مزاحمت برای 3 زن در پارک سرخه حصار

مرد شرور که با دوستش مزاحم سه زن در پارک سرخه‌حصار شده و مرد آتش‌نشان را با چاقو مجروح کرده بودند، هنگام فرار با شلیک پلیس کشته شد.

مزاحمت برای 3 زن در پارک سرخه حصار

شامگاه یازدهم آبان امسال سه خانم جوان که با هم دوست و آشنا بودند سوار خودروی‌شان شدند و برای تفریح به بوستانی در سرخه‌حصار تهران رفتند. زمان کوتاهی نگذشته بود که دو مرد سرنشین خودرویی دیگر‌، سد راه‌شان شده و مزاحم‌شان شدند.

سه زن جوان با رهاکردن خودرو و فرار ازدست مزاحمان خود را به ایستگاه آتش‌نشانی پارک رساندند و درخواست کمک کردند. درادامه یکی از آتش‌نشانان درتماس با پلیس موضوع را گزارش کرد. دراین هنگام مزاحمان با چاقو وارد ایستگاه آتش‌نشانی شدند و مرد آتش‌نشان را که به مقابله با آنها پرداخته بود با چاقو زخمی کردند و سپس با‌ خودرو‌یشان فرار کردند.

سه زن جوان هم به ماموران اعلام کردند، مهاجمان برای‌شان ایجاد مزاحمت کردند و قصد جانشان را داشتند که با فداکاری مرد آتش‌نشان نجات یافتند. یکی از متهمان روز بعد دستگیر شد اما متهم دوم پرونده همچنان فراری بود که در یکی از محله‌های تهران شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت که در این تعقیب و گریز هدف شلیک گلوله پلیس قرار گرفت و زخمی شد اما در ادامه مراحل درمان در بیمارستان فوت کرد.

​​​​​​​با مرگ او تحقیق از همدستش ادامه یافت که او در اظهاراتش گفت‌: من و همدستم خلافکار و از اراذل و اوباش جنوب تهران هستیم.

آن شب مشروب خورده و برای تفریح به بوستان سرخه‌حصار رفته بودیم که اتفاقی سه زن سرنشین خودرو را دیدیم. سد راه‌شان شدیم که به داخل ایستگاه آتش‌نشانی فرار کردند. سراغ‌شان رفتیم که مرد آتش‌نشان سد راه‌مان شد و او را زخمی کردیم.

ساعاتی بعد هم با دو سرنشین یک موتورسیکلت در خیابان درگیر شدیم و با ترساندن آنها با چاقو فرار کردیم که من دستگیر شدم. همچنین دستور قضایی در رابطه به شلیک پلیس به مرد شرور صادر شد تا مشخص شود در این تیراندازی قانون استفاده از سلاح رعایت شده یا نه؟

منبع: حادثه 24
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  1

  احسنت بر آن آتش نشان و نیروی انتظامی که یک شرور بی وجدان رو به درک واصل کرد

 • ناشناس
  8

  ماجرا بايد دقيق بررسى شود!معمولا افرادى كه مزاحم خانمها مى شوند آنقدر پيگير نمى شوند كه داخل آتش نشانى شده و كسى را با چاقو بزنند و تازه اين خانمها گفته اند آنها قصد جانشان را كرده اند!به چه دليل؟!بايد فارغ از احساسات به موضوع رسيدگى شود

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   فهمیدنش اینقدر برات سخته؟ مشروب خوردن حالیشون نبوده

 • ناشناس
  0

  خوب کردن اشغال رو کشتن

 • ناشناس
  0

  ديگه قانون سلاح چيه ؟!!! اين آشغال فقط بايد به هر روشي شده به درك واصل بشن ، بودن اين حيوون ها چه تأثيري جز صرر و نا امني براي مردم داره ؟! به جهنم كه كشته شد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها