۴۳ نفر از زندانیان آزادشده به مشهد مقدس اعزام شدند

مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: با همکاری مرکز مراقبت بعد از خروج و همت نیکوکاران و خیرین، ۴۳ نفر از زندانیان آزادشده به مشهد مقدس اعزام شدند.

علی رستمی ضمن حضور در مرکز مراقبت پس از خروج، گفت: هزینه اعزام ۴۳ نفر مددجوی آزادشده به همراه خانواده‌هایشان ۱۶ میلیون تومان بود که با همکاری نیکوکاران و مساعدت آستان قدس رضوی تامین شد و این گروه با قطار جهت زیارت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) به مسافرت یک هفته‌ای اعزام شده و مهمان آن آستان بودند.

مدیرکل زندان‌های استان تهران ادامه داد: با هدف پیشگیری از وقوع و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، مددجویان آزادشده به مرکز مراقبت بعد از خروج معرفی می‌شوند.

وی همچنین بیان کرد: این مرکز در زمینه کارآموزی، اشتغال، ازدواج، ادامه تحصیل، تأمین مسکن و ارائه تسهیلات بانکی در جهت بازگشت آن‌ها به یک زندگی سالم اجتماعی، فعالیت می‌کند و مددجویان در هر زمینه‌ای می توانند از خدمات و مشاوره استفاده کنند.

گفتنی است، طی حضور مدیرکل زندان‌های استان تهران، باقی‌پور رئیس مرکز نیز به ارائه گزارشی از خدمات مرکز در امور آموزشی، بهداشتی، درمانی، اجتماعی، حقوقی و فرهنگی به مددجویان آزادشده پرداخت.

مرکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانیان استان تهران به نشانی انتهای بلوار آیت‌الله کاشانی- شهرزیبا- جنب کانون اصلاح و تربیت- مرکز مراقبت بعد از خروج زندانیان استان تهران و تلفن‌های ۴۴۳۳۰۰۰۶،  ۴۴۳۳۰۰۰۷ و ۳۶ تا ۴۴۳۱۲۱۳۲ - ۰۲۱ آماده پاسخگویی به نیکوکاران و نیز مددجویان است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید