رئیس شورای‌ قرارگاه راهبردی عمار:

مذاکره کنندگان ما گوشزد کنند که اگر با صحبت حق ما را ندهند، آن را با قدرت می‌گیریم

رئیس شورای‌ قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد: مذاکره کنندگان باید به طرفین مذاکرات گوشزد کنند که اگر در مذاکره حق ما را ندهند ما این قدرت را داریم که با زبان زور حق مان را بگیریم و در آن صورت برای آنها خیلی گران تمام می‌شود.

حجت‌الاسلام مهدی طائب با تاکید بر اهمیت اقتدار موشکی کشور و تاثیر آن در مذاکرات بین‌المللی گفت: حتی مذاکره کنندگان قبلی نیز در مذاکرات خود با کشورهای دیگر به نقاطی می‌رسیدند که اگر قدرت موشکی ایجاد شده توسط سردار طهرانی مقدم‌ها نبود، به همان اندازه هم به آنها چیزی نمی‌دادند.

وی با بیان اینکه «ظالم زیانی جز زور نمی‌فهمد چون در ذات ظالم زور است»، اظهار کرد: مذاکره کنندگان ما الان باید خط قدرت را حفظ کنند یعنی در مذاکرات به دشمن تفهیم کنند که اگر حق ما را به صحبت و عدالت ندهند، حق را با قدرت از او خواهیم گرفت. باید شرکت کنندگان در جلسات مذاکره این موضوع را بدانند؛ امروز آمریکایی ها این را فهمیدند؛ چراکه وقتی با زور به میدان آمد تا نفت نفت کش ما را بدزدد، ما با زور نفت را از آن‌ها پس گرفتیم.

رئیس شورای‌ قرارگاه راهبردی عمار تاکید کرد: مذاکره کنندگان باید به طرفین مذاکرات گوشزد کنند که اگر در مذاکره حق ما را ندهند ما این قدرت را داریم که با زبان زور حق مان را بگیریم و در آن صورت برای آنها خیلی گران تمام می‌شود.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • بسيجى
  0

  خوبه والله
  نفسش از جاى گرم در مياد ،،با چه قدرتى ،داغون نكنى حاجى آمريكا را،تحريم كردن تو مشكل مرغ وتخمش مونديد ،فقط حرف مفت

 • دومان
  0

  منم ساقی ولی اینو گردن نمیگیرم..بچاپید و به یغما ببرید و غارت کنید که وقت تنگ است ...ظلم پایدار نیست و طوفان نزدیک

 • ناشناس
  0

  گوش زد کردند گفتند بیا بگیر

 • میرغضب
  0

  اشیخ کار خودت هست ازچهره شما پیداست اول واخرش خودتی گوشی را وردار این حرفها را مستقیم به بایدن بگو .بهشون بگو هرجا لاتی واسه ما شوکولاتی.کاش زودتر میومدی کار اینقدر طولانی نمی شد.

 • مش جمعه
  0

  آشیخ تو برادرت که در این ۴۲سال در راس قدرت هستید خودت مستقیما با بایدن حرف بزن و بگو یا حق یا مرگ.

 • م
  0

  چرا ایران باید با چند ابرقدرت سر میز مذاکره بنشیند؟ ایران ضعیف چه توانی برای باجگیری از ابرقدرتها دارد؟ تحریم و تضعیف ایران ادامه می یابد، تا یا تسلیم بی قید وشرط شویم، یا همانند عراق و لیبی شویم.

 • قاراشمیش
  0

  این از کدام سوراخ بیرون اومده است.

 • رضا..
  0

  یه حرف قشنگ زدی اون هم اینه ظالم فقط زبان زور میفهمه. فعلا که ملت گرفتار ظلم و تبعیض و رانت داخل هستند. اول به داخل برسید بعد به فکر تغیر کاربری کاخ سفید به حسینیه باشید.