ضربه چاقو ۳ پسر مزاحم دختران به گردن پسر جوان در کاشمر

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشمر از ضرب و شتم یک جوان باغیرت کاشمری در دفاع از ۳ دختر نوجوان خبر داد و گفت: این جوان کاشمری که با ضربه چاقو مجروح شده در بیمارستان بستری است.

ضربه چاقو ۳ پسر مزاحم دختران به گردن پسر جوان در کاشمر

سید مصطفی قریشی یزدی در خصوص این واقعه گفت: شب گذشته 7 اردیبهشت‌ماه همزمان با شب سالگرد شهادت حمیدرضا الداغی شهید غیرت، یک جوان باغیرت کاشمری وقتی مشاهده می‌کند که راکبان یک موتور سیکلت برای سه دختر نوجوان که در حال عبور هستند ایجاد مزاحمت کرده‌اند در راستای وظیفه انسانی و نهی از منکر به این افراد تذکر لسانی می‌دهد.

وی با بیان اینکه راکبان موتور سیکلتی که برای این 3 دختر نوجوان ایجاد مزاحمت کرده بودند حال خوشی هم نداشته‌اند، اظهار کرد: این جوان با غیرت به جهت وظیفه انسانی و نهی از منکر لسانی به آنها تذکر می‌دهد که دست از کارشان بردارند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشمر گفت: با توجه به اینکه حال این افراد مساعد نبود از موتور سیکت پیاده شده و پس از  درگیری  یک ضربه چاقو به وی وارد می‌کنند که در نهایت با چاقویی که به گردن این جوان وارد می‌شود وی را مجروح می‌کنند.

وی بیان کرد: بلافاصله این جوان توسط نیروهای مردمی به بیمارستان منتقل می‌شود و دو ضارب نیز توسط عوامل مردمی حاضر در صحنه دستگیر و تحویل عوامل گشت ۱۱۰ داده می‌شوند.

قریشی یزدی با بیان اینکه فرماندار شهرستان از همان لحظه اولیه گزارش حادثه دستورات لازم را به مسئولان حوزه بهداشت و درمان برای رسیدگی به وضعیت حال این جوان صادر کردند، خاطرنشان کرد: بلافاصله عمل جراحی انجام می‌شود و بحمدالله اکنون حال عمومی بیمار مساعد است.

وی با اعلام اینکه پرونده متهمین در حال انجام سیر مراحل قانونی است، ادامه داد: این جوان که در پی حمایت از 3 دختر دچار حادثه شده یک شهروند عادی بوده و فقط در پی وظیفه انسانی خودش این اقدام را انجام داده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشمر تاکید کرد: ستاد حمایت از تمامی شهروندان که در مسیر تذکر لسانی و اهتمام به محیط پیرامونی خود دچار حادثه می‌شوند را وظیفه ذاتی خودش می‌داند و قطعاً با دستورات قاطع دادستان شهرستان با این برهم زنندگان امنیت عمومی جامعه برخورد جدی صورت خواهد پذیرفت.

فرماندار، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ریاست شبکه بهداشت و درمان در لحظات اولیه بر بالین بیمار حاضر و ضمن عیادت، از پدر و مادر ایشان به خاطر تربیت فرزندی با غیرت تشکر و قدردانی کردند.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • عباس
  0

  نظام هیچ دخالتی نمیکنه در مورد حجاب .مردم اینجور انداخته به جون هم ....آقای امر به معروف نهی از منکر یا قائله بیحجابی جمع کن یا کلا فراموشش کن ..ملتو ننداز به جون هم ..

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   البته مزاحمت ناموسی بوده فرقش را نمی فهمی

 • کارشناس
  7

  ضربه به گردن به قصد کشتن است. هر سه مجرمند

 • ناشناس
  7

  خداوند این سه قاتل خدانشناس را لعنت بفرماید.

 • قلمکار
  0

  قیافه اش به مردم عادی نمیخوره معلوم هست که بسیجی بوده .

  نظرات شما -
  • M
   2

   چرا زر مفت میزنی اصلا قیافه این بدبخت معلومه؟

 • ناشناس
  0

  اگر این جوان بسیجی نباشد ,احتمال اینکه در مرحله دادرسی قضیه برعکس شود وجود دارد.یعنی مانند خفاش شب,این مزاحمان خودرا مثلا حجاب دوست و دختران را بی حجاب و این بینوا را هوادار بی حجابی جا می زنندو فضاحتهای بعدی...!

 • ناشناس
  2

  خدا از یادها رفته شهر شده سیاه تاریک

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها