داور سجاد غریبی را از تحقیر بیشتر نجات داد

بازتاب جهانی نمایش تمسخرآمیز «هالک دروغین ایرانی»

نمایش عجیب و تمسخرآمیز سجاد غریبی در مبارزه با رقیب قزاقستانی‌اش انتقادات زیادی را همراه داشته است.

به گزارش دیلی میرور، هالک ایرانی کمتر از 2 دقیقه در اولین بازی خود در بوکس دوام آورد و توسط رقیب سنگین وزن قزاق خود ناک اوت شد. این دو، مدت‌ها خواستار مبارزه با یکدیگر بودند و سرانجام ماه گذشته با امضای قراردادی این مسابقه نهایی شد.

این مسابقه برای شش راند دو دقیقه‌ای برنامه‌ریزی شده بود، ولی در همان راند اول هالک بادکنکی ایرانی شکست خورد و نتوانست به مبارزه ادامه دهد. 

هیچ‌کدام از این افراد جرأت نداشتند لباس‌های خود را برای این مبارزه درآورند. مدت‌ها شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه عکس‌های سجاد غریبی در شبکه‌های اجتماعی که ماهیچه‌های باورنکردنی را نشان می‌داد ویرایش شده‌ است، به همین دلیل او شب گذشته تی‌شرت را از تنش خارج نکرد.

در این مبارزه از همان دور اول مشخص بود که تیتان - با نام واقعی جومانوف آلمات باخیتوویچ - بسیار آماده‌تر از غریبی است. غریبی تنها یک مشت توانست به سمت حریفش بزند و در واقع به طور مداوم پشت خود را به حریفش کرده بود و در همان دقیقه اول ناک اوت شد.

او به بازی برگشت ولی ضربه بعدی او را ناک داون کرد و نتوانست دیگر ادامه دهد.

سایت asianmma نیز نوشت: هالک ایرانی شب گذشته اولین بازی خود را در بوکس انجام داد. به طرز عجیبی او برای مبارزه با رقیب اینستاگرامی تایتان قزاقستان از درآوردن پیراهن خود امتناع کرد!

برای مردی که شهرت خود را با انتشار عکس‌های برهنه برای به نمایش گذاشتن، هیکل چشمگیر خود به دست آورد، به نظر می‌رسد که شرایط بدنی او با آنچه در عکس‌ها به نمایش گذاشت فرق دارد. او اصرار داشت که برای این مبارزه تی‌شرت بپوشد که در راند ابتدایی نیز مبارزه به پایان رسید.

خیلی زود مشخص شد که سجاد غریبی هیچ ایده‌ای برای بوکس کردن ندارد. داور مسابقه را لغو کرد و او را از تحقیر بیشتر نجات داد. این یک نمایش شرم آور از مردی بود که به نظر می رسد چندان اهل بدنسازی نیست، چه برسد به یک بوکسور.

سجاد غریبی هنوز نزدیک به یک میلیون فالوور اینستاگرام دارد و احتمالاً برای این مبارزه پول قابل توجهی به دست آورده است، اما این پول نقد به قیمت نشان دادن تصویر واقعی او به دست آمد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 11
 • ناشناس
  3

  سلام.مشخص مبارزه نمایشی بود

 • ناشناس
  1

  باور کنید در تمامی موارد که رجز خوانی میکنیم چنین سرنوشتی در انتظارمان است

 • ناشناس
  0

  احمق بادکنکی آبروی هرچی ایرانی رو برد.یه زمان افتخارکشورامثال تختی بوده حالااین مردک......

 • ناشناس
  7

  دمش گرم...خیلی هم زرنگه و میدونه داره چیکار میکنه...

 • ناشناس
  1

  رجز خوانی پروپکانی و توخالی در تمام عرصه ها چنین نتیجه ای می دهد.
  قابل توجه اقایان

 • فرهاد
  0

  بیاد داخل یه پولی براش جمع کنیم ولی دیگه نره ابروی ایران رو ببره

 • حسین فراهانی
  0

  مردک نه تنها ابروی خود بلکه افتخارات قهرمانان ایرانی در میادین خارجی را کم رنگ نمود وبرای کشور خفت را به ارمغان اورد.کسی نیست تو کشور جلوی این سیرک را بگیرد

 • وحید
  0

  اگه من بجاش رفته بودم بیشتر طاقت می‌آوردم و به این سرعت ناک اوت نمی‌شدم.... شاید هم می‌بردم..... خدا را چه دیدین....

 • یاسر
  0

  نان پدر و شیر مادر حررررامت باد

 • یاسر
  0

  اقا اینو یکی جمش کنه میام با دو لول میزنم میترکونمشاااا بخداااا زشته بابا ابرومون رفت

 • شهروند
  0

  و عجیب اینجاست که هنوز یک میلیون فالور در پیجش دیده میشه!!!!