عکسی از مهدی طارمی و سردار آزمون/ مخالفت ها بر سر سرمربی سرانجام به موافقت رسید؟

مهدی طارمی و سردار آزمون دو ستاره خط حمله تیم ملی خودشان را به اردوی اتریش رساندند.

تیم ملی فوتبال ایران مهیا می‌شود تا روز اول مهر در اتریش به مصاف اروگوئه برود تا پیش از جام جهانی یکی از جدی‌ترین بازی‌های تدارکاتی را برگزار کند. این بازی فارغ از اهمیت رقیب و حضور کارلوس کی‌روش، محلی برای همکاری مجدد مهدی طارمی و سردار آزمون است.

شاید در حالت معمول، هرگز قاب تمرین کردن مهدی طارمی و سردار آزمون خبرساز نمی‌شد، با این حال، اختلاف نظر این دو در ماجرای ماندن و رفتن دراگان اسکوچیچ همه چیز را به هم ریخت. سردار آزمون از موافقان دراگان بود و با انتشار استوری‌ای حمایتی سعی کرد که مرد کروات را در تیم ملی نگه دارد. با این حال، بزرگترین مخالف او یعنی مهدی طارمی، استوری‌ای علیه دراگان منتشر کرد و نهایتا رفقایش با اشتراک گذاشتن همان استوری، نسخه اسکوچیچ در تیم ملی را پیچیدند و سکان هدایت به کارلوس کی‌روش رسید.

از همان زمان که این دو قطبی بین سردار و مهدی طارمی شکل گرفت، بسیاری منتظر اردوی اتریش بودند تا این دو را کنار همدیگر ببینند. مهدی طارمی و سردار آزمون، اما فارغ از اختلاف نظری که در پرونده اسکوچیچ داشتند، همدیگر را در بدو دیدار به آغوش کشیده و روز گذشته هم شانه به شانه یکدیگر در هوای باراتی اتریش تمرین کردند. این عکس مهمی از مهدی طارمی و سردار آزمون است که می‌تواند پیام آور انسجام وهمبستگی بین بازیکنان تیم ملی باشد.

1335072_960

منبع: فرارو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید