خبری برای بازنشستگان

زمان واریز معوقات ۵ ماهه بازنشستگان کارگری

در حالی افزایش حقوق بازنشستگان در ششمین ماه سال رقم خورده است که بنا به اظهارات مدیرعامل تامین اجتماعی، در حال برنامه‌ریزی برای تعیین سازوکار پرداخت معوقات هستند.

از بیستم شهریورماه واریز حقوق بازنشستگان با احکام جدید آغاز شده و این در شرایطی است که مستمری‌بگیران در انتظار تعیین تکلیف معوقات ۵ ماه اول سال هستند.

طبق احکام صادر شده، بازنشستگان تامین‌اجتماعی از ۲۰ تا ۳۱ شهریور ماه (بر اساس حروف الفبا) حقوق و مزایای خود را با اعمال ۳۸ درصد افزایش به علاوه ۵۵۰ هزار تومان دریافت ‌می‌کنند.

آن‌طور که در گزارش‌ها آمده است، قرار است نشستی برای تعیین زمان پرداخت معوقات بازنشستگان کارگری برگزار شود.

در همین راستا، اعضای کانون عالی بازنشستگان در این رابطه اعلام کرده‌اند که به طور قطع مطالبات بازنشستگان قبل از پایان سال پرداخت می‌شود.

این در حالی است که هنوز زمان دقیق پرداخت معوقات مشخص نشده و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان عنوان کرده‌اند به‌زودی جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برگزار خواهد شد؛ در این جلسه قطعا به نحوه پرداخت معوقات پنج ماهه بازنشستگان پرداخته خواهد شد و در ادامه این موضوع به بازنشستگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیش از این، میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی درباره زمان واریز معوقات گفته بود: در حال برنامه‌ریزی هستیم، نشست‌هایی نیز با کانون بازنشستگان داشته‌ایم تا سازوکار پرداخت معوقات مشخص شود.

وی درباره پرداخت معوقات بازنشستگان عنوان کرده، برای معوقات فروردین تا اول شهریور، یعنی پنج ماه، برنامه‌ریزی صورت گرفته و نحوه پرداخت معوقات نیز در اسرع وقت اعلام می‌شود.

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 13
 • احمد
  0

  بازنشستگان که در اعمال قانون اشتباه نکردند که حالا باید یکسال طول بکشد وبحقشان برسند دولت با بیخردی اقا میرکاظمی و مخبر و وزیر بیسوادش باعث ان بود چرا ظلم میکنید چرا ۲۵ درصد همسان سازی را دزدیدید و نمیدهید وچرا باعث ازار مردم میشوید خدایا به محمدت قسمت میدهیم ریشه این ظالمان از خدا بیخبر را بکن تا ۸۰ میلیون انسان نفس راحت بکشند

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   تا حالا خدا ریشه هیچ ظالمی را نکنده .مردم کندند .

 • ا.ح.ت
  0

  با مردم صادق باشید.
  موش و گربه بازی نکنید.
  آنچه راست است بازگو فرمایید.
  پول مستمری بگیر را با آن کار میکنید.
  و زمان را برای خودتان می خرید.
  واقعا عدل و عدالت اینست.
  وای بر مکذبان.
  فقط دروغ .... الی ....آخر

 • ناشناس
  0

  ینی سخته براتون همشو یکجا ت همین ماه بدین؟؟ این از اون حرفاست که نشست بذاریم، تا آخر سال میدیم. واقعا که

  نظرات شما -
  • 0

   آخه این چند وقت خرج اربعینشون زیاد بوده پول ندارند .

 • ناشناس
  3

  والاهمون یک میلیون ودویست تومن باز نشسته های روستایی رو هنوز نریختن افزایش پیشکش

 • من
  0

  پارسال اسفند اضافه تدریس گفتیم امسال نزدیک مهر هنوز ندادن حهت اطلاع وزیر آموزش و پرورش .

 • لبویی
  0

  خودتان با بیخردی باعث این وضع شدید خودتان با بی تدبیری باعث شدید بازنشستگان را به کف خیابان بیاورید بازنشستگان محترمی که بیش از 35 سال برای این کشور زحمت کشیده بودند شما با بی احترامی با آنها که اکثریت بالای 65 سال سن داشتند را 6 ماه تمام آزار روحی و جسمی دادید شما با یکدست شدن تمام ارکان نظام و حس قدرت حق و حقوق آنها را برای اولین بار بعد از انقلاب پایمال نمودید این پول و صندوق از ان کارگران زحمتکش است حال می گویید پول نداریم چرا ؟؟؟ مگر پولها را در کجا خرج کرده اید شما با توجه به بدهی دولت به صندوق پول کارگران را به حساب بانک رفاه کارگران یعنی دولت واریز نمودید شما از پول کارگران به کمیته امداد پول دادید شما بجای اینکه به قانون بودجه کشور عمل کنید یعنی پرداخت 25 درصد همسان سازی آنرا زیر پا له کردید شما صداقت در گفتار و کردار که شرط هر حکمرانی است را عمل نمایید به امید آنروز

 • ناشناس
  0

  بروید و مدیران با غیرت خودتان را حلوا حلوا کنید ، اگر مدیران بی معرفت و بیخیال ما کشوری ها را داشتید چه میگفتید ؟؟؟؟؟؟

 • دادا
  0

  با بی تدبیر ترین و با بیحا ترین و با لجباز ترین دولت طرف هستیم علت هم این است که کاردان نیستند و سواد چندانی ندارند و فقط بلد هستند زور بگن و نمیدانند با این کارشان گور خودشان را می کنن

 • ناشناس
  2

  از کشوری ها حیا کنید

 • ناشناس
  0

  اینماه هم کشوری ها با همان چندرغاز بسازند و شکر خدا اجتماعی ها مزد شجاعت و پیگیری هایشان را سر سفرهایشان ببرند

 • ناشناس
  0

  ۲۵ درصد افزایش پارسال چی پس؟؟