سرنوشت سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در اروپا چه می‌شود؟

سردار آزمون و علیرضا جهانبخش دو لژیونر فوتبال ایران در اروپا، وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارند و همین موضوع سوژه رسانه «۷۷۷ score» شده است.

سرنوشت سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در اروپا چه می‌شود؟

این رسانه در گزارش خود در مورد آزمون و جهانبخش نوشته است: سردار آزمون و علیرضا جهانبخش دو ستاره فوتبال ایران با نزدیک شدن به پایان فصل اروپایی، سرنوشت نامشخصی برای فصل آینده دارند. هر دو بازیکن خود را بر سر دوراهی می‌بینند و بلاتکلیف هستند.

جهانبخش ۳۰ ساله قرار است از تیم فاینورد جدا شود، اما مقصد بعدی او مشخص نیست. با وجود ابراز تمایل خود برای بازی در بوندسلیگا، او هنوز باشگاه بعدی‌اش را مشخص نکرده است. از سوی دیگر، آزمون، مهاجم ۲۹ ساله نیز در مورد آینده خود مطمئن نیست که آیا در رم می‌ماند یا به بایرلورکوزن باز می‌گردد و یا تیم جدیدی پیدا می‌کند.

هر دو بازیکن مصمم به حضور در اروپا با هدف بازی در پنج لیگ معتبر هستند. اگرچه علاقه باشگاه‌های ایرانی نیز به این دو بازیکن وجود دارد، اما جذابیت و رقابت فوتبال در اروپا برای آن‌ها مهم‌تر از حضور در لیگ برتر ایران است.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو برای این دو استعداد ایرانی بسیار مهم خواهد بود، زیرا آن‌ها مسیر‌های حرفه‌ای خود را طی و تلاش می‌کنند در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی بازی کنند.

منبع: مهر
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها