پرداخت وام ویژه دهه شصتی ها

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور خبر داده است: تسهیلات ویژه برای ازدواج دهه شصتی‌ها در نظر گرفته شده است.

انسیه خزعلی ۱۳ مردادماه در نشست هم‌اندیشی اقشار مختلف استان همدان، اظهار کرد: طرح‌هایی برای آموزش مهارت‌های اولیه ازدواج و در سال‌های آغازین ازدواج داریم، گفت: اگر طرح‌های دیگری وجود دارد، تکمیل و به ما ارائه شود تا آن را در سطح کشور اجرایی کنیم.

خزعلی ادامه داد: در این سفر اعتباری برای آموزش، اشتغال، تکمیل ساختمان آموزشی بانوان و خوابگاه، مرکز درمان اعتیاد بانوان و خانه امن در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: مرکز درمان ناباروری از دغدغه‌های استان است چون ناباوری در این استان بیش از میانگین کشوری است و باید به صورت ویژه پیگیری شود.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ادامه داد: تسهیلات ویژه برای  ازدواج  دهه شصتی‌ها در نظر گرفته شده است.

سال گذشته این طرح برای روستاییان اجرا شد چون در روستاها تجرد دو برابر بود و باید آسیب کمتر می‌شود امسال این طرح در شهرها نیز اجرا خواهد شد.

منبع: ایسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • جلال کاویان راد
  0

  من دهه شصتی هستم سال۸۲ازدواج کردم ولی نتونستم وام ازدواج بگیرم لطفا برای من پیگیری کنیدکه بتوانم ازاین حق خوداستفاده بکنم

 • ناشناس
  0

  عجب رئیس جمهوری داریم ما قرار بود نرخ ارز رو بیاره پایین مسکن بسازه تحریمها رو رفع کنه اقتصاد رو رونق بده کسب و کار ایجاد کنه سرعت اینترنت رو ببره بالا خلاصه که از اون موقع که اومده فقط چندر غاز وام داده یعنی تزریق نقدینگی و دنبال آن تورم معلوم هست چکار میکنی؟!!

 • ناشناس
  0

  وام یعنی استثمار
  بهتره به جای وام، زمین و آپارتمان بدهند تا دهه های ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ هم بتونن ازدواج کنند
  . این سرمایه ملی و متعلق به همه است چرا از مردم دریغ می کنین! مگه این مردم چند سال زندگی می کنند و چقدر باید سختی و خواری تحمل نمایند!!!!