ماجرای فلج شدن فیروز نادری در حادثه‌ای عجیب و باورنکردنی

فیروز نادری، دانشمند ایرانی که سابقه فعالیت در سطوح بالای آژانس فضایی آمریکا را در کارنامه دارد، در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد که در پی یک حادثه از گردن به پایین دچار فلج شده است.

در اطلاعیه‌ای که در صفحه فیسبوک آقای نادری همراه با عکسی از او روی تخت بیمارستان منتشر شده، آمده است که او در پی افت ناگهانی ضربان قلب از حال رفته و به دلیل برخورد سرش به دیوار و جابجایی مهره گردن، نخاعش آسیب دیده است و این موضوع باعث شده از گردن به پایین فلج شود.

او گفته که عمل جراحی‌ روی گردنش در روز دوشنبه اول خرداد انجام شده است و دوران نقاهتش چهار تا پنج ماه طول می‌کشد.

نادری گفته است که تا چند ماه آینده در شبکه‌های اجتماعی نخواهد بود و خانواده‌اش هر از گاهی به نیابت از او پست می‌گذارند.

وی گفته که این خبر را برای جلوگیری از انتشار شایعات منتشر کرده است.

وی در صفحه فیسبوک خود با انتشار عکسی از خویش روی تخت بیمارستان نوشت: «زندگی غیر قابل پیش‌بینی است. ضربان قلبم به صورت ناگهانی کم شد که باعث شد بیهوش شوم و سرم به دیوار بخورد و یکی از مهره‌های گردنم به کانال عصبی وارد شده و موجب فلج کامل از گردن به پایین شد.

جراحی روی گردنم روز دوشنبه (اول خرداد) انجام شد. دوران نقاهت سخت و طولانی ۴ تا ۵ ماهه پیش رو دارم که تنها با حمایت دوستان و محبت خانواده‌ام امکان‌پذیر می‌شود.

من برای چند ماه در فضای مجازی نخواهم بود. وقتی بهتر شوم، پیش شما بازمی‌گردم. هر از گاهی خانواده‌ام پست می‌گذارند. من این یادداشت را به این دلیل منتشر می‌کنم که برخی شایعات غیرمستند در حال پخش شدن است.»

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 10
 • ناشناس
  4

  انشاالله هر چه زودتر سلامتی کامل حاصل شود .

 • ناشناس
  2

  آرزوی بهبودی براشون داریم

 • منیژه
  2

  ازخداوند متعال آرزوی سلامتی و بهبودی کامل ایشان را دارم مدیر سابق ناسا و دانشمند نابغه ایرانی انشالله هر چه زودتر با بهبودی کامل به دامان جامعه و خانواده باز گردند

 • ناشناس
  3

  فیروز نادری میگفت که من به دین ومذهب اصلا اعتقادی ندارم وحالا دچارضایعه نخاعی شده،قطعانادری از نابغه علم تاریخ ایران زمین یعنی ابوعلی سینابالاتر نیست ولی ابن سینا یک مومن واقعی ومتواضع بودکه گفت :آنقدردانستم که دانستم هیچ ندانستم.

 • ناشناس
  2

  فیروز نادری شخصی که ضد انقلاب بود فلج شد،امید دارم بهبود پیدا کنه ولی قطع نخاعه با معالجه و..کاریش نمیشه کرد

 • ناشناس
  1

  خدا منفی بازان بازار کامنت را شفا دهد، وگرنه ایشان چنان غرق علم هستند که در همین حالت هم یک دقیقه عمرش شرف دارد به تمام زندگی خیلی ها مخصوصا منفی بازان

 • رضا
  0

  آرزوی سلامتی دارم

 • ناشناس
  2

  از این دانشمند برجسته و دوست داشتنی می خواهیم که در این حالت خدایی را که ظاهرا منکر وجودش هستند جستجو کنند و عملکرد خودپرستان خداپرست نمایی مثل ما باعث دوری ایشان از نور مطلق نشود.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   مگه ارزش داره به خاطر دوروز عمر بیشتر آدم به واقیت ها پشت پا بزنه و به توهم بیفته اینهمه آدم میمیرن اون و ما هم روش

 • ناشناس
  0

  کی هست خانواده اش کجاهستند