وزیر بهداشت:

با تزریق واکسن کار کرونا تمام نمی‌شود

وزیر بهداشت گفت: به مردم تاکید می کنیم که حتما واکسن کرونا را تزریق کنند، از مردم می خواهیم که عادی‌انگاری نکنند و شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری را فراموش نکنند.

بهرام عین اللهی که به عنوان نماینده دولت به شهرستان های جنوبی فارس سفر کرده است، در حاشیه بازدید از بیمارستان امام رضا(ع) لارستان اظهار داشت: مردم نباید تصور کنند که در صورت تزریق واکسن کرونا، کار تمام است بلکه تزریق واکسن، شدت بیماری و مرگ و میر را کاهش می‌دهد اما از ابتلای افراد به کرونا ممکن است جلوگیری نکند.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: سفرهای استانی دولت هر هفته انجام می شود و بنده به نمایندگی از دولت به جنوب فارس سفر کردم تا مشکلات و مسائل این منطقه را مشاهده، جمع بندی و در جلسه شورای اداری استان، مطرح کنم.

وی افزود: در لارستان یکی از مهمترین نکات قابل توجه، کمک خیرین در همه عرصه ها به ویژه حوزه سلامت است که از آنها تشکر می کنیم. بیمارستان امام رضا(ع) لارستان یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان های جنوب فارس است و در حال حاضر، کرونا نیز در این منطقه فروکش کرده است و در بازدیدی که از اورژانس داشتیم، فقط دو بیمار بستری و خیلی از تخت ها، خالی بودند.

عین اللهی یادآور شد: خوشبختانه بیمارستان امام رضا(ع) دارای امکانات مناسب، تجهیزات و داروهای مورد نیاز به مقدار کافی است و کمبودی در دارو حتی در زمان پیک کرونا وجود نداشته است و امکانات بسیار خوبی در این مرکز درمانی برای مردم لارستان و سایر شهرستان های همجوار، فراهم شده است.

منبع: تسنیم

68

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • بهروز ترکه
  0

  چرا اتفاقا کار تموم میشود، با این واکسن ها کار مردم تموم شده است!

 • کاربر ناشناس
  0

  خیلی باحال بوددددددد ...

 • ظ
  0

  پروژ های در دست اقدام هنوز به نتیجه نرسیده بنابراین کرونا نباشه هم میگیم هست . ول کنیم که برید اغتشاش کنید؟ تا پدرتون را در نیاریم ول نیستیم . مگه شوخیه؟ اینهمه به روسیه و چین قول دادیم کی میخواد عملی کنه ؟؟؟؟

 • سامی
  0

  روسیه. آمریکا.چین .هند.۴کشور قدرتمند تاواکسن ها رونفروشن پول درنیارن کرونا نمی ره ساده نباش نفت بالا پایین میشد تنها راهش واکسن بود ..