رئیسی: راه آهن اردبیل نهایتاً تا یک سال و نیم دیگر باید افتتاح شود

رئیس‌جمهور با بیان اینکه راه آهن اردبیل نهایتاً تا یک سال و نیم دیگر باید افتتاح شود، گفت: این راه‌آهن باید خیلی زودتر از این زمان، بهره‌برداری می‌شد، اما متأسفانه بیش از دو دهه طول کشید.

سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز در بدو ورود به مرکز استان و بازدید از پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه ضمن عرض سلام و ادب خدمت مردم استان اردبیل اظهار داشت: راه‌آهن اردبیل باید خیلی زودتر از این زمان، بهره‌برداری می‌شد، اما متأسفانه بیش از دو دهه طول کشید.

وی بیان کرد: انتظاری که در راستای اجرای این پروژه کشیده شده نسبت به شروع کار پروژه انتظار بالایی است و خیلی طولانی مدت شده که به همین منظور فکر می‌کنم کار مداوم و مستمری برای تکمیل این پروژه باید انجام یابد.

رئیس‌جمهور ادامه داد: راه‌آهن اردبیل پروژه‌ای است که بسیاری از مسائل را حل می‌کند تا بخشی از کارها با جدیت دنبال شود و طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده این پروژه حدأکثر ظرف مدت یک و نیم سال آینده افتتاح می‌شود و بنده با احتیاط مسئله زمان‌بندی افتتاح را مطرح می‌کنم، چرا که باید زودتر از این بازه زمانی شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

رئیسی ادامه داد: ارتباط با مردم توسط دولت و وزیران غنیمت است، چرا که از نزدیک در جریان خواسته‌های مردم قرار می‌گیریم و بی‌شک انجام چیزی که خواسته مردم است بیش از هرمسئله دیگری حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: برای ما در حال حاضر افتتاح یا آغاز به کار پروژه‌ای آن چنان مهم نیست و در مقابل اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بیش از هر مسئله‌ای حائز اهمیت‌تر است که سبب نارضایتی مردم شده است.

رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم در طول این سفرها بتوانیم بخشی از نیاز مردم را برطرف کنیم.

منبع: تسنیم

66

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید