انتقاد شدید امام جمعه اهواز به انتصابات فامیلی در دولت

امام جمعه اهواز گفت که رویکرد دولت قبل به تعبیر حضرت آقا این بود که هشت سال معیشت مردم را شرطی کردند و همه چیز مشروط به رابطه و تعامل افراطی با دنیای غرب شد.

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: چند مانع سر راه اجرای عدالت قرار گرفته است؛ چرا در جامعه‌ی ما اجرای عدالت به شکل واقعی انجام نمی‌گیرد؟ اولین مورد خوی ستمگری بعضی قدرتمندان است که وقتی به قدرت می‌رسند مانع اجرای عدالت می‌شوند.

وی افزود: دومین مورد روحیه‌ی ظلم‌پذیری توده‌ی مردم است، همان آتش به اختیاری که رهبری فرمودند اینجا به کار می‌آید که اگر دیدید مسئولی سوار ماشینی کذایی شده شما تذکر دهید، آقای مسئول بعد از ۴۲ سال انقلاب نمی‌تواند سفره‌های ما شاهانه باشد، ماشین‌های ما نباید کذایی باشد، اینکه بعضی‌ها ۶۰ و ۷۰ میلیون حقوق بگیرند را مردم نمی‌پسندند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در رابطه با اجرایی شدن عدالت در جامعه عنوان کرد: الآن در راس دولت انقلابی رئیس‌جمهوری است که نشان داده هر کجا رفته فسادستیز بوده و قطعا در برنامه‌شان است اما طی یک و دو ماه نمیتوان کاری کرد چرا که بعضی‌ها هستند که به راحتی دست برنمی‌دارند اما اندک اندک انشالله این اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: اما ما مردم نیز بدون اینکه بخواهیم صحنه‌سازی داشته باشیم یا به خیابان بیاییم باید در میدان باشیم تذکر دهیم.

موسوی‌فرد بیان کرد: ما به شما رای ندادیم که فلان مسئول ،داماد و فرزندت را سر کار بیاوری و بهره‌مند شوند؛ مسئول باید مثل مردم و بین آن‌ها زندگی کند؛ اگر ما بخواهیم عدالت اجرا شود لازمه‌ی آن مطالبه‌گری مردم است.

وی افزود: معنای مطالبه‌گری در خیابان‌ها ریختن نیست بلکه آنقدری تذکر دهیم که مسئول خاطی مستاصل شود و جرات تکرار نداشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در تحلیل عملکرد دولت قبل بیان کرد: رویکرد دولت قبل به تعبیر حضرت آقا این بود که هشت سال معیشت مردم را شرطی کردند و همه چیز مشروط به رابطه و تعامل افراطی با دنیای غرب شد.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت تغییر کرده، افزود: اما اکنون نگاه‌های دولت ۱۸۰ درجه تغییر کرده است و باید حداقل یک سال برای حصول نتیجه صبر کرد اما اندک اندک هم شاهد اتفافاتی هستیم.

موسوی‌فرد در تشریح عملکرد ۱۰۰ روزه‌ی دولت جدید گفت: در کمتر از چند ساعت شاهدیم که معاون اول و چند روز بعد رئیس جمهور به مناطق زلزله‌زده می‌آیند و دولت با روحیه‌ی جهادی در میدان است.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 9
 • بیزار از خود خفته
  0

  خیلی گرمه حالیش نیست زندانها چرا از نخبگان پر شدند.

 • سانسورچی
  0

  آقای امام جمعه الکی به این آقای رئیسی دل نبند مطمئن باشید که از این آقای رئیسی هم آبی برای مردم گرم نمیشود
  برای شناخت آقای رئیسی به همکاران وهم حزبی هایش نگاه کن تا آقای رئیسی رو بهتر بشناسی دو تن از یاران غار آقای رئیسی یعنی آقایان زاکانی و قاضی زاده رو ببین به چه روزی افتاده اند آقای زاکانی در شهرداری بجای شایسته سالاری دارد داماد سالاری و فامیل سالاری را رواج میدهد و حتی خودش که اسم دکتر را یدک میکشد قادر به زدن یک واکسن معمولی نمیباشد
  آقای قاضی زاده هم در بنیاد شهید کارش شده توهین به خانواده شهدا

 • کاربر ناشناس
  8

  سلام حاج اقا..خدا خیرت دهد..حرف حق جواب ندارد.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   کدام حرفحق؟یک حرف ولرم بی خاصیت زده برای مداهنه زئیس جدید و دولتش.مگر به خیابان امدن جرم است؟مگر این حاکمان مردم را میلیونی در خیابان نبینند صدایشان را می شنوند؟گ/شهای اینها ناشنواتر از گوشهای شاه و دلهایشان تیره تر از دل اوست.

 • سردار الاغ
  0

  احسنت به رییس جمهور منتخب نظام، شیخ طوطی

 • ناشناس
  0

  سلام آقای. امام جمعه وقتی مجلس نمی‌تواند جلوی تاجگردان وحسنوند را بگیره وشماها هم سکوت میکنید مردم چه خاکی بسرشون کند وقتی قانون مشکل داره باید عوض شه لشکر کشی بی قانونی فایده ندارد. طاغوت. چندنفر بودند. امروز. هرشهر چندتا طاغوت داره اطلاعات سرانش فساد هستند که‌ قاچاق تمام نمیشه رانت بیداد میکند شما بیایید جلو ما پشتیبانی میکنیم

 • کارشناس
  0

  از اول انقلاب همینه چیز تازه ای نیست عموی من توی دادسرا بود بازنشسته شده پسرشو دادن جاش وپسرش باز پسرشو برده پیش خودش قرار بر این بود که برادری وبرابری به جهان صادر کنیم سه تاشون باهم اندازه من سواد ندارند ولی باباشون جانبازه ۳۰درصده برای وضیت ایران بزرگ باید گریست

 • ناشناس
  0

  امان از سهمیه ها که پیرمردان را کارمند نگه داشته

 • شهروند۱
  0

  این بود عملکرد ۱۰۰ روزه
  معاون اول فوری به مناطق زلزله زده امد
  حاج آقا این دولت هم مثل قبلی ها فقط حرف میزنه تو این چند ماه چکار کرده این از وضع قیمت دلار این از وضع معیشت مردم که روز بروز اجناس گرون میشن و دولت فقط حرف مفت تحویل مردم دادن چطور شما میگید یک سال دیگه وضعیت خوب میشه ،
  وضع شماها که خوبه چی خبر دارید از مردم بدبخت