سازمان حمایت: شوینده ها گران نخواهد شد

سرپرست سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت محصولات شوینده در سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وجود ندارد.

اخیراً علم‌بیگی رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع شوینده اعلام کرده است: "با توجه به افزایش هزینه‌های تولید در سال جاری، تولیدکنندگان درخواست افزایش 45درصدی قیمت شوینده‌ها را داشته‌اند اما در سال جاری یک بار با 25 درصد افزایش قیمت موافقت شده است".

وی گفته است: اردیبهشت امسال هنوز مجوز افزایش باقیمانده درخواست تولیدکنندگان صادر نشده است و فعلاً از شرکت‌ها خواهش کرده‌ایم با همین شرایط به تولید ادامه دهند تا همزمان رایزنی‌ها برای تغییر قیمت‌ها انجام شود.

حسین فرهیدزاده سرپرست سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در رابطه با اظهارات این مقام مسئول در انجمن صنایع شوینده، با اعلام اینکه هنوز هیچ درخواستی برای افزایش قیمت به سازمان حمایت ارسال نشده است به تسنیم می‌گوید: در جلسه اخیر ستاد تنظیم بازار ما برای جلوگیری از افزایش هزینه‌های تولید برای شوینده‌ها مصوب کرده‌ایم که مواد اولیه پودر شوینده 10 درصد کاهش قیمت پیدا کند.

وی افزود: با این مصوبه بعید است که شاهد افزایش قیمت شوینده‌ها باشیم.

فرهیدزاده تصریح کرد: هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت محصولات شوینده در سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وجود ندارد.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • حمید کرمی کارشناس ارشد اقتصاد
  0

  قیمت را بالا نمی بردید کیفیت را که می توان کاهش داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

 • ناشناس
  0

  افزایش قیمت کالاها یک نوبت در سال و آنهم در اردیبهشت ماه هر سال باید متناسب با افزایش هزینه های واقعی تولید صورت بپذیرد و نه بیشتر!

 • ناشناس
  0

  البته کیفیت ومقدار کاهش داده میشود

 • سلمان
  0

  لعنت بر پدر هرچه ادم دروغگوه دیروز م صلبون گلنار سبز 37 هزار تومانی را خریدم 60 هزار تومان لعنت بر یکایکتان قیمت ان در افق کورش هم هست 58 هزار تومان

 • ناشناس
  0

  خجالت نکشید فعلا که بر گرده ملت سوارید و چهار نعل دارید می رید . خدا از سرتان نگذرد

 • ایران
  0

  خدایی یک وقت خجالت نکشید!

 • ناشناس
  0

  بمیر بی عرضه که مایع ۱۵ هزار تومانی به ۱۰۰ هزار تومان رسید و هنوز بر طبل گرانی میکوبند و تو و امثال تو هنوز دروغ میگویید

 • ناشناس
  0

  پدر بیامرز !آخه نمیتونیم یک وعده سیر غذا بخوریم از گرونی ! دیگه شوینده و دارو رو کجای دلمون بگذاریم که اعتراض نکنیم که نبرنمون نکشنمون !