رئیس جمهور: وعده ای که عملیاتی نشود به مردم نمی دهیم

رئیس جمهور گفت: آیت الله شاهچراغی محور انسجام و وحدت نیروهای انقلاب در استان سمنان هستند.

سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در ادامه برنامه‌های خود در استان سمنان با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.

رئیس جمهور در این دیدار ضمن قدردانی از مجاهدت های آیت الله شاهچراغی در کنار مردم سمنان گفت: آثار و برکات حضور شما در این استان جاودانه است زیرا شما با اخلاص کار کردید و خداوند کارهای خالصانه را می پذیرد و یاری می کند.

رئیسی افزود: آیت الله شاهچراغی محور انسجام و همدلی نیروهای انقلاب در استان سمنان هستند و هدایت ها و حمایت های ایشان از دولت سرمایه ارزشمندی است.

رئیسی همچنین با اشاره به مشکلات مطرح شده در استان سمنان بیان داشت: مشکلات این استان شناسایی شده و به تدریج و براساس اولویت حل خواهد شد.

رئیس جمهور تاکید کرد: ما نمی خواهیم به مردم وعده ای بدهیم که عملیاتی نشود بلکه وعده ها به مردم باید عملی شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

70

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 7
 • نادر
  0

  وعده بزرگی که به مردم دادید فساد ستیزی بود ولی از انتصاباتی که صورت گرفته خودتان ام الفساد می شوید.

 • مهدی
  0

  آقای رییسی تیم اقتصادیتان را قوی کنید دست دلالان دزد و زالو صفت را از اقتصاد ببرید.دلالان در نمایشگاههای خودرو.طلا.املاک.ارز پیله بسته اند بدون هیچ زحمتی به ثروتهای کلان رسیده اند

 • غیرت
  0

  50 میلیون دوز واکسن کرونای برکت تا پایان شهریور چه شد؟

 • ناشناس
  0

  انشاالله یارانه چندبرابرشود

 • ناشناس
  0

  جناب آقای رئیسی یادتون نره اولین قولی که به مردم دادید بهبود وضعیت معیشتی مردم بود بخدا مردم گرفتارند روز به روز قیمت اجناس گران‌تر می‌شود این حق مردم نیست ۴۲ سال از انقلاب می‌گذرد چرا با مردم روراست نیستید .

 • شیرزاد
  0

  یکی با ادبیات سلیس که متوجه بشه بفهمونه ما داریم زیر بار تورم له میشیم.چی میگی تو

 • قلندر واقعی
  0

  به جان خودم چند روز پیش ۶ عدد تخم مرغ خریدم ۱۲ هزارتومان در حالی که فقط ۱٠ هزارتومان داشتم و شرمنده فروشنده شدم بهش گفتم ۲تومن بزار به حسابم ای خدا رحم کن به حق خودت .نجات من به دست توست از این مسلخ نجاتم ده خوشا فریاد زیر آب کاشکی هوشیاری نصیبم نمی شد باعث فلاکت من نمی شد