درگذشت دوچرخه‌سواری که ۲۴ سال در کما بود

دوچرخه‌سوار اسپانیایی که ۲۴ سال را در کما گذرانده بود، درگذشت.

رائول گارسیا آلوارز در سن 42 سالگی درگذشت. او در 24 سال گذشته پس از یک تصادف در کما بوده است.

آلوارز در 17 سالگی با تیم دوچرخه سواری حرفه‌ای Venta Magullo-B Melero قرارداد امضا کرد. این حادثه تلخ زمانی رخ داد که رائول در حال تمرین با تیمش در کوه‌های نزدیک مادرید بود. دوچرخه‌سوار جوان با سرعت 50 مایل در ساعت از مسیر خارج شد و از یک خاکریز پنج متری سقوط کرد. آلوارز از ناحیه سر و قفسه سینه به شدت آسیب دید و از ناحیه پا نیز دچار بریدگی عمیق شد. او با هلیکوپتر به بیمارستانی در مادرید منتقل شد و در آنجا تحت یک عمل جراحی چهار ساعته قرار گرفت و پس از آن به کمای غیرقابل برگشتی رفت.

این دوچرخه‌سوار فقید یک سال را در بیمارستان گذراند، سپس او را به خانه بردند و از آن زمان به بعد خانواده‌اش از او مراقبت کردند.

برادر رائول آلوارز گفت: ما تا آخرین لحظه با او بودیم، سخت بود اما او در آرامش است. حتی پزشکان هم فکر نمی‌کردند که او می‌تواند این همه سال زنده بماند. من معتقدم که او به لطف مراقبت مادرش بسیار طولانی زندگی کرد، زیرا او 24 ساعت شبانه‌روز از رائول مراقبت می‌کرد.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  اخی ،چقدر مادرش با عشق پیشش بود،بلکه شفا پیدا کنه

 • ناشناس
  0

  درود خدا بر مادر مهربان و پر از عشقش

 • زبی
  0

  خاک پای همه مادران

 • فتح الله احمدیان
  0

  درودبه شرف همچین مادرانی،پیامبرهمینجوری نفرموده بهشت زیرپای مادران هست....

 • ناشناس
  0

  حدا به این مادر عزیز و فداکار صبر بدهد انشاا.... 24 سال عاشقانه از پسرش مراقبت کرد. به این مادر فداکار میگن الگوی زندگی و مرام و انسانیت