ربودن مرد عابر بعد از درگیری لفظی

دو شرور خطرناک که مردی جوان را ربوده و به پارک جنگلی چیتگر برده بودند، با هوشیاری پلیس جنایی تهران دستگیر شدند.

ربودن مرد عابر بعد از درگیری لفظی

چندی قبل مرد جوانی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، گفت: در محله ورد آورد در حال پیاده‌روی بودم که ناگهان 2 نفر اراذل و اوباش به قصد مزاحمت به من فحاشی کردند و مشاجره‌‌ لفظی میان ما شکل گرفت. در ادامه ناگهان به سمتم آمدند و با تهدید چاقو من را سوار بر خودروی دنا مشکی رنگ خود کردند.

آنها من را به حوالی پارک جنگلی چیتگر بردند و مورد ضرب و جرح شدیدی قرار دادند؛ حالا از 2 مرد جوان به جرم آدم‌ربایی شکایت دارم.
 پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده در دادسرای امور جنایی، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم برای بررسی‌های میدانی راهی محل وقوع جرم شدند و در نخستین گام با بازبینی دوربین‌های مداربسته موجود پلاک خودروی دنا را شناسایی کردند.
 کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند که در ادامه نیز مشخص شد آنها از اراذل و اوباش‌ خطرناک غرب تهران هستند.
 تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با بازپرس جنایی راهی مخفیگاه موردنظر شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای 2 مرد جوان را دستگیر کردند؛ متهمان خیلی زود هدف تحقیقات قرار گرفتند و در همان بازجویی‌های اولیه به ربودن مرد جوان و ضرب و جرح وی اعتراف کردند.
با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان یازدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
 • ناشناس
  0

  جانت را مدیون دعای پدر و مادرت هستی وگرنه در این امنیت بازار کارت تمام بود

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد