کیهان خطاب به عباس عبدی: او فردی سابقه‌دار و اهل بخیه در حوزه نظرسنجی‌سازی (جعل نظرسنجی) است

روزنامه کیهان با اشاره به دادگاهی شده «سباستین کورتس» صدراعظم اتریش به خاطر دستکاری نتایج نظرسنجی، به گفته عباس عبدی اشاره و او را فردی سابقه‌دار و اهل بخیه در حوزه نظرسنجی‌سازی دانست.

این روزنامه نوشت: «سباستین کورتس» صدراعظم اتریش هفته جاری به همراه ۹ فرد و سه سازمان دیگر به علت ارتکاب جرایم مختلف تحت تحقیقات قضایی قرار گرفتند.
دادستانی اتریش اعلام کرد: سباستین کورتس و تیمش در راه رسیدن به قدرت از روش‌های غیرقانونی استفاده کرده‌اند؛ از جمله در نظرسنجی‌هایی که از سوی روزنامه «اوسترایش» منتشر شده، نتایج به سود حزب «مردم اتریش» و سباستین کورتس دستکاری شده بود.

کیهان در ادامه نوشت: عباس عبدی در واکنش به انتشار خبر مذکور، در کانال خود در فضای مجازی نوشت: تا حالا فکر می‌کردیم که فقط سیاستمداران ما دچار این خودفریبی می‌شوند که گمان می‌کنند با دستکاری نتایج نظرسنجی، واقعیت هم عوض می‌شود. همه بدانند که نظرسنجی، شیوه سنجش است و نه ابزار فریب.

این ادعا در حالی است که وی دو دهه قبل به خاطر مشارکت در نظرسنجی‌سازی به نفع آمریکا، به همراه کسانی چون حسین قاضیان و بهروز گرانپایه در موسسه آینده دادگاهی شد و از این جهت، فردی سابقه‌دار و اهل بخیه در حوزه نظرسنجی‌سازی (جعل نظرسنجی) به شمار می‌رود!

66

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  بنظرتون عجیب نیست کیهان در هر زمینه ای اظهار نظر می کند. رسالت اطلاع رسانی انگار نزد کیهان ارزشی ندارد

 • سیاوش سلطان
  0

  ابا حیا کن --- نمی کند تا دنیا او را رها کند

 • به کیهان
  0

  های زاررررررررررررررررررررررررررت ایییی زاررررررررررررررررررررررررررت عالی زاررررررررررررررررررررررررررت