مورایس: بطری جادو داشتیم که بین دو نیمه تقسیم کردیم و توانستیم بازی را ببریم

توضیح سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد نمایش متفاوت تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل ملوان بندر انزلی جالب توجه بود.

مورایس: بطری جادو داشتیم که بین دو نیمه تقسیم کردیم و توانستیم بازی را ببریم

ژوزه مورایس پس از برتری 2 بر یک تیمش در خانه ملوان بندر انزلی در چارچوب دیداری از هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر، اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی از احساسات زیادی برخوردار بود. ملوان نیمه اول خوبی داشت و البته جنب و جوشی زیاد با شدتی بالا. بازی از جو خوبی برای هواداران برخوردار بود. از بازیکنانم بابت تحمل فشار در نیمه نخست و تمام کردن کار در نیمه دوم تشکر می‌کنم.

وی در مورد وضعیت سپاهان خاطر نشان کرد: ما همیشه وقتی می‌بریم خوشحال هستیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان راجع‌به وضعیت چهره‌اش بعد از پیروزی این تیم مقابل ملوان بندر انزلی نیز به خبرنگاران گفت: من همیشه بعد از برد این‌طوری هستم. برد و باخت طبیعی است و همیشه در کنفرانس‌های بعد بازی به تیم حریف بابت باخت احترام می‌گذارم و صورت شادی نشان نمی‌دهم.

مورایس در پاسخ به این پرسش که در بین دو نیمه چه کاری انجام داد که سبک بازی تیمش در نیمه دوم متحول شد، تصریح کرد: یک بطری جادو داشتیم که در بین دو نیمه تقسیم کردیم و توانستیم بازی را ببریم! منظورم بازیکنان هستند که در بطری هستند، باید آنها را تکان داد تا در زمین عملکرد خوبی داشته باشند و دیدیم که بعد از آن شهریار مغانلو دو گل به ثمر رساند.

وی درباره جو ورزشگاه سیروس قایقران بندر انزلی یادآور شد: عاشق این جو هستم، سال گذشته نیز اینجا آمده بودم. جو ورزشگاه مانند یک بازی دربی بود. عاشق شمال (ایران) هستم، زیرا زیباست و مردمان فوق‌العاده‌ای دارد. بابت جو ورزشگاه‌های شمال خوشحال هستم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان راجع به کارت زرد رامین رضاییان و محرومیت وی برای بازی مقابل پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم می‌تواند بازی کند و باید چک کنیم. از وضعیت بازی بعدی اطلاعی ندارم. همه بازی‌ها حساس هستند و فرق زیادی ندارد. شاید به دلیل تعداد هواداران متفاوت باشد. من همه بازی‌ها را یکسان می‌دانم و فکر نمی‌کنم حساسیت خاصی داشته باشد.

منبع: فوتبالی
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها