معاون اقتصادی رییس جمهور:

۳ سال است که حتی نفت خود را به صورت قاچاق می فروشیم/ درآمد دلاری خود را باید مخفیانه وارد کشور کنیم تا قیمت دلار حفظ شود

معاون اقتصادی رییس جمهوری با اشاره به اینکه آمریکا در سه سال گذشته ما را در محاصره اقتصادی قرار داده‌است، گفت: محاصره اقتصادی ایران توسط آمریکا باید با همت مردم شکسته شود.

محسن رضایی پنجشنبه در میان اجتماع مردم ایذه در مراسم چهلمین روز شهادت علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای و قهرمان ملی افزود: امروز زاگرس نشینان اعم از بختیاری‌ها، بهمئی‌ها، کردها و بقیه باید یک تصمیم تاریخی بگیرند و محاصره اقتصادی آمریکا علیه کشور را بشکنند.

وی ادامه داد: بیش از سه سال است که بدون دلیل قانونی ما را محاصره اقتصادی کرده‌اند، حتی نفت خود را به صورت قاچاق به فروش می‌رسانیم و درآمد دلاری خود را باید مخفیانه وارد کشور کنیم تا قیمت دلار حفظ شود.

رضایی تصریح کرد: ابتدا گفتند ایران میخواهد بمب اتم بسازد؛ دولت ما در مذاکرات برجام نشست و هرچه آنها می‌خواستند داد در نهایت تفاهم نامه امضا شد اما دولت بعد آمریکا آن را زیر پا گذاشت و ما را در محاصره اقتصادی قرار داد.

وی افزود: امروز زاگرس نشینان و بختیاری‌ها باید علیه آمریکا به دلیل محاصره اقتصادی ایران قیام کنند؛ من مردم این منطقه را می‌شناسم، زنان بختیاری کمتر از سردار بی بی مریم و جوانان ما نیز کمتر از علیمردان خان نیستند.

اقدام نیروی دریایی سپاه نشان داد دوران بزن در رو گذشته است

دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با اشاره به ماجرای دزدی نفتکش ایرانی توسط آمریکا گفت: آمریکا قصد داشت نفتکش ما را بدزدد که بچه‌های ما در سپاه با هوشمندی جلوی این اتفاق را گرفتند و با عملیات به موقع توانستند این اقدام را ناکام بگذارند.

وی افزود: چندین ساعت ناوهای مدرن آمریکا و قایق‌های ما مانور دادند و حتی ناوهای آنها استانداردهای نظامی را زیر پا گذاشتند تا قایق‌های سپاهی و بسیجی را کنار بزنند اما برادران ما ثابت کردند دوران بزن در رو تمام شده است.

مقاومت مقابل آمریکا باید فعال و پویا باشد

معاون اقتصادی رییس جمهوری با بیان اینکه مقاومت ما در مقابل آمریکا باید پویا و فعال باشد، گفت: مبارزه ما در حرکت، فعالیت و ایستادن ما روی پای خودمان است.

وی با بیان اینکه ما نباید دست روی دست بگذاریم و مقاومت منفعلانه داشته باشیم، افزود: مبارزه ما با آمریکا در حرکت و فعالیت ما است، در این است که صنعت و کشاورزی خود را فعال کنیم و فقر و بیکاری را از کشور بیرون کنیم و روی پای خود بایستیم.

رضایی با گلایه از برخی مشکلات درون کشور تصریح کرد: تحریم‌های داخلی از تحریم‌های خارجی خطرناک تر است؛ ما در تلاشیم که ریسمان تحریم‌های داخلی که به پای جوانان و کارآفرین‌های ما بسته شده‌ را باز کنیم ولی جوانان باید با حرکت خود زمینه اقدامات مهم را فراهم کنند.

لزوم ایجاد انقلاب اقتصادی در ایران

معاون اقتصادی رییس جمهوری با بیان اینکه ایران قابل محاصره نیست، از لزوم قیام و انقلاب اقتصادی سخن گفت و تاکید کرد: از همین ایذه باید شروع شود، لوله‌های نفت و گاز از زیر این شهر عبور می‌کنند باید یک پتروشیمی در این منطقه احداث شود تا حداقل پنج هزار نفر مشغول به کار و صنایع پایین دست پتروشیمی نیز فعال شوند.

وی با بیان اینکه صنایع پایین دست فولاد نیز میتواند در منطقه فعال شود، ادامه داد: به استاندار خوزستان گفتم برنامه اقتصادی ایذه را آماده کند تا ببینیم چطور جوانان این منطقه در حوزه صنعت و بخش‌های دیگر فعال می‌شوند و از بسیاری مناطق پیشی خواهند گرفت.

تصمیم حساس شهید نوجوان ایذه‌ای او را تاریخ ساز کرد

دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با بیان اینکه ما امروز آمدیم تا یکی از تصمیم‌گیری‌های بختیاری‌ها و زاگرس‌نشینان را در اینجا ببینیم، بیان کرد: کاری که علی لندی انجام داد رویداد عجیبی بود چراکه گرفتاری مادر و خواهر شهید در آتش را دید و با یک تصمیم حساس به دل آتش زد و تاریخ ساز شد.

وی ادامه داد: شهید علی لندی دست به کار بزرگی زد به همین دلیل محبوب شد و در تمام کشور و دنیا نام او جاودانه ماند ضمن اینکه با تصمیم شجاعانه اش بار دیگر نام ایذه را بلندآوازه کرد.

رضایی با بیان اینکه تصمیمات بزرگ و تاثیرگذاری در سرزمین بختیاری در تاریخ ایران گرفته شده است، گفت: بیش از ۱۱۰ سال پیش سردار اسعد با جمع کردن خوانین بختیاری در ایذه به آنها گفت باید کاری انجام دهیم که در تاریخ ایران ماندگار شویم و مجلس شورای ملی که توسط محمدعلی شاه قاجار به توپ بسته شد را دوباره به دست ملت ایران برگردانیم.

وی افزود: این تصمیم در آن دوران بسیار سخت، گرفته شد و سواران بختیاری از ایذه راه افتادند و ابتدا لشکرهای اصفهان را خلع سلاح کردند و با عزیمت به تهران ، این شهر رت محاصره و در نهایت مجلس شورای ملی را آزاد کردند.

معاون اقتصادی رییس جمهوری با بیان اینکه دومین تصمیم‌ بزرگ در دوران معاصر بختیاری توسط علیمردان خان بختیاری گرفته شد، افزود: زمانی که رضا شاه حجاب را از سر زنان بر می‌داشت علیمردان خان در اعتراض به تصمیمات رضا شاه، شهرکرد را به مدت ۲ ماه آزاد کرد و پرچم مقدس « لا الا الی الله محمد رسول الله» را در این شهر برافراشت.

وی بیان کرد: هرچه نیروهای دولتی حمله کردند نتوانستند کاری کنند حتی با هواپیماهای جنگی نیز این شهر را بمباران کردند، در نهایت با حمله همه جانبه از مناطق اطراف، شهرکرد را گرفتند.

رضایی سومین تصمیم مهم بختیاری‌ها را در دوران انقلاب اسلامی دانست و افزود: در زمانی که رژیم پهلوی در این کشور قدرت داشت، بختیاری‌ها پشت سر امام خمینی راه افتادند و در نهایت موفق شدند این انقلاب را به پیروزی برسانند.

معاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: چهارمین تصمیم‌ بزرگ بختیاری‌ها در دوران دفاع مقدس نمود پیدا کرد؛ جوانان زاگرس نشین راهی جبهه ها شدند و برای کشور جانفشانی کردند به طور مثال همین روستای کوچک لندی ۱۴ شهید تقدیم نظام اسلامی کرد.

علی لندی نوجوان ایذه‌ای روز ۱۸ شهریور پس از وقوع آتش سوزی کپسول گاز مایع در خانه همسایه، برای نجات ۲ زن میانسال و سالخورده به آتش زد و با فداکاری تمام برای دور کردن منشا آتش از آنها خود گرفتار آتش شد و با ۹۱ درصد سوختگی ابتدا به بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز و پس از آن به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان اعزام و بستری شد.

این نوجوان فداکار بامداد جمعه ۲ مهر امسال در بیمارستان امام موسی کاظم(ع) اصفهان جان خود را از دست داد.

منبع: ایرنا

66

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 82
 • بسیجی
  1

  سلام دکتر برای جنگ با آمریکا کی ثبت نام می کنید حتما فرمانده نیرو ها هم خودت نید. نا آقا این دفعه ما نیستم یه بار به نام اسلام و وطن رفتیم اما الان می بینیم برای حفظ مقام و حکومت خودتون بوده بسیجی بیچاره همچنان درمانده و فرماندهان آن زمان که زنده اند مولتی میلیاردرند. نه دکتر ما دیگر به لطف اختلاس و باند بازی شما ها از دنباله روی شما بیزاریم. وطنمان و دینمان را دوست داریم نه با فرماندهی شما. به روش خودمان از آن محافظت خواهیم کر..

 • عال
  0

  اقای رصایی جیب خودت پر است خبر از گرسنه نداری مسولین چپاول کند مردم مقاومت کجای دین همچون چیزی هست شما میگفتی دولت. قبلی مقصره حالا خودتان هم هم اون راه میری مردم دیگه تحمل ندارند

 • کاربر ناشناس
  0

  پس تو از کجا داری این‌همه سرمایه جمع میکنی

 • سید هرندی
  0

  مردم چکار کنند آقای دکتر سید رضایی سردار خلبان ،کربلای ۴

 • آلن
  0

  سه ساله که نفت نفروختید ! به اندازه خود بوجه کسری بودجه دارید ! قرار هر سال یک میلون شغل ایجاد کنید ! قرار هر سال یک میلیون واحد مسکونی واگذار کنید ! و ... با کدام پول؟ شما خائن هستید آقای رضایی!!!

 • د
  0

  گرانی وتورم وتحریم فساد اداری وهمه یه طرف مردم و ازار میده وصحبت های رضایی طرف دیگه

 • کاربر ناشناس
  2

  درودبرشما

 • امیرحسن زاده
  2

  فرمانده شما شجاعانه برای نجات مردم از دست مفسدان و رانت خواران اقدام کن ؛ سربازان زیادی به شما ملحق می شوند

 • قوچعلی
  0

  آغاز دوران صد رحمت به روحانی رسما کلید خورد.

 • غریبه
  0

  جناب سبز وار این که گفتی یعنی چه .... مگه شما کجا بودی که خبر نداشتی

 • ایوب
  0

  شما می گید حفظ قیمت دلار27

 • خسته
  1

  ضمن سلام واحترام.جناب رضایی عدم توان اقتصادی پدران ومادران درتامین نیازهای طبیعی فرزندانشان .شعار .سیاه نمایی وجدا شدن از جمهوری اسلامی نیست بلکه یک حقیقت اشکار وغیر قابل انکار است.که پدر ان ومادران را در مقابل فرزندانشان شرمسار کرده.ایجاد چنین شرایط غیرقابل تحمل کار یک دولت نیست .سیاست ومدیریت قوای سه گانه درهم تنیده بعداز جنگ هست.تدین.صداقت.پاکی.ولایتمداری.عزت ومردم داری شما .در عمل کردن به...میزان رای ملت است.قابل اثبات است .یعنی اجرای عدالت در ارکان واجزای حاکمیت.وخادم ملت بودن یعنی زندگی ملت درتمام زمینه از زندگی شما مقدم واولاتر باشد.بله زمان بزن در رو گذشته .وهمینطور زمان شعار و وعده های بچه گانه وتوخالی.رفتار وصفت بد برای همگان یکسان است ...........سیزده ابان روز استکبار ستیزی مبارک باد..

 • ناشناس
  0

  دکترای اقتصاد زورکی. اقتصاد بوتاکس نیست بزنی بربدن وانتظار عملکرد یک شبه ازش داشته باشی. اقتصاد این مملکت ویران است تا کاربه دست کاردان نیست.

 • حامد
  1

  خسته نباشی سردار

 • ایرانی
  0

  اول با زدن ماسک سلامتی خودت و دیگران رو حفظ کن بعد اقتصاد رو هم حفظ کن

 • ص _ ن
  1

  با وجود اینکه از ۳ سال گذشته ایران محاصره اقتصادی است و نفت را به طور قاچاق می فروشیم . مرگ بر آمریکا تروریست و سارق نفت .

 • مجید
  0

  واقعا خجالت نمیکشی؟ چقد مردم باید پای شما وایستن؟ چهل و سه ساله هر گندی بالا آوردن مردم پای انقلابتون وایستادن.ثروت کشور رو برای مقاصد شخصی خودتون به باد دادین حالا میگین مردم باید همت کنن. عجب رویی دارین خدا وکیلی

 • دکتر سید
  1

  تشکر دکتر سردار رضایی

 • ب
  0

  از اون حقوق هایی که خودتون می گیرید، از اون خانه ها و ماشین هایی که خودتون صاحب شدید ، از اون امکاناتی که برای خودتون اختصاص دادید ،به مردم بدید مردم روزی سه با ر هر با دو مرتبه استکبار را فحش باران و... سرویس میکنند . اما بابت شما ها با شکم‌گرسنه آبی گرم نمیشود

 • شهرام
  0

  بنام خداوند دلاورمردیارانه همه ملت افزایش پیداکنه به دوملیون دیگه گرسنه ای توکشورنمیمونه

 • ناشناس
  0

  چاره کار گروگان گیریه تا درآمد لازم برا کشور تامین بشه

 • محمد
  0

  مگه تاالان فشار تحریمارو اقا زادها تحمل کردن همش رو سر قشر متوسط وفقیر بوده مردم هم اگر بزرگی بکنن و نان و اب هم نخورند با همت و تفکر اقایون تحریمها شکسته خواهد شد

 • سیروس
  0

  ما مقاومت میکنیم شما حالشو ببر حاجی والله کی به کیه سرویس شدم مردم مقاومت مسوولانم عشق و حال دولت جدید م داره راه دولت قبل و می ره فقط حرف

 • رحیمی
  0

  خب همین حرف را هم روحانی وظریف می گفتند شما اصولگرایان مسخره شان می کردید که انها ناتوان هستند !؟ الان شما هم راه حل مشکلات را مقاومت مردم می دانید ؟ مقاومت تا کی ؟ ۴۳ سال شعار مقاومت می دهید در حالی که خودتان وفرزندانتان ونبیره هایتان غرق در ناز ونعمت هستیدوهیچ دغدغه شغل ومسکن وخوراک و... ندارید !؟خانه ۱۰۰۰ متری دکتر ولایتی دیوار به دیوار کاخ سعد اباد است ودر تلویزیون برای مردم درس مقاومت واخلاق وتاریخ طبری می گوید !؟

 • محمد
  0

  خوبه که شما ها کلا در زمینه ی قاچاق و اختلاس و غیب کردن دکل و ....... استاد هستید .

 • راز
  0

  دلار هر روز یک قیمتی داره. در ضمن جلو فساد و اختلاس را بگیرین حل میشه انقدر دلار بالا رفته که حالا حالاها جبران نمیشه جامعه کشش بیشتر را نداره سقوط پول ملی باعث خجالت هستش

 • ....
  0

  پس نگویید تحریم اثر نداره . تحریم حتما و قطعا اثرات منفی زیادی دارد.

 • خخخ
  0

  خودتون قاچاق میکنید بعد از ملت میخواید قاچاق نکنن

 • علی
  0

  کار که دست اهلش نباشد همین است

 • امیررضا
  0

  دشمن ما آمریکا نیست دشمن ما تو ایران است آقای محسن رضایی شما دشمن ملتی

 • حسین
  0

  سالهای سال حرفهای تکراری و امیدهای واهی اینم وضعیتمون

 • اسماعیل
  0

  اگر شماها اجازه بدید

 • ایرانی
  0

  ایشان داستان های خود را فارغ از واقعیت ها تعریف میکند.

 • منوچهر
  0

  خوب بابا برید مذاکره کنید رابطه برقرار کنیدعمر مردم تلف شد تا کی تحریم فشار روی مردم

 • ...
  0

  بیخیال بلندپروازی های دشمن پرور بشید و مثل آدم و کشورهای دیگه زندگی کنید نیاز نیست به کسی جواب پس بدید

 • زاگرس نشین
  0

  تو و امثال تو زاگرس نشینان را بخاک سیاه نشاندی.شما و بچه ها تون که تحریم نیستید که تحریم را درک کنی.فقط می گویم برید گم شید.

 • حسین
  0

  حاج محسن شما که میگویید سه سال است وضعیت صادرات نفت و دریافت ارز مشکل دارد پس چرا برای مشکلات ایجاد شده در حوزه اقتصادی، دولت قبل را متهم به کم کاری میکردید؟ نمیدانستید یا خود را به ندانستن میزدید؟ نکنه این هم جزیی از عملیات فریب بوده است؟

 • بهلول
  0

  یعنی ی آدم عاقل تو سران کشور نیست جام زهر بنوشه چطور دم از علی می زنید حاضر نیستید بخاطردین خدا ومردم خانه نشین شوید

 • استاد اسناد
  0

  پتروشیمی خرم آباد را که برای مشتی پول کثیف دادن به اراک موقع جبران نرسیده؟ ما یه نماینده بی وجود داشتیم حق خرم آباد لرستان را پایمال کرد حالا جناب رضایی که خود را لرستانی میداند بایستی جبران کنند

 • ناشناس۷
  0

  تا وقتی دولت بی تدبیر سر کار بود همین آدم میگفت مشکل از تحریم نیست و مدیریت دولت مشکل دارد و اگر ما مدیر دولت شویم چنین و چنان میکنیم.صداقت لازمه مدیران و مسئولان می باشد .نه شعار و باند بازی

 • ذوب در ولایت
  1

  خوب آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند سیاست گندتون و عوض کنید

 • امیررضا
  0

  آقای رضایی شما خاعن و وطن فروش هستی ننگ‌ تو

 • جناب خان
  0

  باز هم بگید آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

  نظرات شما -
  • جناب
   0

   آمریکا رو به زوال است خودشان فهمیده‌اند اما نوکران داخلی هنوز به آمریکا امید دارند

 • منتظر
  0

  شما که راه حل داده بودید تعدادی آمریکایی را به اسارت میگیری و بابت هر کدامشان کلی پول از آمریکایی ها دریافت می‌کنی. متاسفانه حرفاتون فقط و فقط مصرف داخلی دارد

 • فرهاد
  0

  خوب برید رابطه برقرار کنید و مذاکره کنید چهل وسه سال مرگ بر امریکا اخرش میشه همین

  نظرات شما -
  • کاشی
   0

   مرگ بر آمریکا در حال عملیاتی شدن است چشم بینا و بصیرت می خواهد

 • ژ
  0

  با رمز یا محسن،جنگ را شروع کن، آهنگران را هم بیار تا برات سرودهای حماسی بخونه، و فرمان انجام عملیات‌های مثل کربلای ۴ را صادر کن، شاید شکمهای گرسنه یتیمان، بینوایان و مردم ستمدیده تا صبح عملیات سیر شود، و دیگه به جای فروش مخفی نفت، و آوردن دلار ، لشکرهای میلیونی از جوانان دختر وپسر را همانند پسرت، به خارج بفروشی. هم بیکاری حل میشه، هم مسکن حل میشه، و همه چیز باب میل شما رقم میخوره، و هم ملت از خوشحالی مهاجرت به خارج در پوست خودشان نمی گنجند. مذاکره و رابطه با دنیا را هم فراموش کن، چون زبان دنیا به گونه ای است که هیچ مترجمی نمی‌تواند برای شما ترجمه کند‌. یاد آن روزی ( قبل از انقلاب) که چفیه بر گردن انداختی، و اسلحه به دست، پشت وانت سوار شدی،و حوالی میدان خراسان ، دشمنان را به رگبار می بستی، به خیر. البته در کنارش هم، تخم کینه و دشمنی و انتقام در بین ملت کاشته شد‌. استغفار و توبه به خاطر انجام اشتباهات، از توصیه های موکد امامان معصوم ع است. البته امثال شما به نظر می‌رسد پاک و ... هستید.

 • ایرونی
  0

  خوبه آقای رضایی رفتی تو دولت و چون با عدد و رقم ریالی و دلاری مواجه شدی تازه داری می فهمی که ما نفت رو با بشکه ای 100 دلار استخراج می کنیم و انرو تازه بصورت قاچاق 30 الی 40 دلار می فروشیم و قیمت نفت بشکه ای در بازار چیزی حدود 80 دلار خریدار داره علتش رو شماها خوب می دونید تازه اینها یکطرف آمریکا با برنامه های حساب شده خودش استخراج نفت و گاز رو و...بنوعی گرفته و از آنطرف با دستگاههای پیشرفته حفاری تمامی منابع نفت و گاز رو که از ان مردم فقیر شده ایران هست رو از قطر می بره آمریکا برای سرگرم کردن مردم ما و به یغما بردن منابع کشور یک داعش رو درست می کنه یک روز آذربایجان رو تحریک می کنه یک روز افغانستان برا ما درست می کنه و......با همه این اوصاف ما رو از تولید کنندگان بزرگ نفتی به رتبه بیستم می بره در آخر هم کشور دارای 6 میلیون معتاد و بیکار فساد و رانت و فقر وتن فروشی

 • ناشناس
  0

  به کامنت گزار محترم نه اینکه روحانی وظریف در شهر ری ساکن هستند. استخر شاه وفرح در دستشان است

 • سردار الاغ
  0

  جناب آقای برادر پاسدار سردار سرلشگر خلبان دکتر مهندس محسن رضایی ، امیدواریم همانگونه که در عملیات فریب کربلای چهار،موفق عمل کرده و لشگر فرستاده و جوخه تحویل گرفتید، همانگونه در عرصه های اقتصادی نیز موفق باشید. علی برکت الله

  نظرات شما -
  • رحیم پور ازغدی
   0

   انتخابات تشکر تشکر

 • شاشو
  0

  در تأیید فرمایشات جناب دکتر رضایی بایستی عرض کنم که ترررررررر

 • سعید
  0

  حالا هی برید شعار بدهید مرگ بر آمریکا

  نظرات شما -
  • @
   0

   مرگ آمریکا نزدیک است آثارش کم کم ظاهر می شود

 • متفاوت
  0

  من یکی که اصلا با قاچاقچی میونه خوبی ندارم چه قاچاقچی اسلامی چه غیراسلامی.لطفا فرهنگ قاچاق یادمون ندهید.

 • *
  0

  رضایی خدا بگم چیکارت نکنه! طنز روزگاری

 • یاری
  0

  جناب یادتونه کاندید ریاست جمهوری بودی می گفتی با طرحهای من اقتصاد ایران متحول میشه حالا که شدی معاون اقتصادی طرحها را رو کن و نتیجه بگیر

 • رصد
  0

  آقای رضایی بچه گول میزنید ؟ گذشت دوران جنگ تحمیلی که بچه های بیگناه مردم را با زبون میفرستادید جلوی گلوله

  نظرات شما -
  • . رصد
   2

   منافقین کمپ آلبانی دفاع از کشور را غلط و جاسوسی برای دشمنان را صواب می‌دانند خیلی بدبخت هستند اين جماعت

 • صبا
  0

  تا دیروز هزار تومنی نشان میدادی و میگفتی ارزش پولمون چنان شده حالا اشک تمساح میریزی و میگی تحریم مقصره چقدر شماها پستید و عوامفریبی میکنید حقا که شما یه مشت بیسواد دزدید

 • سرباز
  0

  محسن جان خیلی داغون شدی فقط ریش های چونت سیاه مونده کمی به خودت برس چیکار داری میکنی فرمانده

 • بابک زنجانی
  0

  مردم گول نخورید چند سال همین کار برای آقایان کردم و به جای تشکر منو انداختن زندان این همه نفت قاچاق فروختم و پولش ها جا که گفتید حواله دادم بدون که خودتون بدانید چطور طرف نشسته نیجریه یا آرژانتین یا مصر و لبنان و یمن پول آمد تو حسابش دستمزد چی شد زندان و آبروریزی

 • منم مختار رزمنده دفاع مقدس
  0

  سلام داش جناب محسن رضایی عزیز شما اواخر فرماندهی خودتان با دستخط خودتان لوح تقدیر به اینجانب دادید اما برایم نه نان شد نه ی

  نظرات شما -
  • منم مختار رزمنده دفاع مقدس
   0

   در ادامه نظر .خیلی‌ها وقتی این لوح تقدیر را می بینند انگار نه انگار واسه ما ارزش قایل نمیشند انگار بدهکار هم شدیم از سن ۱۴ سالگی تا پایان جنگ مردانه با افتخار جنگیدیم و بارها مجروح شدیم هرچند اینو وظیفه خود می دانسته و هنوزم خداینکرده پاش بیفته با افتخار خواهیم جنگید درود خدا بر سپ

 • مسعود
  1

  فرموده اند که محاصره اقتصادی آمریکا باید با همت مردم شکسته شود یعنی باز هم مردم باید تاوان بدهند اصلا نمیگه اگر ما مسئولین لجوج و یکدنده دست از ایدئولوژی های مسخره برداریم و کمی هم به فکر مردم باشیم خودبخود رابطمون با دنیا خوب میشه و مشکلات مردم رفع میشه.تا حالا شده فکر بکنید ایران در یمن و عراق و سوریه و...چکار میکنه

  نظرات شما -
  • ....
   1

   از طرف مردم از شما و دولت فعلی و قبلی و قبل‌تر آن معذرت میخواهیم .......

 • ارز
  0

  دلار و یورو چرا باید جهت مسافرت تفریحی مردم به جامعه تزریق شود ؟ مثلا ترکیه که مقصد اکثریت مسافران تفریحی می‌باشد کاملا غیر موجه و موجب سوء استفاده قرار گرفته است

 • سخن
  0

  وقتی به لطف دوستان و تلاش دشمنان نمیتوان گاز را به قیمت فروخت ،شرم اور است که هنوز برخی در صف پر کردن کپسول گاز و مرگ هموطنان در اثر انفجار گاز مایع،از این منبع لایزال انرژی که خداوند در اختیار فرزندان کورش کبیر قرار داده در راستای کار و راه اندازی کارخانجات استفاده کنید.ثروت گاز و نفت را نفروشید در مصرف کارخانجات و تولید استفاده کنید مگر دیگران نفت را برای چه چیزی میخرند،فروش نفت هیچ افتخاری ندارد که شماهارا نگران کرده، فروش نفت و چاپ پول و پرداخت پول مفت یارانه مارا به اینجا کشانده،هرچه بدبختی هست از فروش نفت هست واین را مردم خوب باید فهمیده باشند،هرکشوری که نفت میفروشه عاقبت خوبی نخواهد داشت.

 • شوران
  0

  چقدر عاشق دیده شدن و قدرت و مقام هستی

 • جعفر زاده
  0

  ایشون چند وقت قبل میگفت ارزش پول ایران با ارزشترین پول میشه،میخواست مثلا دلار را بیاره پایین تر از ریال،ایشون و دار و دتش همونایی بودن که موقع انتخابات بد و بیراه به هم میگفتن الان همشون شدن معاون و دستیار همدیگه،،اگه این چهل سالی که نفت و گاز این مردم رو غارت کردید و فروختید کردید تو شکم اعراب و فلسطین و لبنان و سوربه و یمن و کشورای گشنه تر از خودتون و توی کشورای اروپایی و آمریکای هتل و ویلا خریدید برا خودتون و خونوادتون،.یک درصد این پولهای مفت رو میدادید این مت بدبخت ایران،الان این ملت مثل شیر جلو همه دنیا می ایستاد،خوردید و رفتید حالا که در مونبد یادتون ملت افتاده؟ بشینید تا ملت پشتتون باشن،فقط دستتون تو جیب این ملت قطع میشد مشکل همه مردم حل میشد،فقط و فقط خدا میدونه چه دزدی و چه ظلمی به این مردم کردید و بس.مردم ما شدن سپر بلای شما دزدان چهل ساله

 • رضا..
  0

  جیب خالی پز عالی. دکتر شما خودتان میدانید اوضاع اقتصادی و و معیشتی مردم به چه صورت است؟ بابا مردم خسته شده اند. کی این بازی موش و گربه با آمریکا تمام می‌شود. بماند که دو سه نسل سوختند و زندگی نکردند حداقل فرزندانمان یک زندگی نرمال بدون استرس و فشار و تحریم و... داشته باشند. اگر شما ها میلیاردر هستید و نزدیکانتان بین تورنتو و لندن و تهران در تردد ولی 90 درصد مردم در حال له شدن هستند. بس کنید

 • امد
  1

  ۴۲ سال ملت همت کرده و تحمل کرده دیگه به نظر میرسه شما همت کنید و یک اولتیماتومی به خودتان بدهید اگر مشکلات را حل کردید که هیچ اگرنه این مرکب چموش حکومت را به کسان دیگری بسپارید شاید فرجی باشد و با گفتن اینکه در سه سال اخیر ما تحت فشار بوده ایم این برخلاف شعارهای انتخاباتی بود در ان موقع شما می گفتید سوئ مدیریت بوده است با این گفته دولت روحانی کلا تبرئه می شود.

 • علیرضا
  0

  نفت را مخفیانه میفروشی و دلار ها را مخفیانه به جیب خودتون و طوله هاتون می‌گذارید.

  نظرات شما -
  • .
   0

   کشور هم با پول تو جیبی علیرضا اداره می‌شود

  • مزدا
   0

   جواب به این بیسوادی که نوشته کشور با پول توجیبی علیرضا اداره میشه، تو به این وضع میگی اداره کشور ؟ اینا یه پمپ بنزین و نمیتونن اداره کنن ،چی میزنی ؟

 • مهدی
  0

  43 سال است با مشقت و رنج زندگی میکنیم

 • دل زده روزگار ، پر از غم و درد ، ناراحت از بی عدالتی
  0

  جناب محسن خان تو شعارهای انتخاباتی یادته چقدر در مورد بورس گفتی ، الان که راس کاری ، عمل کن ، زندگی مون نابود شده و به خاک سیاه نشستیم

 • م ح
  0

  چطوری پینکیو اینقدردروغ گفتی دماغت روزبروزبزرگترمیشه

 • ح
  1

  به آقای اقتصاد ،،،این بود اقتصادی که میگفتی

  نظرات شما -
  • مخ‌اقتصاد
   0

   مردم‌منتطر دولت مردانشان!!!هستند که ازاین رنج ودرد وفشاراقتصادی نجات پیدا کنند. حالا شما دارید توصیه می کنید که این محاصره اقتصادی با همت مردم‌شکسته شود نخیر ،محاصره پابرجاست واین کمرمردم است که تحت چنین اوضاعی شکسته خواهدشد.

 • مهرداد سربندی
  0

  سایت خبر فوری شما هم مثل این محسن رضایی ظاهر و پوسته و قیافه تون را عوض کردید اما از نظر محتوا و درون مایه هنوز همون نوکر حلقه بگوش جریان انحصار طلب اصولگرا تشریف دارید. مگه من چه هیزم تری به شما فروختم که نظرم در مورد حرف های رضایی را نمایش نمیدهید. مگر محسن رضایی جزء عموزاده های شماست؟