فرمانده کل انتظامی کشور:

مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند/ امنیت مردم خط قرمز پلیس

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: از مردم عزیز که صف خود را از افراد شرور و اغتشاشگر جدا کردند و از پلیس حمایت های "خالصانه" و "هوشمندانه" داشتند، تشکر و قدردانی می کنم.

 سردار  "حسین اشتری" با تسلیت ایام عزاداری و سوگواری دهه پایانی ماه صفر، با اشاره به وقوع برخی ناامنی و آشوب ها در پی حادثه درگذشت  مرحومه "مهسا امینی"، اظهار داشت: همان گونه که مردم عزیز ما استحضار دارند در روزهای اخیر اتفاقی رخ داد که باعث تأثر شد، خدمت خانواده محترم مرحومه "مهسا امینی" عرض تسلیت مجدد دارم.  

 وی  افزود: از مردم عزیز که صف خود را از افراد شرور و اغتشاشگر جدا کردند و  از پلیس حمایت های "خالصانه" و "هوشمندانه "داشتند،  قدردانی می کنم. 

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز ماست، بیان کرد: پلیس اجازه نمی دهد دشمنان قسم خورده این مردم و انقلاب، آرامش مردم عزیزمان را بر هم زنند.

 سردار اشتری با تاکید بر اینکه پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است،خاطر نشان کرد: پلیس  حافظ ارزش های والای انقلاب اسلامی، ضامن امنیت و آرامش کشور و خادم مردم است.

عالی ترین مقام  انتظامی کشور با بیان اینکه خداوند را بابت مدال سربازی  مقام معظم رهبری"مدظله العالی" و خادمی مردم شاکرم، خاطرنشان کرد: مجموعه  انتظامی و خادمان مردم در فرماندهی انتظامی با شهدا و مردم عهد بسته اند که  تا آخر  کنار  آنها باشند؛ پلیس مقتدر، شجاعانه و هوشمندانه تر از گذشته با افراد مخل نظم و  امنیت مردم برخورد خواهد کرد.  

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره بر اینکه پلیس ستون اصلی امنیت عمومی است، مطرح کرد: از همکاران انقلابی، جان بر کف و شجاع، خالصانه تشکر می کنم؛ همچنین از عزیزان بسیجی که همیشه مایه افتخار بوده و هستند و در این ایام نیز از مردم در مقابل اغتشاشگران جانانه دفاع کردند، تشکر می کنم.

منبع: مشرق
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 10
 • آزادی
  1

  از اول هم مردم اغتشاش گر نبودن لباس شخصی های بی شرف این کار ها رو کردن تا بهانه سرکوب فراهم بشه.خط قرمز پلیس با خون مهساها کشیده شده البته پلیس های باشرف هم هستن که واقعا با جانشان از مردم محافظت میکنندکه مردم قدرشان را می‌دانند اما عده ای هم به مردم به چشم حقارت نگاه می‌کنند و بجای گرفتن دزدها زنان بی دفاع هدف قرار میدن که بزودی در مقابل مردم مجازات خواهند شد نام مهسا امینی زنده می‌ماند و قاتلان‌‌مهسا بی مجازات باقی نمی مانند

 • آشیل
  1

  نام‌مهسا امینی باوجود محدودیت های اینترنتی جهانی شد و رکورد توییتر شکسته شده‌این مورد مثل قبلی ها به راحتی قابل سرپوش گذاشتن نیست و‌جهان‌از این موضوع آگاه شده

 • ناشناس
  2

  اگر امنیت مردم خط قرمز پلیس است پس چرا ما اکثریت قاطع مردم امنیت اجتماعی و روانی نداریم؟!

 • مهرداد سربندی
  0

  مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند. تا حکومت آسیب نبیند. این یعنی یرت و شرف مردم متدین انقلابی. خب شما هم صف خود را از گشت ارشاد و هر نهاد و سازمان دیگری که مثل گشت ارشاد به اسم اسلام و بنام قانون و به بهانه امنیت اجتماعی به این مردم و حکومت ضربه میزند جدا کنید. دیوار که از یک طرف کاهگل نمی شه، همش که نمی شه مردم شما را ناز و نوازش کنند یکبار هم شما مردم را ناز و نوازش کنید

 • ناشناس
  1

  شما پلیس مردم نیستی پلیس حکومت هستی

 • ناشناس
  1

  خیلی ساله تازه فهمیدی اغتشاشگران لباس شخصیهاتونند .

 • ایرانی آباد و آزاد
  0

  این نظام و دولت منصوبش ثابت کرده برای احقاق حقت باید کف خیابون بیای و فریاد بزنی.... تا نگرید طفل کی نوشد لبن
  تا نگرید ابر کی خندد چمن

 • هادی
  1

  خیلی وقت هست ک دست شما و حکومتتان برای مردم رو شده است
  اغتشاشگر و اشوبگر همان لباس شخصی ها و بسیجی های هستند ک حکومتتان انهار را قاطی مردم با غیرت و باشرف و همیشه مظلوم مردم ایران کرده اید تا اعتراضات و صدای مردم رو اینگو جلوه بدهید

 • هادی
  1

  در ضمن بیشترین خیانت و اختلاص رو همین کسانی کردن ک در رأس حکومت هستند انجام داده اند

 • ناشناس
  0

  حناتون رنگ نداره جناب.مثل اون خلافکاری هستید که خودزنی میکنه تا دیگری رو مقصر نشون بده.