سرایا القدس: تل‌آویو، فرودگاه بن‌گوریون و اماکن دیگر را با 60 موشک هدف گرفتیم

شاخه نظامی جهاد اسلامی از هدف گرفتن تل‎ آویو، فرودگاه بن‌گوریون و اماکن دیگر در فلسطین اشغالی با 60 موشک و راکت خبر داد.

«سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) اعلام کرد، در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی، تل‌آویو، فرودگاه بن‌گوریون، بئرالسبع، عسقلان، نیفوت و سدیروت را با ۶۰ موشک هدف گرفته است.

سرایا القدس در ادامه بیانیه خود نام عملیات کنونی را که از ساعت ۲۱ دیشب (جمعه شب/ ۱۴ مرداد) آغاز کرده  « وحدة الساحات» (وحدت میادین) اعلام کرد.

شاخه نظامی جهاد اسلامی سپس بر ادامه عملیات در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی تأکید و اعلام کرد، روحیه رزمندگانش در بهترین وضعیت است.

حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه از عصر دیروز (جمعه / ۱۴ مرداد) تحت عنوان «صبح صادق» آغاز شد و تا امروز (شنبه) همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، از روز گذشته تاکنون ۱۱ فلسطینی از جمله «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.

گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه از صبح امروز شهرک‌های صهیونیستی مجاور باریکه غزه را در پاسخ به حملات جنگنده‌های صهیونیستی هدف حمله راکتی و خمپاره‌ای قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که برآورد می‌کند حملات دست‌کم تا یک هفته دیگر همچنان ادامه داشته باشد.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  خودتان بجنگید قدس را آزاد کنید خواهشا رو من یکی ایرانی حساب باز نکنید

 • ناشناس
  0

  ای خدا نابود فلسطین لبنان سوریه یمن کنه که ایران بخاطر ابنا هست نابود شده چهل سال

 • ناشناس
  0

  دورد بر اسرئیل

 • ناشناس
  0

  شاهنومه اخرش خوشه .دفعه قبلی هم از این ادعاها زیاد کردند .