اعدام همزمان دختر خاله و پسر خاله‌ در قتل مرد جوان

زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله اش، شوهر خود را کشته بود پس از 6 سال به دار مجازات آویخته شد.

 همسر رحمان علی مدعی بود که در زمان جنایت در خانه حضور نداشته و فردی که به قصد سرقت وارد خانه شان شده همسرش را به قتل رسانده است.

اما در تحقیقات تیم جنایی ادعای همسر مقتول رنگ باخت. این در حالی بود که بررسی ها نشان می داد عشرت، همسر مقتول با پسر خاله اش مهدی رابطه پنهانی دارد. بنابراین هر دوی آنها بازداشت شدند و به قتل اعتراف کردند.

مهدی در این رابطه گفت: من وضع مالی بدی داشتم عشرت به من کمک مالی کرد اما چند روز بعد با من تماس گرفت و گفت شوهرش متوجه ماجرا شده است. او مرا ترساند و گفت، باید «رحمان علی» را بکشیم. روز حادثه به خانه آنها رفتم.

با چوب ضربه ای به سر شوهرش زدم. با هم درگیر شدیم و عشرت با لوله آب چند ضربه به شوهرش زد و باعث مرگش شد.

او سپس از من خواست از آنجا بروم تا با صحنه سازی قتل را در جریان سرقت نشان دهد.

با اعتراف دو متهم به قتل آنها به بازسازی صحنه جنایت پرداخته و با تکمیل تحقیقات، پرونده آنها برای صدور حکم به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران رفت. پدر و مادر رحمان علی در دادگاه درخواست قصاص کرده اما دختر مقتول از خون پدرش گذشت کرد.

باتوجه به درخواست اولیای دم برای قصاص و اعترافات متهم به جنایت و مدارک موجود در پرونده، هر دو متهم به قصاص محکوم شدند.

با تأیید این حکم از سوی دیوانعالی کشور، عشرت و پسر خاله اش سحرگاه چهارشنبه گذشته در زندان به دار مجازات آویخته شدند.

منبع: منیبان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • ناشناس
  3

  شدیدترین سزای خیانت زناشویی، مرگ است.

  نظرات شما -
  • 2

   مگر آقایانی که از حق شرعی خود برای داشتن دو همسر همزمان استفاده می کنند سزایشان مرگ بوده در حالی که هیچ مرجع تقلیدی تاکنون چند همسر داشتن برای مردان را حرام اعلام نکرده؟!!

  • ناشناس
   0

   به کاربر ۰۸:۵۱: در قانون چند همسری (حداکثر چهار همسر دائم) به شرط امکان رعایت عدالت بین زوجین با اجازه همسر اول دائمی امکان پذیر است و لاغیر.

 • سکینه
  2

  ولی واقعا جنون ادواری است بیچاره بچه که نه پدر داره نه مادر😭😭😭😭

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   بله درسته و بچه بیچاره که پدرش را از دست داده خواسته دست کم بی مادر نشود که نشد...:(

 • ناشناس
  0

  به 13: 14 پس همه این چند همسریها که در کشورمان زندگی می کنند هم عدالت را رعایت کرده اند و هم بدون اطلاع همسر اول دست به این کار زده اند؟ اگر گفته شود که انجامش غیرممکن است که باز هییچ مرجع تقلیدی اصلا اجازه نمی داد کسی آن را انجام بدهد تا چه برسد که جایی به ثبت رسمی برسد.البته همین هم جای فکر دارد که حتما دلیلی داشته که در قران گفته اگر می توانید به عدالت رفتار کنید و نگفته از آنجا که هرگز نمی توانید پس همچون موارد حرام دائم انجامش حرام است و از آن دوری کنید.