قیمت روز خودرو؛ شوک در بازار خودرو

قیمت خودرو، امروز سه‌ شنبه 25 اردیبهشت 1403، با افتی شدید در اغلب محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را آغاز کرد. اما در این میان تعداد معدودی از آنها روند صعودی دارند.

قیمت روز خودرو؛ شوک در بازار خودرو

قیمت خودرو امروز، سه‌ شنبه 25 اردیبهشت 1403، در اکثر محصولات داخلی و مونتاژی مانند روز گذشته روند کاهشی دارد. اما همچنان در بعضی از موارد معدود قیمت افزایش پیدا کرده است.

نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، با ادامه روند کاهشی تاثیر خود را در نمودار خودرو ریزشی نمایان کرد

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نزولی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت اغلب خودرو‌های داخلی مانند روز گذشته کاهشی بوده است، اما تعداد معدودی از آنها افزایش قیمت پیدا کردند.

سورن پلاس موتور XU7P و سورن پلاس (فول) از محصولات اقتصادی ایران خودرو، به‌ترتیب 12 میلیون تومان و 14 میلیون تومان ریزش کرده است که هر کدام با قیمت 614 میلیون تومان و 722 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از دیگر محصولات لوکس و محبوب این شرکت، در صبح امروز به‌ترتیب 32 میلیون تومان و 30 میلیون تومان افت داشتند که هر کدام به قیمت یک میلیارد و 90 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

پژو 207 اتوماتیک پانوراما و پژو پارس از پرطرفدارترین محصولات شرکت ایران خودرو هستند که به‌ترتیب افت 22 میلیون تومان و 14 میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کردند و هر کدام به قیمت یک میلیارد و 650 میلیون تومان در بازار گزارش می‌شوند.

کوییک R اتوماتیک و وانت پادرا (دوگانه سوز) از محصولات داخلی شرکت سایپا به‌ترتیب 23 میلیون تومان و 13 میلیون تومان نسبت به روز گذشته خود کاهش قیمت پیدا کردند و با رقم 550 میلیون تومان و 777 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو داخلی25 (1)_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو در اکثر محصولات مونتاژی نسبت به روز گذشته کاهشی است، اما در بعضی از موارد افزایش قیمت به چشم می‌خورد.

جک S5 از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، با افت 33 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته خود به قیمت یک میلیارد و 645 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وانت کاپرا محصول شرکت بهمن موتور، صبح امروز 50 میلیون تومان نسبت به روز گذشته روند صعودی داشته است و با قیمت یک میلیارد و 380 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرستیژ (پنج‌نفره) و فیدلیتی پرستیژ (هفت‌نفره)، در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی این شرکت، به‌ترتیب 70 میلیون تومان و 80 میلیون تومان افزایش پیدا کردند که هر کدام به قیمت 2 میلیارد و 740 میلیون تومان و 2 میلیارد و 800 میلیون تومان معامله می‌شوند. سایر محصولات نیز صبح امروز افت و خیز شدیدی را تجربه کردند.

خودرو خارجی25 (1)_page-0001(1)

 

منبع: تجارت نیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • ناشناس
  0

  کاری کردین که دیگر مردم توان خریدن بوق خودرو را هم ندارن،چه برسه به خود خودرو

 • ناشناس
  0

  اقا شما از خودت بپرس پژو پارس 1 میلیارد تومن می ارزه؟اگه خودت تونستی بگی اره برو بخر 1 میلیارد پولم بده!

 • ناشناس
  0

  از لحاظ خودرو بازار اشباح شده است.

 • ناشناس
  0

  کدام افت شدید، یک خودرو رو چندین برابر گران میکنید با چندرغاز پایین حالا شده افتی شدید،
  زمانیکه ۱۰۰ میلیون گران میکنید میشود، کمی افزایش یافت، بااین همه گرانی خودرو درکشورمردم دیگه پول خریدن ندارند

 • ناشناس
  0

  واردات خودرو را آزاد کنید تا قیمت‌ها درست و حسابی به قبل برگردد،بااین قیمت‌ها ملت توانی برای خریدن ندارن یاحق

 • ناشناس
  0

  سلام دوستان اگر تا حالا خودرو نخریدید یکم دیگه تحمل کنین. عده ای خودرو های داخلی رو خریدن و به قصد افزایش قیمت در خانه های خود احتکار کرده اند اما با گذر زمان این افراد یا مجبور به استفاده شده یا مجبور به عرضه خودرو در بازار خواهند شد. خودرو از لحاظ نقدشوندگی مثل طلا و دلار نیست و مطمئنا این خودرو ها تا نهایتا یکسال آینده به بازار عرضه خواهند شد.

 • ناشناس
  0

  کجای این جهان هستی یک عده ای به نام مسول اینجوری پشت مافیا ودلال وامیسن برای تیغ زن مردم کشورشون وبا آنها هم داستان میشن برای گرانفوروشی،کدام کشور دنیا متوسط دستمزد ۲۰۰دلار هست یعنی یک پانزدهم تا یک بیستم کشورهای معمولی دنیا آن وقت خودرو چینی به ۵برابر قیمت کشور تولید کننده به مردم خودش میدهد ،شما برید توهمین افغانستان قیمت خودرو های ژاپنی گاها تا یک بیستم ایران است نه واردات ممنوع کردن ونه بهانه نداشتن دلار پیش کشیده اند تازه ۹۵درصد کشورهای دنیا هم هیچ مراوده ای باهاشون ندارن وتحریم هم هستن

 • ناشناس
  0

  مرز های بی شرافتی و بی وجدانی رو هم جابجا کردید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها