تو کاسه خودت خریت محضه پس اگه در پستی هستی حتما کم کاری بوده که وضع این شده

 • ناشناس
  4

  حسینی . میدونی که جای آدم دروغگو و دورو و جاده صاف کن تو جهنم ؟ حال استاد چطوره کجا هستن الان ؟

 • ناشناس
  1

  من الان ده ساله کیهان دو ساعت کلاس بگیرن نمیشه این آقا خودش چطوری تونسته بشه استاد دانشگاه. اون هم توی تهران

 • مکرم
  0

  خواهشان آقا زاده نگوید، اونا همه زالوصفت هستن، که مثل زالو خونه مردم ایران را مکیدن

 • من
  0

  مملکتمون پردزده اولیش هم خوددولت

 • احمد
  1

  دمش گرم لااقل اگه یک درصد فکرکنیم داره خودشو تبرعه میکنه لااقل حرف دل مردمو زد اونی که میگه لاپوشونی میکنه ازخودت بپرس من میتونم توخیابون این حرفا و بزنم!؟ درضمن به قول یه آدم معروف میگفت من شیشیه تمیزی نبودم دستمال شماهم تمیز نبود

 • ناشناس
  0

  وقتی‌من‌خر‌میرم‌به‌یک‌آخوندکه‌بایدبره‌روضه‌بخونه
  رای‌میدم‌نبایدانتظارداشته‌باشم‌وضعم‌خوب‌بشه.
  چشمم‌کوربیشترازاینابایدپدرم‌دربیاد