راهپیمایی مردم ایران علیه آشوب، ناامنی و حرکات هنجار شکن اخیر

مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی امروز پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه در سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی به تحرکات هنجار شکنان در روزهای اخیر واکنش نشان دادند و با حضور گسترده و پرشور، خود بار دیگر تاکید کردند که همواره در خط انقلاب، رهبری و نظام اسلامی هستند.

اقشار مختلف مردم در جای جای ایران اسلامی پس از اقامه فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه، با برگزاری راهپیمایی گسترده ، حرکت‌های هنجارشکنانه اخیر ،هتک حرمت به قرآن کریم، مساجد، احکام نورانی اسلام ، نفرت و انزجار خود را این حرکات اعلام و  اهانت به مقدسات و ارزش های دینی را محکوم کردند.

نمازگزاران همچنین نسبت به اقدامات اخلالگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی ابراز انزجار و با آرمانهای امام (ره) شهدا، رهبر معظم انقلاب و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با در دست داشتن تصاویری از امام راحل و رهبر معظم انقلاب و همچنین دست نوشته هایی با مضمون "ما تا آخر ایستاده‌ایم مطیع امر رهبریم"، "پلیس قانون‌مدار تشکر تشکر" و "پلیس ستون اصلی امنیت کشور است" انزجار خود را از حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت برخی عوامل به مقدسات ابراز کردند.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر

نمازگزاران تهرانی امروز در محکومیت هتک حرمت مقدسات و اغتشاشات اخیر پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی مردمی برگزار کردند. راهپیمایی مردمی نمازگزاران جمعه تهران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی برگزار شد.

در این راهپیمایی هزاران نفر از مردم تهران با راهپیمایی از محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب به سردادن شعار علیه ساختارشکنان پرداختند.

در این مراسم، راهپیمایی‌کنندگان با سر دادن شعارهایی چون «ملت ما بیدار است از فتنه‌گر بیزار است»، «مرگ بر منافق»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مزدور آمریکایی به جنگ دین آمده» و … انزجار خود را از اغتشاشات اخیر و هتاکی به ساحت مقدسات ابراز کردند.

خروش غیرت مردم / ایرانیان یک صدا علیه هنجارشکنان به میدان آمدند

 نمازگزاران درشهر کرمان و دیگر شهرهای استان کرمان امروز بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توهین آنان به مقدسات و شهدا راهپیمایی کردند و نیز درجریان این حرکت در حمایت از ماموران انتظامی علیه هنجارشکنان به آنان گل هدیده دادند.

در این راهپیمایی که امام جمعه، استاندار، فرماندار، فرمانده انتظامی،سایر فرماندهان نیروهای نظامی و نمایندگان مردم در مجلس نیز در همراهی با آحاد مختلف مردمی حضور داشتند شعارهای «مرگ بر آمریکا، فراجا تشکر تشکر، نیروی انتظامی حماییت می کنیم، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافق » سردادند.

«نیروی انتظامی باعث امنیت است، پیروی از رهبری باعث هر عزت است، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، عامل اغتشاشات آمریکاست عامل این جنایت آمریکاست» از دیگر شعارهای راهپیمایان در کرمان بود.

همچنین این افراد ضمن اینکه شعار «اهانت به قرآن رسم منافقین است فتنه و آشوبگری کار منافقین است» سر می دادند پلاکاردهایی نیز با مضمون«فتنه گر بیچاره مزدور اسراییل است، آشوبگر بی حیا سرباز اسراییل است، لبیک یا حسین(ع)، پلیس خادم ملت پلیس فدای ملت» در دست داشتند.راهپیمایان با در دست داشتن تمثال رهبری و حاج قاسم سلیمانی بندهایی از قطعنامه پایانی این راهپیمایی را با ندای الله اکبر تایید کردند.

برخی از اغتشاشگران در شهر کرمان بنری از عکس سردار سلیمانی را در بلوار جمهوری طی چندروز اخیر به آتش کشیدند که سبب جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم بویژه در شهر زادگاه این شهید شده است.

از سویی دیگر نمازگزاران و مردم همیشه در صحنه زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی باشکوه خود تلاش عده‌ای اغتشاشگر هدایت‌شده توسط معاندین نظام جهت ایجاد آشوب در کشور را محکوم کردند.

انبوه نمازگزاران زاهدان امروز با سـر دادن شعـارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسراییل" و "مرگ بر اختشاشگر و آشوبگر" انزجار خودشان را از اقدامات اخیر آشوبگران در شهرهای مختلف کشور اعلام و بر مجازات اخلالگران نظم و امنیت کشور تاکید کردند. 

مردم سیستان و بلوچستان که طی روزهای اخیر با عدم همراهی آشوبگران هدایت‌شده توسط معاندین، راه خود را از آن‌ها جدا کرده‌اند پس از نماز جمعه انزجار خودشان را از آشوبگران و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و برهم‌زنندگان نظم عمومی اعلام کردند.

همچنین اعلام انزجار مردم مومن شهرستان های ورامین و پاکدشت در جنوب شرق استان تهران با برگزاری راهپیمایی که در این گردهمایی ولایتمداران تحرکات و اقدامات اغتشاشگران در روزهای اخیر را به شدت محکوم کردند.  مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان ورامین در پی اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، در محکومیت این حرکات مذبوحانه عصر روز گذشته از میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین به سمت میدان امام خمینی(ره) راهپیمایی کردند.

راهپیمایان در طول مسیر، شعارهایی از قبیل علمدار ولایت ورامین به فدایت، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر آشوبگر سر دادند.

مردم ورامین بار دیگر به خیابان ها آمدند و با شعارهایی که علیه آشوبگران سر دادند صف شان را از صف آشوبگران و اغتشاشگران جدا کردند و ثابت کردند که پای این نظام و انقلاب اسلامی تا آخر می مانند و ایستاده اند.

مردم مازندران امروز پس از اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی خودجوش، اقدامات آشوبگران و حرکات هنجارشکن اخیر از جمله هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.

 تجمع صدها هزار نفری مردم مازندران به خصوص در شهرهای بزرگ همچون ساری، بابل، آمل ، قائمشهر و همچنین شهرهای غربی و شرقی استان با هدف تجدید وحدت و استحکام میثاق با آرمان ها نظام اسلامی و ولایت فقیه برگزار شد. 

مردم مازندران با شعارهای "مرگ بر آمریکا، هیهات منه ظله و یا زینب(س)" پس از اقامه نماز عبادی-سیاسی جمعه به خیابان ها آمدند تا مشت محکمی بر دهان اغتشاشگران زده و به آنها یادآوری کنند که ملت ایران خشونت، اهانت و برهم زدن امنیت و زندگی مردم را نمی پذیرد و این رفتارها در قاموس ملت ایران جایی ندارد.

همچنین مردم شهر ساری با شعارهای "نیروی انتظامی حمایتت می کنیم"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" و "مرگ بر مزدور فتنه گر" حمایت خود را از نیروهای نظم و امنیت و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند. 

 نمازگزاران شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و دیگر شهرهای این استان امروز (جمعه )پس از اقامه نماز همزمان با دیگر نقاط میهنمان در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر اقدام به راهپیمایی حماسی و باشکوه کردند.

نمازگزاران جمعه در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد که متشکل از اقشار مختلف بودند با سردادن شعارهای " ای بی حجاب مزدور  ننگت باد ننگت باد " ، ای بی حجاب مزدور این آخرین پیام است " ، " ای دشمن پیامبر ننگت باد ننگت باد" ، آمریکا ، اسرائیل  این آخرین پیام است " ،ای دشمن خیره سر مرگت فرا رسیده " ، آمریکا  ، اسرائیل این اخرین پیام است  موشک های نقطه زن آماده پرتاب است " ولایت شرف ماست امریکا دشمن ماست ؛ " مرگ بر آشوبگر " ، " مرگ برمنافق " ، فتنه جدید دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شدت محکوم کردند .

در همین حال اقشار مختلف مردم اصفهان پس از اقامه نماز جمعه امروز در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و وقایع اخیر راهپیمایی کردند و خواستار برخورد با مقصران و هنجارشکنان شدند. این راهپیمایی که از مصلای بزرگ اصفهان آغاز و در مسیر خیابان مصلا به چهارراه فرایبورگ منتهی شد با شعارهایی نظیر الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل همراه بود.

"نیروی انتظامی تشکر تشکر" و "رییس جمهور ما تشکر تشکر" از جمله دیگر شعارهایی بود که در این راهپیمایی سر داده شد.

حاضران در این راهپیمایی برخورد با مقصران حوادث و حرکات هنجارشکنانه اخیر برخی از عوامل فریب خورده استکبار و اهانت به مقدسات را خواستار شدند و بر حفظ نظام و اقتدار حکومت تاکید کردند.

 قشرهای مختلف مردم خراسان جنوبی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی بعد از نماز جمعه راهپیمایی کردند.

با تظاهرات مردمی در اعتراض به هنجارشکنی و آشوبگری همزمان با سراسر کشور امروز در شهرهای مختلف خراسان جنوبی برگزار شد و مردم در این راهپیمایی ضمن محکومیت توهین به مقدسات و حرکات هنجارشکنان، انزجار خود را نسبت به اقدامات خرابکارانه و خلاف نظم و امنیت عمومی اعلام کردند.

راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه‌گر ، مرگ بر آشوب‌گر، فتنه‌گر بی حیا مرگت باد، نیروی انتظامی تشکر تشکر بار دیگر با حضور انقلابی خود بصیرت مثال‌زدنی و وحدت ایرانیان را به رخ بدخواهان انقلاب و نظام کشیدند.

در استان بوشهر هم نمازگزاران ولایت‌مدار و شهیدپرور پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی اقدامات غیر قانونی اخیر، هتک حرمت به مقدسات و تخریب اموال عمومی توسط اغتشاش‌گران را محکوم کردند. در پی ایجاد برخی اغتشاش‌ها و بی حرمتی به مقدسات و ایجاد برخی ناهنجاری‌ها نماز گزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه از مصلای نماز تا میدان قدس این شهر راهپیمایی و  اعتراض خود را به این رفتارهای ناشایست، توهین آمیز و هنجارشکنانه اعلام کردند.

در این راهپیمایی که با حضور گسترده نماز گزاران برگزار شد، شرکت کنندگان با شعارهای "فرماندهی مقتدر نیروی انتظامی مجری قانون است، حمایت از فراجا حمایت از امنیت، مرگ بر آشوب گر، آشوب و نفرت بس است دشمن پی تجزیه است، مرگ بر آشوبگر، خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است، ملت ما بیدار است از آشوبگر بیزار است، پرچم ایران عشق ماست این خط قرمز ماست، توهین به قرآن جنایت دشمنان،  مرگ بر منافق، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، نیروی انتظامی تشکر تشکر، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن" حرکت‌های هنجارشکنانه دشمنان با هدف ایجاد فتنه در کشور را محکوم کردند.

مردم ولایی و متدین قزوین بعد از اقامه نماز جمعه، حرکات هنجارشکنانه فتنه گران را محکوم کرده و خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با آنها شدند.نمازگزاران و مردم مومن شهر قزوین روز جمعه در راهپیمایی باشکوه و حماسی برای محکومیت حرکات و رفتارهای هنجارشکنانه اخیر شرکت کردند.

نمازگزاران قزوینی در این راهپیمایی از مسجد النبی تا میدان آزادی شهر قزوین حضور یافته و با شعارهای "جسارت و اهانت دو حلقه دشمن است" "دین مبین اسلام دشمن اهریمن است" و "آمریکا آمریکا شیطان اکبر بود" و "چراغ آفرینش شخص پیمبر بود" از فتنه گران و اغتشاشگران اظهار تبری و بیزاری جستند.

مردم مومن و ولایتمدار شهر قزوین همچنین با شعارهای "مرگ بر فتنه گر"، "ما همه سرباز توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم خامنه‌ای" و "نیروی انتظامی، تشکر تشکر و نیروی انتظامی اقتدار اقتدار" حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی را محکوم کردند.

 مردم هرمزگان، پس از پایان خطبه‌ها و اقامه نمازجمعه در محکومیت اغتشاشگران و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی راهپیمایی کرده و حمایت خود را اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند. نمازگزاران و مردم ولایتمدار هرمزگان روز جمعه از محل مسجد جامع (مصلی) تا میدان انقلاب بندرعباس با سر دادن شعارهای انقلابی، خواهان برخورد جدی با منافقان و اراذل و اوباش و آشوبگران شدند.

" مرگ بر منافق" "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اغتشاش گر و آشوبگر" ، "نیروی انتظامی تشکر تشکر" از مهمترین شعارهای راهپیمایان در شهرهای هرمزگان بود.

همچنین نمازگزاران در چهارمحال و بختیاری اول مهرماه، بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توهین آنها به مقدسات و قرآن، دست به راهپیمایی زدند و اهانت این اغتشاشگران به مقدسات را به شدت محکوم کردند. در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی مانند "مرگ بر آمریکا، فراجا تشکر تشکر، نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافق،ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" سردادند.

اقشار مختلف مردم شهرستان رشت روز جمعه بعد از نماز جمعه در محکومیت اغتشاشات اخیر و تخریب اموال عمومی، مردمی را محکوم کردند.

صدها نفر از مردم پس از شرکت در نمازجمعه نسبت به اقدامات اخلال‌گران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه ابراز انزجار کرده را با آرمانهای امام (ره) شهدا، رهبر معظم انقلاب و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند. آنان هر گونه هنجارشکنی، توهین به مقدسات، تخریب اموال عمومی، هتک حرمت حجاب بانوان و آتش زدن مساجد و قرآن را به شدت محکوم و از مسئولان دستگاه قضا خواستار اشد مجازات برای اخلال‌گران و سرکرده‌های این اغتشاشات شدند.

در زنجان هم  مردم ولایی و متدین بعد از اقامه نماز جمعه، حرکات هنجارشکنانه فتنه گران را محکوم کرده و خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با این افراد شدند. مردم ولایتمدار زنجان  با برگزاری راهپیمایی خودجوش، اقدامات آشوبگران و حرکات هنجارشکن اخیر را محکوم کردند.

نمازگزاران زنجانی در این راهپیمایی از محل مصلی نماز جمعه زنجان تا میدان رسل حرکت کرده و با شعارهای "دین مبین اسلام دشمن اهریمن است" و "آمریکا آمریکا شیطان اکبر بود"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" و "مرگ بر مزدور فتنه گر" حمایت خود را از نیروهای نظم و امنیت و رهبر انقلاب اعلام و از فتنه گران و اغتشاشگران بیزاری جستند.

مردم گلستان پس از برگزاری نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی، آشوب‌های اخیر در شهرهای کشور و اغتشاشات منجر به واردکردن آسیب به اموال عمومی را محکوم کردند.

در این راهپیمایی پیر و جوان، زن و مرد، دختر و پسر در کنار مسوولان و مقامات ارشد استانی و شهرستانی اقدامات هنجارشکنانه اخیر را محکوم کردند.

مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوب‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس، علمدار ولایت بسیجی‌ها فدایت، ما ذوالفقار حیدریم فداییان رهبریم، نیروی انتظامی تشکر تشکر،  سپاهی قهرمان تشکر تشکر، بسیجی دلاور تشکر تشکر از جمله شعارهای شرکت کنندگان در راهپیمایی بود.

همچنین نمازگزاران تبریزی در این راهپیمایی اقدامات عده‌ای اغتشاشگر، عوامل مزدور و فریب خورده از سوی منافقان و گروهک های منحله برای اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ع) و قرآن کریم و تخریب اموال و اماکن عمومی و سلب امنیت مردم را محکوم کردند.

این افراد با پیمودن مسیر راهپیمایی و سردادن شعارهای مختلف، آتش زدن برخی از مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، هتک حرمت حجاب بانوان و اغتشاشات اخیر را فتنه آمریکایی، صهیونیستی دانسته و از مراجع قضائی و امنیتی خواستند تا با مزدوران استکبار برخورد قانونی کنند.

آنان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، اقدامات استکبار جهانی و مزدوران آن ها را محکوم کرده و با سردادن شعار «بسیجی لر جان وِیر ـ ولایته قان ویر»(بسیجی ها جان خودش را فدای انقلاب و رهبر می کنند) آمادگی خود را برای پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی و امنیت جامعه اعلام کردند.

خروش انقلابی مردم قم در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه آشوبگران همزمان با سراسر کشور با راهپیمایی پرشور و وحدت‌آفرین خود اقدامات هنجارشکنانه‌ عده‌ای آشوبگر را محکوم کردند.مردم زمان‌شناس و انقلابی قم امروز بعد از اقامه نماز جمعه با برگزاری یک راهپیمایی حماسی و باشکوه ضمن محکومیت حوادث اخیر در کشور نسبت به حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کردند.

در این راهپیمایی اعتراضی اقدامات برخی عناصر طی روزهای اخیر در اهانت به مقدسات و ارزش‌های دینی، ساحت مقدس قرآن کریم، پرچم جمهوری اسلامی و وارد ساختن خسارت به اموال عمومی اعلام انزجار کردند.

مردم قم در این آیین با سردادن شعارهایی مانند «ولایت‌فقیه اصل دین است/ تضعیف آن فتنه خائنین است»، «نیروی انتظامی حافظ دین ملت/ حمایتت می‌کنیم بااقتدار و عزت»،«بانی اغتشاشات آمریکاست/ عامل این جنایات آمریکاست»، «بیدارباش ای جوان/آتش‌گرفته قرآن»، «جوان‌ قم مؤمن و باغیرت است/ حجاب و عفت شرف و عزت است»، «منافق مسلح اعدام باید گردد»، «فضای مجازی ایمن باید گردد»،«نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم» و غیره برهم زدن امنیت عمومی توسط جمع معدودی از هنجارشکنان را محکوم نمودند.

از سویی دیگر امروز نمازگزاران جمعه در مشهد، گناباد، تربت حیدریه و سایر شهرستانهای این استان همگام با سایر مردم ایران اغتشاشات اخیر را با برگزاری راهپیمایی محکوم کردند.

زنان و مردان نمازگزار پس از پایان نماز جمعه امروز مشهد مقدس در ورودی باب الجواد گرد هم آمدند و با مشتهای گره کرده شعارهایی در حمایت از نظام جمهوری اسلامی و مقابله با بی حجابی ها، اغتشاش ها و آسیب زدن به اموال عمومی سر دادند. عمده کسانی که امروز دست به تظاهرات زده بودند را بانوان محجبه مشهد تشکیل می دادند، برخی از آنان چفیه را به دور شانه های خود بسته بودند و برخی کفن هایی که  شعارهای ضد بدحجابی روی آن نوشته شده بود، بر تن کرده بودند.

آنان شعارهایی از جمله "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ما است"، "نیروی انتظامی تشکر، تشکر"، "ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده"، "ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند"، "الله اکبر، الله اکبر"، "مرگ بر منافق، مرگ بر منافق"، "مرگ بر آمریکا"، "نیروی انتظامی، حمایتت می کنیم"، "سکوت هر مسلمان، خیانت است به قرآن"  را سر می دادند.

در استان خوزستان اقشار مختلف مردم ولایت مدار و انقلابی در شهرهای مختلف این استان پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت آشوب ، ناامنی و حرکات هنجارشکن اخیر راهپیمایی کردند. در راهپیمایی امروز اهواز که با حضور گسترده اقشار مختلف مردم از مصلای امام خمینی اهواز تا چهار راه آبادان برگزار شد ، شرکت کنندگان با سردادن شعار "مرگ بر فتنه گر آشوبگر " ،"فتنه گر فتنه گر ننگت باد ، آشوبگر آشوبگر مرگت باد" هرگونه آشوب و فتنه را محکوم کردند .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی در اهواز خشم و انزجار خود را نسبت به حرکات اغتشاشگرانه سودجویان طی روزهای اخیر، اهانت به مقدسات و ارزش های دینی اعلام داشتند.

 اقشار مختلف مردم ارومیه پس از اقامه نماز جمعه، با برگزاری راهپیمایی گسترده علیه حرکت‌های هنجارشکنانه عده‌ای فریب خورده، تخریب اموال عمومی و اهانت به ساخت مقدس قرآن کریم، نفرت و انزجار خود را از این حرکات اعلام کردند.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه گر، با مشت محکم می‌زند این ملت بر دهان دشمنان ولایت، فتنه گر منافق در ایران ماندنی نیست، خواسته ملت ما اجرای امر امام، مرگ بر مزدور فتنه گر از جمله مهمترین شعارهایی بود که مردم ارومیه در این راهپیمایی سر دادند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی در ادامه اعلام کردند: ما حاضران در این تجمع مراتب حمایت قاطع خود را از حافظان جان و مال و امنیت نیروی انتظامی که مظهر اقتدار جمهوری اسلامی است و سایر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی اعلام داشته و یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی را که با تقدیم شهدای عزیز حافظ امنیت کشور هستند گرامی می‌داریم و از این جان برکفان می‌خواهیم تا با قوت و قدرت به وظایف قانونی خود عمل کرده و خواب راحت را از برهم زنندگان آرامش عمومی و امنیت کشور سلب کنند.

مردم اردبیل به منظور محکومیت فتنه‌انگیزی استکبار جهانی و آشوبگران به خیابان‌ها آمده و با فریاد لبیک یا حسین (ع)، پشتیبانی و حمایت خود از نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوبگر، نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم، اردبیللی اویاق دی انقلابا دایاق دی" ( اردبیلی بیدار است ، حامی انقلاب است) بهانه‌جویی دشمن برای فتنه‌انگیزی و سلب آرامش و امنیت در داخل کشور محکوم کردند.

برخی از راهپیمایان که به طور کلی خردسال یا نوجوان بودند، با اهدای دسته‌های گل به ماموران نیروی انتظامی و پلیس، به مقام و جایگاه آنها احترام گذاشته، آنها را عزیز داشتند.

نمازگزاران بجنوردی پس از اقامه نماز باشکوه جمعه بر علیه اغتشاشگران راهپیمایی و اقدامات آنان را محکوم کردند. نمازگزاران جمعه در بجنورد با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل،‌ مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر، تجلی بصیرت اطاعت از ولایت،‌ فراجا حمایتت می کنیم، فراجا فراجا تشکر، نابودی فتنه گر در دست مردم ماست و ما تا آخر ایستاده ایم، اقدامات اخیر آشوبگران را محکوم کردند.
مردم بجنورد اعلام کردند که ایران در بیش از چهار دهه گذشته در مسیر رشد حرکت کرده و از این پس با انسجام بیشتر، مستحکم و با اراده قوی تر برای رسیدن به موفقیت گام بر می دارد.

جمع زیادی از اقشار مختلف مردم ولایت مدار کرمانشاه پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه امروز با تجمع در مقابل مسجد جامع حرکت‌های هنجارشکنانه و آشوب روزهای اخیر را به شدت محکوم کردند و خواستار مجازات آشوب‌طلبان و فتنه‌گران شدند.

بعد از قرائت خطبه ها و اقامه نماز صدها نفر از نمازگزاران و مردم در یک راهپیمایی بزرگ و با سر دادن شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر فتنه گر» و «مرگ بر آشوب گر» اعتراض خود را نسبت به وقایع اخیر اعلام کردند.این افراد همچنین از تلاش های ماموران نیروی انتظامی و بسیج در برقراری نظم و امنیت در استان تشکر و قدردانی کردند و فریاد «نیروی انتظامی و بسیجیان مخلص حمایت حمایت» سر دادند.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 69
 • ناشناس
  8

  ملت شما را نمیخواهند مردش هستید رفراندم برگزار کنید

  نظرات شما -
  • ناشناس
   87

   مردم این ها هستند نه شما 4تا آشوبگر آن وقت هنوز هم گستاخی می کنید؟

  • یکی از مردم
   2

   همه جوره مردم حرفهاشون رو سالهاست دارن میگن به پشم شون هم حساب نکردن و نمیکنن بعد که میان تو خیابون میشن هنجارشکن و بیگانه پرست!!! یکیشون شعور داشته باشه بگه مردم چطور باید حرفشون رو بگن که نتیجه بده!

  • رضا..
   3

   استالین و هیتلر و صدام و قذافی و... همچین تجمعاتی را داشتند. آیا این واقعیت جامعه ما و آنها بود؟

  • 0

   یک عده مزدور مغزفندقی بیشتر نیستن

  • ناشناس
   1

   از نظر اینها مردم اون یک درصدی هستن که نماز جمعه میرن!!!!
   بقیه 'مردم نیستن نفوذی و آلبانی نشین و... هستن

  • ناشناس
   0

   خخخخه آنها با زور می آوردن کوچولو

  • سرویس ندارم
   0

   در هیچ کجای قرآن برای برخورد با بیحجاب دستوری نیامده // برای برخوردو با شرابخوار دستور آمده اما برای کسی که نماز نمیخونه گوشت خوک میخوره یا حجاب نداره دستوری نداده . فقط گفته انجام بدین . نگفته اگر انجام نداد بزنین ببرین بگیرین و ....از قرآن بالاتر نیستی که

 • عادل از قطب شمال
  7

  اتفاقا الان نیروی انتظامی و ضد شورش و بسیج باید وارد عمل بشند چون اغتشاشگران این جماعت مفت خور میباشند


  نظرات شما -
  • یکی از مردم
   2

   خیلی باحال گفتی دمت گرم

  • ناشناس
   32

   زجر بکش مزدور از تو دهنی که از مردم خوردید

 • ناشناس
  7

  مجوز تجمع گرفته اند؟!.
  یا دعوتنامه دارند با کیک و ساندیس؟

  نظرات شما -
  • محمد
   60

   شماها سوزاندن قران را از کی مجوز گرفته اید شیطان ننگ خدا برشما

  • ناشناس
   34

   کسی برای وحدت ملی مجوز نمی گیرد

  • ناشناس
   3

   در جواب محمد
   شما از خدا اجازه گرفتین که با دینش هزاران حرام خوری و کثافت کاری می کنید؟

  • 5

   قرآن سوزی کار حکومت است،در ضمن اگر مردم شما را می خواهند چرا از رفراندوم می ترسید؟؟؟،چرا تمام نمایندگان واقعی را رد صلاحیت می کنید،لعنت خدا بر پدر و مادر آدم دروغگو

  • ناشناس
   3

   الحمدالله همه چیز کار حکومت است!! حالا اول بگو ببینم اینقدر دنبال رفراندوم هستی هنوز نمیدانی کسی برای بقای خودش رفراندوم برگزار نمی کند؟ رفراندوم اول حکومت سوال شد و جواب هم داده شد

 • ناشناس
  5

  در کره شمالی هم کیم جون اون طرفداران زیادی دارد

 • آزادی
  4

  چقدر ساندیسی‌داره ایران

  نظرات شما -
  • 3

   نه عزیزم خیلیهاشون محتاج ماهی سیصد چهارصد تومن کمیته امدادن اگه نیان قطعش می کنند .

  • خطاب به کاربر ۱۷:۴۹
   1

   دقیقا. کامنت شما صحیح ترین کامنت است.

  • 2

   1 در صد مردم هم نمی شن

  • آزادی
   4

   درسته مردم شریف ایران هرگز دست در دست شیاطین نمیدن کسانی هم که بابت پول می آیند بدانند که آینده برای فرزندانشان تیره تاره.بخاطر آیندگان باید همه چیز تغییر کنه.کشور با انواع بحران دست‌وپنجه نرم میکنه و حکومت هیچ علاقه‌ای به حل مشکلات نداره . هدف انگلیس و دموکرات ها نابودی ایران بوده و ملاها دارن موفق میشن. به امید آینده روشن برای ملت عزیز ایران‌.


  • ناشناس
   3

   جمعیت چند ده میلیونی را یک درصد نمی گویند حال شما همین یک درصد هم آمدید برای اعتراض اوه ببخشید آشوب یا نه؟ خخخخخه

  • آزادی
   0

   اجازه تجمع دادین فکر کردی خیلی زرنگی اجازه تجمع بدین تا چند میلیون آدم بیرون بریزه خیلی ها از ترس کشته شدن توسط عوامل سرکوب در خانه های خودشان باقی می مانند

  • ناشناس
   0

   نا شناس 9:10 بعید میدونم تصوری از 10 میلیون داشته باشی .

 • ناشناس
  2

  خیلی جالب را می افتند و شعار می دهند و هیچ کس نمی گوید مجوز ندارید . ولی فقط کوچکترین اعتراض 10 نفره 1000 تا نیروی ضد شورش محاصره می کنند و کتک می زنند.

 • ناشناس
  2

  قیافه ها رو !!!

 • ناشناس
  2

  در کره شمالی هم اعترآصی بشود، طرفداران کیم جونگ اون راهپیمایی می کنند.

 • رابی
  2

  ساندیس خورها دوباره ریختن توی خیابون.

 • ناشناس
  0

  کسی که خود را به خواب بزند، نمی توان بیدار کرد

 • ناشناس
  4

  از اسم مردم وملت وقتی میتوانید استفاده کنید که با یک رفراندوم‌و انتخابات آزاد نظر واقعی مردم مشخص شود ، والا مشروعیت با تفنگ که نشد مشروعیت . پذیرایی یگ گروه با کیک و ساندبس و کارت هدیه و پدیرایی یک گروه با باطوم و شوکر ، تفنگ ساچمه ای !

  نظرات شما -
  • ناشناس
   27

   تو دیگر چقدر شوتی از وقتی رفراندوم تو دهانت گذاشتند

  • آزادی
   3

   چرا از رفراندوم میترسین مگه نمیگن مردم پشت انقلاب هستن. یک بار برای همیشه به قول خودتان در دهان بیگانگان‌بزنید و مشروعیت‌ خودتان راثابت کنید

  • رضا..
   1

   این ناشناس راست میگه ملت آنقدر شوتند که به شغل شریف شوتی روی آوردند. همه که مثل شما رانت و سهمیه... ندارند

  • ناشناس
   2

   رفراندوم در انتخابات و همین راهپیمایی می گذرد، دشمنان؟ بسیار خوب اول خودش رفراندوم بگذارند برای خودشان که باشند یا نباشند بعد از طریق رسانه هاشون برای کوته فکران نسخه بدهند!

 • ناشناس
  1

  خوب اینان عده ای ملت هستند که به حاکمیت هیچ اعتراضی ندارند و هیچ حقوقی از انان ضایع نشده اما عده ای هستند که می گویند حقوقی از انان ضایع شده یا می شود خوب به انها مجوز صادر کنید تا بصورت مسالمت امیز به خیابانها بیایند و اعتراض خود ومطالبات خود رابیان کنند وقتی معتر ضان در داخل کسی گوش به انها نمی دهد مجبور می شوند به دشمنان پناه ببرند خواسته یاناخواسته وبهترین راه اجرای قانون اساسی کشور است

 • ناشناس
  1

  همه شکم سیرن و جیره خور نظامن

 • ناشناس
  3

  .اون بدبختهایی که اگه تو مراسم حکومتی شرکت نکنند همون دوزار ده شاهی کمیته امداشونم قطع میکنید و لشکر چپاولگران مملکت .

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   دقیقا. احسنت

  • ناشناس
   18

   خخخه خیلی زور می زنید نه؟ ببین کم کم تا 100 سال دیه حکومت با همین مردم که چند ده میلیون می آیند ماندگار هست و اینقدر هزینه درست نکنند اربابانت برای تغییر حکومت

 • پیمان
  3

  احتمالا جناب پوتین دستور دادند بعد از نماز سیاسی عبادی اغتشاشگران را محکوم کنید

 • الف
  1

  خود گویی و خود خندی !!!!!!
  اما بدان:
  یک مرد یا زن جنگی، به از صد هزار

 • خسته
  2

  اینا مردم نیستن. اینا جیره خواران هستن.

  نظرات شما -
  • یکی از مردم
   2

   به مخالفان یا به قول خودشون همون هنجار شکنان مجوز بدن ببینن چند نفر میریزن بیرون...از همه اقشار مردم!

 • ناشناس
  1

  یک دومینوی تکراری، اول تظاهرات میشود بعد اغتشاشگران وارد میشوند، بعد مردم انقلابی اغتشاشگران را محکوم میکنند، پس مطالبه و خواست بر حق مردم چه میشود؟

 • تربتی
  1

  طبق قانون هر تجمع و یا راهپیمایی باید با مجوز وزارت کشور باشد،مگر آنکه خودجوش و در جهت اهداف حاکمیت باشد در اینصورت نه تنها به مجوز نیازی ندارد بلکه در مسیر حرکت به تظاهر کنندگان شربت آبلیمو هم داده میشود

  نظرات شما -
  • 1

   این قانون خلاف قانون اساسی است و ملت نبایستی به آن توجه کند،در ضمن شورای نگهبان کور بود و انرا تایید کرد،چون خلاف قانون اساسی نبود!!!!!!؟؟؟مرگ و نفرین بر کسانی که خلاف خواست مردم حکومت می کنند،استکبار همین حکومت است نه خارجی ها

 • رضا
  1

  شما که اینقدر طرفدار دارید رفراندوم بگذارید

 • کورش
  22

  ای جیره خواران غرب. آنهایی که شما را تحریک می‌کنند و شما را به خیابان می فرستندکه اموال دولت و مردم ایران را به آتش بکشید اگر جرئت دارند . خودشان پا پیش بگذارند نه یک مشت آدم ساده لوح و بیچاره را سپر قرار دهند

 • یه بنده خدایی
  2

  چقدر اقشار مختلف درابن عکس ها مشخصه

 • ناشناس
  2

  دیدم امروز هر چی در سطح شهر میگشتیم کیک و ساندیس گیر نمی امد پس برده بودن برای جماعت ساندیس و کیک خور

 • ناشناس
  1

  اینها که امروز به خیابان امدند ملت ایران نیستند اینان اقلیت حاکم بر اکثریتند.اینان جیره خوار حکومت مستبدند

 • ناشناس
  1

  این مردمی که امروز امدند خودشان اشوبگرند.کدام ملت؟

 • ناشناس
  1

  ازشهر 14 میلیونی چند ده هزار نفر می شن مردم؟

 • ثرانی
  1

  تمام زور حکومت همین هاست یه عده‌ای شهرک نشین نظامی یا اداری که با تبلیغ ساندیس جمع می شوند برای ملت ایران لشکرکشی نکنید

 • کاظمی
  2

  مگه نمی گویید اینها ملت ایران هستند پس چرا رفراندوم نمی گذارید ملت ایران را تحریک نکنید شما گروه اقلیت هستید همه جیره خوار حکومتید

 • ناشناس
  2

  اگر قانونی درخواست برگزاری تجمعات شود مجوز صادر نمیشود،اما اگر طرفداران حکومت بطور غیر قانونی تظاهرات کنند نه تنها اشکالی نیست بلکه فیلمبرداری میکنند و چندین روز صبح و ظهر و شب حتی از برنامه کودک پخش میکنند،اما علت مجوز ندادن اینست که میدانند اولا باید خودشان امنیت را بر قرار کنند و دوما آنقدر جمعیت زیاد شود که دیگر موافقان در مقابل آنها عددی نخواهند بود،

 • ناشناس
  2

  هرحکومتی حتی حکومت شاه ۵ تا ۱۰ درصد جیره خوار و مزدور دارد و حرفی هم نیست،ولی به اسم ملت حرف نزنید،بگویید طرفداران ما.پس این افراد هم از جنس همان ها هستند و نمی توانید با این نمایش های صوری و مضحک برای خودتون پایگاه بتراشید،در ضمن حسین شریعتمداری و بقیه امامان جمعه حکومتی نظر پزشکی خود را در خصوص دختر ایران اعلام کرده اند،فقط تعجبم که پزشکی قانونی برا چه دو هفته صبر کرده،جواب که آماده است،انرا اعلام کند که خودش فوت کرده و ما از گل نازک‌تر به او نگفتیم!!!!

 • ناشناس
  3

  جرئت دارید برید وسط جمعیت معترض تا زیر لگذ خورد شوید

 • سیمین بهاری خرم
  0

  اجازه بدید هر کس که مخالف شما هستش مثله شما بیاد راهپیمایی
  ایا اجازه میدید!
  چرا فیلتر میکنید چرا اینترنت رو قطع میکنید!دلیش کاملا مشخص هستش!
  تا کی دیکتاتوری تا کی میخواین بکشید
  به خدا ایمان داشته باشید اینقدر تظاهر نکنید

 • ...
  2

  درود به شرف و غیرتتون.
  👏👏👏👏👏👏
  اگر مثل 9 دی یه روز غیر از نماز جمعه رو میذاشتند، خیلی بیشتر از این حضور بود.
  بازم ممنون از این ملت بصیر و هوشمند.

 • ناشناس
  0

  در انتخابات اخیر بیشتر مردم شرکت نکردن یا رای سفید دادن' همون رفراندم واقعی بود و نظام مردود شد.
  اینها هم که روز جمعه رفتن با حمایت حکومت عده ای بسیجی بی مغز مفت خور بیشتر نیستن

 • ناشناس
  0

  آخرش حرکت خودش میشه خود جوش

 • ناشناس
  0

  این ساندیس خورها از وزارت کشور مجوز داشتند برای تجمع و راهپیمایی؟؟؟

 • ناشناس
  0

  اگر مردم را با گلوله نزنید و نکشید 84 میلیون جمعیت به خیابانها می آیند.

 • مهدی
  2

  رفراندوم همین راهپیمایی‌ها و مواضع مردم است با رها مردم با این گونه حرکات مخالفت کردند. اعتراض با اغتشاش فرق میکنه. حرومزادگی و قرآن آتش زدن کار به حجاب نداره. ضمنا حفظ حجاب در قرآن اومده کار به دولت ها نداره

 • ناشناس
  0

  ساندیس دیگه نیست بگین تک دانه خورها

 • ناکام
  0

  پوتین به قتل و عامه ،،مهسا سهمه ایرانه
  پوتین به قتل و عامه ،،،اینم سهمه ایرانه
  فعلا که قدرتهای جهانی حکومت اسلامی رو میخواهند امریکا دنبال توافق با حکومت هست ....
  انگلیس و فرانسه هم با گاز اشک اور و باتوم مردم معترض رو ازار میدادندو تعدادی رو دستگیر کردند .....حالا هی دشمن دشمن کنید .....