چند نکته مهم در رابطه با چیدمان قفسه های فروشگاه/ تعریف قفسه های فروشگاهی

در این مطلب با چند نکته مهم در رابطه با چیدمان قفسه های فروشگاهی آشنا می شوید.

یک موضوع مهم در رابطه با قفسه فروشگاهی ایجاد نظم و طبقه بندی در فروشگاه می باشد. اگر فروشگاه های بزرگ و یا حتی مغازه های کوچک از قفسه ها shelves استفاده نکنند، در نهایت افراد میان انبوهی از کالاها سردرگم مانده و دسترسی به محصولات و کالاها عملا از بین خواهد رفت. با قفسه بندی نمودن محیط فروشگاه می توانیم کالاها را در معرض دید افراد قرار داده که موجب رضایت مشتری و همچنین ایجاد نیاز در آن ها خواهد شد.

یک راه خوب برای جذب مشتریان برای خرید در فروشگاه شما، از طریق تجارت بصری مناسب است. وقتی محصولات شما مرتب چیده شوند، در نمایشگرها و قفسه های شما جذاب تر به نظر می رسند. انجام این کار به شما کمک می کند تا مشتریان فعلی را حفظ کرده و مشتریان جدید را جذب کنید. بنابراین هنگام انتخاب قفسه فروشگاه خود، قفسه هایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با محصولاتی که می خواهید نمایش دهید و همچنین بادوام و مقرون به صرفه باشند. در این مقاله، ما چند نکته  را در رابطه با نحوه چیدمان محصولات ارائه می دهیم تا بتوانید بیش ترین استفاده را از کسب و کار خود داشته باشید.

  • از منطقه در دسترس حداکثر استفاده را ببرید

اگرچه می‌توانید از تمام فصای در دسترس برای نمایش کالا در فروشگاه خود استفاده کنید، اما مطمئن شوید که محصولات "مهم" را در سطح چشم مشتریان قرار دهید.

این محصولات ابتدا زمانی که مشتریان در کنار قفسه قدم می زنند، مورد توجه آن ها قرار می گیرد. با این حال، باید اطمینان حاصل کنید که همه کالاهای موجود در فروشگاه شما در سطح قابل دسترسی هستند. مهم ترین کالا می تواند محصولات ممتاز با پیشنهادات جذاب یا محصولاتی باشد که می خواهید در اسرع وقت به فروش برسند.

  • به ایجاد تغییرات در طراحی نمایشگر خود ادامه دهید تا آن را تازه نگه دارید

صرف نظر از اینکه چقدر زمان صرف طراحی نحوه قفسه بندی فروشگاه می کنید، اگر به طور منظم آنها را به روز نکنید، همه پس از مدتی محوه چیدمان شما کسل کننده و خسته کننده به نظر می رسند. شما می توانید برای تعویض مکرر قفسه های فروشگاه خود بدون اتلاف وقت و هزینه زیاد، یک کار انجام دهید، و آن تهیه و خرید قفسه های فروشگاهی قابل تنظیم می باشد که بتوانید با نوجه به نیاز فروشگاه در بازه های زمانی متقاوت آن ها را بچینید.

در اینصورت شما تم یا چیدمان فروشگاه خود را به راحتی با توجه به میزان مشتریان فروشگاه، رویداد های فصلی و یا جشنواره های مختلف به روز کنید. این نکته به شما کمک می کند تا فروشگاه خود را با روشی مقرون به صرفه تازه و جذاب نگه دارید.

 

  • استفاده از واحدهای مستقل

استفاده از واحدهای مستقل در فروشگاه به شما کمک می کند تا کاربرپسندترین مسیر را ایجاد کنید و همچنین می توانید بیشترین استفاده را از فضای فروشگاه داشته باشید. مسیرها به راحتی مشتریان شما را به سمت محصولاتی که می خواهید بیشتر آنها را ببینند و بخرند، سوق می دهند.

استفاده از چنین ابزارهای کمکی به شما کمک می کند تا یک راه اندازی جذاب ایجاد نموده و همچنین فروشگاه شما را منظم و قابل ارائه می کند. علاوه بر این، چنین راه اندازی مشتریان شما را تشویق می کند که زمان بیشتری را در فروشگاه شما بگذرانند و اقلام بیشتری را از فروشگاه خریداری کنند.

2

  • چیدمان قفسه مغازه

جذاب کردن قفسه های خرده فروشی برای کسب و کار شما بسیار مهم است. از قفسه بندی عمودی یا مسدود کننده استفاده کنید زیرا این دو چیدمان برای مشتریان بسیار جذاب هستند.

برای جذاب جلوه دادن قفسه خود از تم های رنگی استفاده کنید، از امضای نوآورانه استفاده کنید و مطمئن شوید که قفسه های شما تمام اطلاعاتی مانند قیمت، تخفیف، پیشنهاد و غیره را در اختیار مشتریان مورد نیاز خود قرار می دهند.

واحدهای کافی از محصولات را برای پیشنهادهای چند خرید در قفسه نگه دارید و از طرف دیگر، اقلام گران قیمت یا لوکس را باید به تعداد کم نگه دارید تا ظاهر VIP به آنها داده شود و مشتریانی را که مایل به هزینه بیشتر برای خرید چنین محصولاتی هستند جذب کنند.

  • بیشتر محصولات مصرفی را در انتهای فروشگاه خود قرار دهید

قرار دادن اکثر محصولات مصرفی در انتهای فروشگاه باعث می شود مشتری شما در کل فروشگاه شما قدم بزند تا بتواند به آن محصولات دسترسی پیدا کند. پر مصرف ترین محصولات می تواند تخم مرغ، نان، کره، شیر و غیره باشد.

اگر این محصولات را در ورودی فروشگاه خود قرار دهید، این احتمال وجود دارد که مشتری شما وارد فروشگاه شود و محصولات مورد نظر خود را انتخاب کند و مستقیماً برای صدور صورتحساب اقدام کند. به این ترتیب، فرصتی را از دست خواهید داد تا مشتری خود را وادار به قدم زدن در فروشگاه خود کرده و او را به هر گونه خرید هیجانی تشویق نمایید. از سوی دیگر، اگر چنین محصولاتی را در انتها قرار دهید، مطمئناً از هر 10 مشتری 8 مشتری یک یا دو محصولی را که در ابتدا قصد خرید ندارند، انتخاب خواهند کرد.

3

تولید و مجری انواع قفسه بندی و قفسه فروشگاهی

شرکت تک قفسه با 20 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع قفسه های فلزی از جمله قفسه فروشگاهی، قفسه انباری، قفسه راک، قفسه هایپری با بسیاری از کمپانی های معتبر و معروف ایرانی همکاری داشته و در تمام این سال ها سعی کرده ایم با بکارگیری همزمان نوآوری و کیفیت بهترین محصولات را برای شما مشتریان عزیز تولید کنیم. برای خرید انواع قفسه های انبار، خرید قفسه فروشگاهی، قفسه های پیش ساخته می توانید به سایت تک قفسه مراجعه نموده و از مشاورین ما جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت قفسه های فروشگاهی، استعلام قیمت قفسه راک کمک بگیرید.

 تک قفسه با داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده یکی از معتبر ترین مراکز ارائه خدمات قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی ، قفسه بندی انباری ، قفسه بندی سوپرمارکتی ، قفسه بندی درایوین راک ، قفسه بندی کانتی لور ، قفسه بندی مزنین ، قفسه بندی سرد خانه ای ، قفسه بندی پیچ و مهره ای ، قفسه بندی بازویی ، قفسه بندی صنعتی ، قفسه بندی دیواری ، قفسه فروشگاهی وسط فروشگاهی ، قفسه فروشگاهی یک طرفه ، قفسه فروشگاهی دو طرفه ، قفسه فروشگاهی گرد ، قفسه فروشگاهی سفارشی ، قفسه بندی انباری نیم طبقه صنعتی ، قفسه بندی بندی هایپرمارکتی و… در ایران میباشد.

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید