ترکیب احتمالی تیم ملی ایران در دیدار با اروگوئه

تیم ملی روز یک مهر در استادیوم تیم دسته دومی سانکت پولتن به مصاف اروگوئه می‌رود.

دیدار تیم های ملی ایران و اروگوئه قرار است با تصمیم کارلوس کی‌روش بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی کارلوس کی‌روش در این بازی تیم ملی را با شیوه ۱-۳-۲-۴ راهی میدان می کند و بر این اساس علیرضا بیرانوند درون دروازه می ایستد. محمد حسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده دو بازیکن تیم ملی در قلب خط دفاعی خواهند بود و مرتضی پورعلی گنجی در بازی بعدی به همراه یکی از این دو آزمایش خواهد شد. در سمت راست رامین رضاییان و در سمت چپ احسان حاج صفی بازی خواهند کرد.

دو بازیکن جلوی خط دفاعی سعید عزت الهی و امید ابراهیمی خواهند بود. به این خاطر که هنوز ویزای سفر به اتریش برای احمد نورالهی صادر نشده است. در پست ۱۰ سامان قدوس بازی خواهد کرد و در کناره ها هم شاهد بازی علیرضا جهانبخش و علی قلی زاده خواهیم بود و در نوک خط حمله هم مهدی طارمی به عنوان تک مهاجم تیم ملی به میدان خواهد آمد.

کارلوس کی‌روش یک تیم خوب روی نیمکت دارد و می تواند در جریان بازی ترکیب تیم را دستخوش تغییر کند و یا حتی در بازی با سنگال که ۵ مهر برگزار می شود تیم ملی را با ترکیب جدید به میدان بفرستد.

منبع: خبر آنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ناشناس
  0

  تیم میلی نه تیم ملی. امیدوارم با بازیکنای مرفه بی دردش تو جام جهانی آبکش بشه

 • ناشناس
  0

  ترکیب تیم ملی فوتبال ایران دقیقاً مانند بازی در جام جهانی دوره قبل با تیم ملی فوتبال آرژانتین کاملاً دفاعی و اتوبوسی چیده شده و تیم ملی فوتبال ایران در این بازی تدارکاتی صرفاً چشم به ضد حملات خواهد دوخت!

 • بازنشسته
  0

  برای نامردان فوتبال ایران ارزوی موفقیت نمی کنم . بار کج به منزل نمی رسد...

 • فریادی
  3

  به امید شکست سنگین ایران

 • امیرحسین
  0

  به امید پیروزی تیم ملی و کارلوس کیروش عزیز