همه چیزهایی که قبل از خرید فالوور اینستاگرام باید بدانید

افزایش فالوور اینستاگرام با خرید فالوور را که حتما شنیده اید، همان راه حل اغوا کننده ای که این روزها نظر بسیاری از فعالان اینستاگرام و صاحبان مشاغل اینترنتی را به خود جلب کرده است .

خرید فالوور، در کنار مزایا و تاثیرات مثبتی که در تبلیغات و رشد یک برند دارد اگر به گونه ای نادرست به کار گرفته شود لطمه هایی را بر اعتبار برند و هویت شخصی یا تجاری صاحب صفحه وارد خواهد کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام با خرید فالوور را که حتما شنیده اید، همان راه حل اغوا کننده ای که این روزها نظر بسیاری از فعالان اینستاگرام و صاحبان مشاغل اینترنتی را به خود جلب کرده است . خرید فالوور ، در کنار مزایا و تاثیرات مثبتی که در تبلیغات و رشد یک برند دارد اگر به گونه ای نادرست به کار گرفته شود لطمه هایی را بر اعتبار برند و هویت شخصی یا تجاری صاحب صفحه وارد خواهد کرد.

اصلا بعید نیست که رویای افزایش تعداد بازدیدکنندگان و به دنبال آن افزایش مقدار فروش و کسب درآمد با از دست دادن حتی فالوورهای خودتان تغییر کند.

دانستن راز و رمزهای خرید فالوور اینستاگرام قبل از انجام این کار کمک خیلی زیادی به ما در راه رسیدن به هدف نهایی یعنی افزایش بازدیدکننده آنلاین روزانه و تبدیل آنها به فالوورهای همیشگی صفحه خواهد کرد.

در ادامه شما را با فواید خرید و افزایش فالوور در اینستاگرام آشنا خواهیم کرد و سپس ترفندهای کاربردی و آسان را جهت بالا بردن جایگاه صفحه اینستاگرام شما معرفی خواهیم کرد.

افزایش فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بزرگترین پلتفرمهای شبکه های اجتماعی محسوب میشود که مطابق با آمار منتشر شده در سال 2021 بیش از یک میلیارد کاربر فعال روزانه وقت خود را در آن سپری می کنند. فالوورهای ایرانی نیز در حدود 30 میلیون از این صفحات را به خود اختصاص داده اند که وجود این حجم بالا از توجه مخاطب و حضور کاربران، داشتن یک صفحه اینستاگرام که در کانون توجه و تعامل بازدیدکنندگان قرار بگیرد را به بخش جدا نشدنی از کسب و کارهای اینترنتی تبدیل کرده است.

در کنار فواید فراوان افزایش تعداد دنبال کنندگان، چهار فایده اصلی وجود دارد که به گونه ای بالا یا پایین بودن تعداد دنبال کنندگان تاثیر مستقیمی بر کارایی آنها و در نهایت اعتبار صفحه اینستاگرام شما خواهد داشت.

چهار فایده خرید فالوور اینستاگرام

· شروعی قدرتمند در اینستاگرام با افزایش فالوور

يكي از ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام رقابت بالای روزانه کاربران جهت جذب کاربر و پیشی گرفتن از رقبا است. ضریب بالای تغییرات یا اندرکنش در اینستا میتواند موفقیت و یا شکست شما را در بازه زمانی اندک رقم بزند. افزایش فالوور نقش تعیین کننده ای به ویژه در فاز نخست تبلیغات صفحه اینستاگرامی شما یعنی مطرح شدن برند ایفا میکند و امکان معرفی محصولات ، خدمات و یا نام شما را به تعداد زیادی از مشتریان را آسان میکند .

خرید فالوور و افزایش رقم تعداد دنبال کنندگان دومین چیز ارزشمند شما است که بعد از دیدن عکس و بیو صفحه ، نگاه مشتری را به خود جذب میکند . بالا بودن تعداد دنبال کنندگان به گونه ای مشتری را وارد جریان نگاهی جدید یعنی دیدن محتوا موجود در صفحه شما می کند که خود گامی دیگر در تبدیل بازدیدکننده به مشتری به حساب می آید.

· افزایش شانس ورود به اکسپلور

اینستاگرام بنا به بالا بودن آمار اندرکنش های بازدیدکنندگان از صفحه اینستاگرامیتان، عیار صفحه شما را مشخص و به دیگران معرفی میکند. به عبارت ساده تر ، اینستاگرام بر اساس تعداد دفعات بازدید دنبال کننده ، قرار دادن کامنت ، اشتراک شدن عکس ها یا فیلم هایتان و حتی ذخیره سازی محتوا، به صفحه شما امتیاز میدهد، هر چه بالاتر رود ، شانس شما جهت ورود به اکسپلور بیشتر خواهد شد .

الگوریتم اینستاگرام

ترفند افزایش شانس ورود به اکسپلور با خرید فالوور

محتوا همه چیز است و باقی فعالیت های سایت مانند خرید فالوور فقط شانس دیدن آن را بالا می‌برند. قبل از اینکه به فکر خرید فالوور باشید ،ضروری است که محتوا صفحه رو به صورتی متناسب با تعداد فالوورها هماهنگ کنید.اگر قرار است حجم بالایی از فالوور برای صفحه خود تهیه کنید پس تنوع در محتوا ، تعداد پست ها و همچنین استفاده از هایلایت ها و استوری های که به شیوه ای مناسب بازدیدکننده را جذب صفحه شما کند نکته ای بسیار مهم است که باعث افزایش اعتماد دنبال کننده در همان لحظات نخست بازدید می شود.

· افزایش بازدید وب سایت با خرید فالوور اینستاگرام

بنا به نوع خدمات و محصولات و وسعت کسب و کار اینترنتی شما ممکن است گاهی وجود یک وب سایت در کنار صفحه اینستاگرام امری انکار ناپذیر به نظر برسد. با انتقال کاربران از طریق لینک وب سایت موجود در بیوگرافی صفحه اینستاگرام تان ، به گونه ای میتوانید با یک تیر و دو نشان بزنید.هم جایگاه وب سایتتان در گوگل ارتقا دهید و هم بنا به وسیع تر بودن امکانات وب سایت خدمات بهتر و بیشتری را مشتریان خود ارائه دهید.

ترفند افزایش بازدید وب سایت با خرید فالوور اینستاگرام

اثربخشی افزایش تعداد کلیک های وب سایت شخصی رابطه مستقیمی با سلایق فالوور هایتان خواهد داشت . داشتن فالوورهای که به حوزه فعالیت کاری شما علاقمند باشند، افزایش کلیک و ترافیک سایتی برای شما به وجود می آورد که در همان روزهای نخست شما را شگفت زده خواهد کرد.

یک تیر و دونشان با خرید دنبال کننده

· قیمت ارزان خرید فالوور و مزایا فراوان خرید فالوور از دکتر مجیک

اگر قیمت خرید فالوور اینستاگرام را در یک طرف و منافع زیاد آن را در طرف مقابل قرار دهیم ، کاملا مشخص است که هزینه اندک خریدن فالوور در مقایسه با روش های طولانی و پرهزینه قدیمی کاملا به صرفه تر و در کنار آن بازخوردهای بیشتری را از طرف مخاطبان برای شما ایجاد خواهد کرد. دیدن نظر کاربران در قسمت هایلایت صفحه اینستاگرامی دکتر مجیک به آدرس www.instagram.com/dr_magic_irکه افتخار کمک و همراهی با شما در خدمات سوشیال مدیا را دارد، گواهی بر مزایا فراوان خرید فالوور در کنار قیمت ارزان و به صرفه آن است.

در پایان

خریدن فالوور به تنهایی نمی‌تواند باعث گسترش توجه ، ماندگاری و در نهایت مقدار فروش شما باشد. مواردی چون کیفیت محتوای صفحه شما، دسترسی بالا خدمات شما ، بازه های زمانی تولید محتوا جدید و پاسخگو بودن مطمئن و … نیز ارکان اصلی یک تبلیغات موثر و گیرا را تشکیل میدهند. همانطور که در بالا اشاره کردیم ، تعداد فالوورها در واقع قدرت آهنربای شما را در جذب و گسترش دامنه خدمت رسانی خود به مشتریان را مشخص میکند. افزایش فالوور به صورت طبیعی تا رسیدن به تعداد دلخواه ،روشی سنتی ، زمانبر و گاها با هزینه های بیشتر نسبت به خرید فالوور است .

البته با دانستن مطالب بالا انتخاب درست با شماست ، اگر خودتان را با یک برنامه مشخص و جذاب برای تبدیل کردن هزاران و یا میلیونها بازدیدکننده ، به مشتری وفادار تجهیز کرده اید ، افزایش فالوور جرقه بسیار مناسبی جهت رساندن پیام خود به حجم بالایی از مخاطبان در بازه زمانی کوتاه است که قرار است حداقل یک بار از صفحه اینستاگرام شما بازدید کنند.

پایان

3931

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

سایر رسانه ها